Įkraunama...
Įkraunama...

Liūtė ir skorpionas

QUOTE(Gemzza @ 2006 09 05, 14:22)
LABA LABA esu liūtuke ir gyvenu su skorpionu(turbūt is raudonosios knygos) blush2.gif .Kartu esam tik 3metai bet jis mane uzgrauzė juodai g.gif .Egoistas ,pavyduolis,islaidūnas ir visos kt,blogybes kokias tik gali turėti zmogus verysad.gif .Is jo nesulauksi nei komplimentų,nei uzuojautos-pasaulis sukas tik aplink jį blink.gif .Noreciau dinkti nuo jo kuo toliau bet turim dukryte kuri stabdo nuo drastisku zingsnių.taip ir vargstu su SKORPIONU tongue.gif



Na... gaila zinoma...
Turbut retai kada skorpionai liutams buna geri, matyt vieni kitu nelabai supranta, o gal ir nesistengia suprasti...
g.gif

bet kazkaip gi Jus suzavejo???????? g.gif
Atsakyti
Labas merginos , as esu liute ,o mano vaikinas skorpionas . sutariam su juo labai sunkiai.su juo gyvenome 2metus ,bet tiek pykomes kad galu gale issikyreme. niekaip neiseidavo mum pabuti nesipykus ,abu buvo dominuojancios asmenybes ,ir vienas kita zlugdem, netgi jei vienam is musu pasisekdavo ,tai kitas pavydedavo.Budavo taip kad net menesi atskiruose kambariuose gyvenom. na zodziu visko buvo ,skorpionai labai kerstingi ,na ir mes liutai esma ne sventieji . taip taip ir prasideda sunkumai. na bet kaip draugai sutariame idealiai, visada turedavome apie ka pakalbeti ,pabendrauti ,zodziu ineresai buvo bendri.Intymus gyvenimas irgi tobulas ,tik kad budavo daznai pykciu slopinamas.Db vel susitaikem bandom is naujo.Nu kolkas nesipykstam ,atrodo ramiai sutariam. bet negali zinoti kaip bus toliau...... smile.gif Visi sako kad mes ideali pora ,bet as manau kad laukia sunki ateitis..... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(linuzielia @ 2006 10 02, 18:34)
Labas merginos , as esu liute ,o mano vaikinas skorpionas . sutariam su juo labai sunkiai.su juo gyvenome 2metus ,bet tiek pykomes kad galu gale issikyreme. niekaip neiseidavo mum pabuti nesipykus ,abu buvo dominuojancios asmenybes ,ir vienas kita zlugdem, netgi jei vienam is musu pasisekdavo ,tai kitas pavydedavo.Budavo taip kad net menesi atskiruose kambariuose gyvenom. na zodziu visko buvo ,skorpionai labai kerstingi ,na ir mes liutai esma ne sventieji . taip taip ir prasideda sunkumai. na bet kaip draugai sutariame idealiai, visada turedavome apie ka pakalbeti ,pabendrauti ,zodziu ineresai buvo bendri.Intymus gyvenimas irgi tobulas ,tik kad budavo daznai pykciu slopinamas.Db vel susitaikem bandom is naujo.Nu kolkas nesipykstam ,atrodo ramiai sutariam. bet negali zinoti kaip bus toliau...... smile.gif Visi sako kad mes ideali pora ,bet as manau kad laukia sunki ateitis.....  verysad.gif



Iseitu, jog liutems, bendravimas su skorpionais yra lyg vaiksciojimas peilio asmenimis arba ties bedugnes krastu... g.gif neteisingas zingsnis ir gun_bandana.gif bash.gif devil.gif gun_rifle.gif gun_smilie.gif

