Įkraunama...
Įkraunama...

Liūtė ir skorpionas

Sveikos,

ieškojau, bet neradau tokios temos 4u.gif Aš pagal zodiaką Liūtas, o vyras skorpionas. Norėčiau sužinoti ką nors daugiau apie tokią sąjungą ir ko galima tikėtis smile.gif
Atsakyti
Aš irgi liūtė, o draugas skorpionas. Meilė neblėsta jau daugiau kaip trys metai wub.gif Bet abu esam labai uzsispyrę ir labai uzsidege, todel kartais audringu barniu neisvengiam. Tik nezinau ar cia nuo zenklu priklauso, ar siaip nuo charakteriu. Bet tikrai labai idomu kaip kitom porom sekasi bendrauti.
Atsakyti
QUOTE(jazminutė @ 2006 02 05, 13:14)
Aš irgi liūtė, o draugas skorpionas. Meilė neblėsta jau daugiau kaip trys metai wub.gif  Bet abu esam labai uzsispyrę ir labai uzsidege, todel kartais audringu barniu neisvengiam. Tik nezinau ar cia nuo zenklu priklauso, ar siaip nuo charakteriu. Bet tikrai labai idomu kaip kitom porom sekasi bendrauti.


o pas mus atvirksciai - jis liutas, o as skorpoine. Nuobodu drauge nebuna biggrin.gif abiems reikia savo erdves, abiems reikia savo pasaulio, bet labai gera kartu.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2006 02 05, 21:28)
o pas mus atvirksciai - jis liutas, o as skorpoine. Nuobodu drauge nebuna biggrin.gif  abiems reikia savo erdves, abiems reikia savo pasaulio, bet labai gera kartu..  wub.gif

na pas mus irgi atvirksciai as skorpione, manasis liutas 4u.gif Ir oi abu uzsispyre kaip avinai, bet mylim vienas kita, kaip nieka kita pasaulyje wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ziema bus 8 metai kaip mes kartu smile.gif As liute vyras skorpionas .

nematoma,klausi ko tiketis is tokios sajungos . MAnau ka abu sukursit ta ir turesit. Viena tik pastebejau,nieko nepasieksi pykciu skorpiono tokie metodai neveikia biggrin.gif
Atsakyti
As tarp skorpiono ir tarp saulio,sokineju viena diena pas sauli kita pas skorpiona lotuliukas.gif ,maniskis tikru tikriausias liutas bigsmile.gif .Sutariam tikrai neblogai,nors zinoma visko pasitaiko.Jau apsipratome,nes 7 metai jau kartu,ir turim mergyte wub.gif .As greiciau uzsidegu ir veikiu,o maniskis turi apmastyti.kartais nervina toks letumas,bet jei jau sugalvojo veikt tai veikia ax.gif iki galo.Dar manau liutai pasizymi nusileidimu,nes tiek vyras tiek sesuo yra naivuoliai,bet jei kas nuvils,tokios klaidos nebepakartos schmoll.gif .
Atsakyti
Aš Skorpionė, o draugas Liūtas. Greitai bus 4 metai, kai mes kartu, ir jausmai neblėsta wub.gif Na, iš savo patirties (kiek pažinojau tokių žmonių) galiu pasakyti tik tiek, kad mano manymu, Liūtai yra daugiau užsispyrę ir įsikibę savo nuomonės, greitai "užsidega", o Skorpionai gal šiek tiek nuolaidesni, ramesni. Mes barnių irgi neišvengiam, tik maniškis greitai atsileidžia, o aš dar ilgai sau niurnu ir neužmirštu nuoskaudų... Esame labai skirtingi ir ne kartą svarsčiau, ar mūsų sąjunga tikrai galėtų būti suderinama, bet kuo toliau, tuo labiau atrodo, kad tie skirtumai vienas kitą tik papildo, ir gyvenimas nuo to tik įdomesnis.

Dėl sąjungos perspektyvų - pritariu Jumi ir manau, kad viskas priklauso tik nuo pačių žmonių, kiek jie gali perlipti per savo principus, kaprizus ir t.t. ir įvertinti situacija iš kito, ne egoistinio taško, t.y. pamąstyti, ar taip būtų geriau mums abiems, ar tik man. Svarbiausia meilė, tarpusavio supratimas, pakantumas ir nuoširdumas (melą ir apsimetimą Liūtai greitai perkanda mirksiukas.gif ).
Atsakyti
Aš skorpionė ir man labai patinka liūtai wub.gif . Dabar, kai atsisuku atgal, tai matau, kad kai tik į kurį nors įsimylėdavau (ir ne šiaip, o kad net galvą pamest galima), tai būtinai paaiškėdavo, kad jis liūtas tongue.gif .
O ištekėjau už vėžio. Jau 9 metai kaip mes kartu. Nesigailiu nė kiek. O liūtai man vis tiek patinka ax.gif .
Atsakyti
Nu nzn nzn
Atsakyti
Sveiki visi, 4u.gif

As liute, radau sia tema ir labai apsidziaugiau.
Patinka man labai skorpionas, nors iki siol ju baisiai nemegau. Ne skorpionu, o skorpioniu! ax.gif Istiesu pas moteris skorpiones tie " skorpioniski ruozai" daug labiau matosi ir reiskiasi.

Turejau ne kokia nuomone apie siuos "padarus" tongue.gif ir stengiausi vengti bendravimo, nes viena karta paragavus nuodu, daugiau nebesinori schmoll.gif
cia vel kalbu apie skorpiones.

Na, o su vyrais skorpionais buvau susidurusi gal tik kelis kartus. Ir visus kartus mane nezmoniskai prie ju trauke! Na jie buvo dar ir laaabai simpatiski. Galima sakyti grazesniu vyru dar nebuvau maciusi. Bet, mane labiau trauke ne tas ju isorinis grozis, kas siaip jau yra tik pliusas, bet intelektas, paslaptingumas, zvilgsnio gilumas, mokejimas reiksti nuosekliai mintis. Jo, skorpionai turi sarmo...
lotuliukas.gif
Nezinau ar cia tipiskas liuto bruozas, bet mane traukia tai ko as nezinau, idomu bendrauti tik su tais, is ko galiu ka nors naujo suzinoti, ismokti. g.gif
O tas skorpionas butent toks, traukia lyg magnetas, ir tos traukos negaliu paaiskinti. mistika... ph34r.gif ph34r.gif

Kaip Jums , liutukes, sekasi su skorpionais? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(memoryl @ 2006 09 04, 15:14)
Sveiki visi,  4u.gif

As liute, radau sia tema ir labai apsidziaugiau.
Patinka man labai skorpionas, nors iki siol ju baisiai nemegau. Ne skorpionu, o skorpioniu!  ax.gif  Istiesu pas moteris skorpiones tie " skorpioniski ruozai" daug labiau matosi ir reiskiasi.

Turejau ne kokia nuomone apie siuos "padarus"  tongue.gif  ir stengiausi vengti bendravimo, nes viena karta paragavus nuodu, daugiau nebesinori  schmoll.gif
cia vel kalbu apie skorpiones.

Na, o su vyrais skorpionais buvau susidurusi gal tik kelis kartus. Ir visus kartus mane nezmoniskai prie ju trauke! Na jie buvo dar ir laaabai simpatiski. Galima sakyti grazesniu vyru dar nebuvau maciusi.  Bet, mane labiau trauke ne tas ju isorinis grozis, kas siaip jau yra tik pliusas, bet intelektas, paslaptingumas, zvilgsnio gilumas, mokejimas reiksti nuosekliai mintis. Jo, skorpionai turi sarmo...
lotuliukas.gif 
Nezinau ar cia tipiskas liuto bruozas, bet mane traukia tai ko as nezinau, idomu bendrauti tik su tais, is ko galiu ka nors naujo suzinoti, ismokti.  g.gif
O tas skorpionas butent toks,  traukia lyg magnetas, ir tos traukos negaliu paaiskinti. mistika...  ph34r.gif  ph34r.gif

Kaip Jums , liutukes, sekasi su skorpionais?  mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Gemzza @ 2006 09 05, 15:06)

LABA LABA esu liūtuke ir gyvenu su skorpionu(turbūt is raudonosios knygos) blush2.gif .Kartu esam tik 3metai bet jis mane uzgrauzė juodai g.gif .Egoistas ,pavyduolis,islaidūnas ir visos kt,blogybes kokias tik gali turėti zmogus verysad.gif .Is jo nesulauksi nei komplimentų,nei uzuojautos-pasaulis sukas tik aplink jį blink.gif .Noreciau dinkti nuo jo kuo toliau bet turim dukryte kuri stabdo nuo drastisku zingsnių.taip ir vargstu su SKORPIONU tongue.gif
Atsakyti