Nu negi, niekas nepaneigs, gaila butu... unsure.gif
Atsakyti
na as liute o vyras skorpionas,bet musu santykai toli grazu neidialus schmoll.gif kartu esame jau 7 metai...daznai pykstames del smulkmenu,viens kitam nenusileidziam,bet vistiek jis pirmas eina taikytis,nes man pirmai susitaikyt ne pro kur neina.aisku patinka jo daugelis savybiu,neruko,negeria beveik,rupestingas tevas dukrai,taupus....bet siaip jis namiseda,truksta jam fantazijos,tik darbas ir telikas...kartais atrodo toks nesupratingas...apkiautes...ir nusibodes...
Atsakyti
smile.gif tarp moteru liutes ir skorpiones neimanoma draugyste smile.gif tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
Matyt, ne visi skorpionai ar liūtai vienodi, kitaip kas gi būtų - 12 žmonių tipų, ir viskas tongue.gif Nustebino mane, kad skorpionas vyras - "namiseda,truksta jam fantazijos,tik darbas ir telikas...kartais atrodo toks nesupratingas...apkiautes" . Tokio dar neteko matyt, nors turiu ir giminių, ir draugų skorpionų. O apie sąjungą, tik atvirkščiai - skorpionė su liūtu - iš asmeninės patirties galiu pasakyt tiek: gyvenam kartu jau trečią dešimtį metų... ir vis dar nenusibodo, ir niekad nė vienam nebuvo noro "pasukt į šalį" (nors sako, kad žmona paskutinė sužino apie vyro neištikimybę, bet liūtams nebūdingi "nuotykiai" šalia šeimos - juk liūtai nerankioja apgraužtų kaulų patvoriais, jei jau kas, tai viešai ir atvirai susiras naują antilopę ir sąžiningai praneš). Niekada nesipykstam, nes abu tokie ambicingi, "visada teisūs", nė už ką nelinkę atsiprašyt ir nusileist, tad ko gero pirmas rimtesnis konfliktas taptų ir paskutiniuoju... Rimtai pyktis neturim priežasčių, o dėl niekniekių - abu pasistengiam pirma patys apgalvot, o paskui jau ramiai nuomones derint. Žodžiu, yra to "vaikščiojimo peilio ašmenim", bet gal ir gerai - ir po tiek metų bendraujam mandagiai, neužmiršdami "ar tu galėtum... jei nesunku, ar kada nors nepadarytum... suprantu tavo nuomonę, bet gal reikėtų pagalvot ir apie kitą variantą..." ir t. t. Ir paliekam vienas kitam pakankamai erdvės sau - jei norim, pramogaujam, keliaujam ir atostogaujam atskirai, turim atskirų draugų, nereikalaujam vienas iš kito ataskaitos "kur buvai, ką veikei" - jei norim, papasakojam, jei nenorim - ne, nes vienas kitu absoliučiai pasitikim (ir pelnytai). Be to, liūtai turi galingą atsakomybės jausmą "už savo gaują", tad jiems visada šeima yra vertybė nr. 1.
Žodžiu, aš už skorpiones+liūtus visu 100 proc. Su sąlyga, kad nė vienas nesistengs "paimt viršaus" - čia būtų tikrai beviltiška ir baigtųsi sprogimais ir uraganais.
Atsakyti
tai vat didziausias sunkumas ir yra tame ,kad reikia kaip nors isbalansuoti ,kad ne vienas nebutu virsininkas. o tai labai sunku pasiekti su vyrais ,ypac skorpionais,jei jau buvo pyktis su jais tai nelauk tokio gero susitaikymo ,kaip rodo filmuose , po audringo kivirco malonus susitaikymas.tai pas juos beveik nebuna.....
o taip tai aisku is dalies idomiau pastoviai vaikscioti asmenimis(ne taip nuobodu gyventi)bet kartais tas pasotvus saves tvardymas ir ytampa taip isvargina,ir nervus istaso kad jau nieko nebesinori.ir i ta zmogu ziureti nebenori,norisi tiesiog pailseti.
o kad skorpionai namisedos tai pritariu 100%, maniskis beveik nieko neveikia ,tv kompas , namai ,niekur nosies neiskisa ,nors centre gyvena.o kai liutai irgi tingus (tai ir gaunasi dvigubas derinys,nors realiai ,cia viena is tu vietu kur skorpionai ir liutai sutaria)nors ir nieko nepamatom ,niekur nenuvaziuojam laisvu laiku.....
kaip mano mama sakydavo (kaip pas mano tevus gyvenom),tie du kol lovoj guli tol gerai sutaria ,tik islipa is lovos taip ir gincai prasideda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2006 02 23, 01:19)
Ziema bus 8 metai kaip mes kartu smile.gif As liute vyras skorpionas .

nematoma,klausi ko tiketis is tokios sajungos . MAnau ka abu sukursit ta ir turesit. Viena tik pastebejau,nieko nepasieksi pykciu skorpiono tokie metodai neveikia biggrin.gif

Na, as ne liute, bet vyras skorpionas. Labai myliu savo skorpiona, bet kai mano kantrybe kartais plysta, tada as, kaip tikras jautis, tiesiai sviesiai ir garsiai, t.y. audringai issakau, kas ant dusios susikaupe. Kadangi piktas intonacijas panaudoju retai, tai mano skorpionas visada tupteli nuo mano uzmaurojimo ir pradeda paisyti mano issakytu minciu. O siaip tai piktumu ne vieno zmogaus i savo puse nepaveiksi, nesvarbu, kokio zenklo jis bus. rolleyes.gif
Aplamai tai galiu pasakyti, kad su skorpionu lengvo gyvenimo nereiktu tiketis. Per savo gyvenimeli esu labiau, nei virs soties prisiragavus skorpioniskos draugijos... Ir pirmoji meile, ir pedagogai ilgiem desimtmeciams leido sau juos pazinti visokiariopai... Na, ir galiausiai vyra nusirinkau is tu paciu ir stai 5 su puse metu, kai esam kartu. Buna daznai nelengva, rodos, galva i siena tasyk, bet gerai pagalvojus, tai suprantu, kad kitokio vyro salia saves nenoreciau. Man reikia butent tokio, koki pasirinkau. Manau, kad labai svarbu sugebeti,kad jis neuzliptu ant galvos ir nepradetu vadovauti beatodairiskai visur ir visada, t.y. piktnaudziauti sprendziamuoju balsu, nes tada busi zuvus. Kiek zinau, liutai nepakes, kad jiems kas nors vadovautu... mirksiukas.gif Bet reikia moketi skorpus nuleisti ant zemes labai subtiliai. Jokiu budu nestumdyti, nes gausi atgal dviguba "smeigtuka" ir tikrai pacia skaudziausia vietele, tegu ir labiausiai slepiama, nes skorpionai turi vidines akis, kurios juos retai apgauna. Ir teminiai pokalbiai turetu buti labai neapciuopiamai apie reikala, nes skorpiona lengva suerzinti, o suerzintas jis neria i tamsu plysi po akmeniu ir tada tas, kuris megina atvesti skorpa i tiesos ir doros kelia, lieka pats vienas sau tam kelyje... mirksiukas.gif Santykiuose su vyru skorpionu reikia baisiai daug kantrybes, minkstumo ir diplomatijos, kurios pavydetinai daug is prigimties turi zuvys... Man nuskilo, kad mano mama is zuvu... wink.gif O jau neduok dieve, jei uzpavydes! Galima tada garantuoti, kad mazas procentelis beliks santykiu stabilumui, nes suzeistas skorpionas niekada nepamirsta zaizdos. Taip kad istikimybe skorpionams - kone pats didziausias partnerio kokybes garantas. O patys...? Na, cia jau turbut priklauso nuo individualaus zmogaus, kas kokio stiprumo vertybes savyje puoseleja ir kokiu principu laikosi. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sesuoToma: 03 gruodžio 2006 - 01:41
Na as irgi liute,o vyras skorpionas smile.gif kartu 3metai ir kol kas viskas thumbup.gif .Buna kad uzsiplieskiam abu kaip degtukai, o as per savo principus sunkiai perlipu.Bet jei vyras nenusileistu, tai butu doh.gif
Kiti sako, kad tokie zenklai kartu buti negali.
Atsakyti
QUOTE(aistemo @ 2006 12 10, 23:16)

Kiti sako, kad tokie zenklai kartu buti negali.

Tuomet, mes su vyru laužom šitą "taisyklę" jau 6 metai biggrin.gif Visko buvo, visko yra, bet taip įdomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(biologė @ 2006 12 01, 09:33)
Matyt, ne visi skorpionai ar liūtai vienodi, kitaip kas gi būtų - 12 žmonių tipų, ir viskas tongue.gif  Nustebino mane, kad skorpionas vyras  - "namiseda,truksta jam fantazijos,tik darbas ir telikas...kartais atrodo toks nesupratingas...apkiautes" . Tokio dar neteko matyt, nors turiu ir giminių, ir draugų skorpionų. O apie sąjungą, tik atvirkščiai - skorpionė su liūtu - iš asmeninės patirties galiu pasakyt tiek: gyvenam kartu jau trečią dešimtį metų... ir vis dar nenusibodo, ir niekad nė vienam nebuvo noro "pasukt į šalį" (nors sako, kad žmona paskutinė sužino apie vyro neištikimybę, bet liūtams nebūdingi "nuotykiai" šalia šeimos - juk liūtai nerankioja apgraužtų kaulų patvoriais, jei jau kas, tai viešai ir atvirai susiras naują antilopę ir sąžiningai praneš). Niekada nesipykstam, nes abu tokie ambicingi, "visada teisūs", nė už ką nelinkę atsiprašyt ir nusileist, tad ko gero pirmas rimtesnis konfliktas taptų ir paskutiniuoju... Rimtai pyktis neturim priežasčių, o dėl niekniekių - abu pasistengiam pirma patys apgalvot, o paskui jau ramiai nuomones derint. Žodžiu, yra to "vaikščiojimo peilio ašmenim", bet gal ir gerai - ir po tiek metų bendraujam mandagiai, neužmiršdami "ar tu galėtum... jei nesunku, ar kada nors nepadarytum... suprantu tavo nuomonę, bet gal reikėtų pagalvot ir apie kitą variantą..." ir t. t.  Ir paliekam vienas kitam pakankamai erdvės sau - jei norim, pramogaujam, keliaujam ir atostogaujam atskirai, turim atskirų draugų, nereikalaujam vienas iš kito ataskaitos "kur buvai, ką veikei" - jei norim, papasakojam, jei nenorim - ne, nes vienas kitu absoliučiai pasitikim (ir pelnytai). Be to, liūtai turi galingą atsakomybės jausmą "už savo gaują", tad jiems visada šeima yra vertybė nr. 1.
Žodžiu, aš už skorpiones+liūtus visu 100 proc. Su sąlyga, kad nė vienas nesistengs "paimt viršaus" - čia būtų tikrai beviltiška ir baigtųsi sprogimais ir uraganais.


Įdomu buvo pasiskaityti ir palyginti kaip man dbr yra. Esu skorpionė, o mano draugas liūtas. Abu esam tikrai valdingos asmenybės, žmonės, turintys tikslą ir jo siekiantys ir darbui bei karjerai atiduodantys daug savo laiko. Tačiau kai būnam kartu, tai atrodo, kad niekas pasaulyje negalėtų mūsų išskirti - egzistuojam tik aš ir jis. Visi draugai sako, kad labai tinkam vienas kitam ir esam vos ne ideali pora. Abudu mėgstantys veikti, mėgstantys pramogas, kai nereikia sėdėti vietoje, keliones ir pan. Šnekėtis visada turim apie ką. Žinoma, ir tai, kad abu esam labai aistringi, turi didelės reikšmės smile.gif juk vien pokalbiais neapsiribosi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Bet, pritariu BIOLOGEI, kad negalima riboti laisvės. Tiek jis, tiek aš turim savų draugų, su kuriais leidžiam laiką atskirai vienas nuo kito. Pastebėjau, kad nereikia jo (liūto) kontroliuoti, klausinėti kur, su kuo ir kada buvai. O tada nors ir vidurį nakties jis visada parašys, kad jau važiuoja namo, kur buvo ir pan. Taip kad, mažiau kontroliuokit ir tada viską žinosit rolleyes.gif rolleyes.gif Sėkmės visoms skorpionėms, gyvenančioms su liūtukais 4u.gif
Atsakyti
Turejau drauga liuta,labai jis man patiko,tiesa pasakius,ir dar dabar labai noreciau su juo buti.Bet...Niekaip nesutikom,galima sakyti,nebuvo dienos,kad nebutumem susipyke.Pykomes ir pykomes,edem vienas kita biggrin.gif Pavydus baisiausiai,sekdavo,itarinedavo.Neiskenciau,nors jau sake pasikeis,pradedam viska is naujo ir pan.Tai va,is sitos savo draugystes galiu sakyti,kad liutas ir skorpione-sajunga prasta g.gif
Atsakyti