Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

Ai, kad ten daug nepasiekiamu veisliu, kuriu man zinomose parduotuvese ir nera... Tai pasieskau tarp tu, ka parduoda ir pasitikslinu tik ten smile.gif Nors daug ten esamu, o musu ziurimoj parduotuvej nesanciu veisliu yra www.brugmansia.nl parduotuveje
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2011 03 16, 09:20)
Ai, kad ten daug nepasiekiamu veisliu, kuriu man zinomose parduotuvese ir nera... Tai pasieskau tarp tu, ka parduoda ir pasitikslinu tik ten smile.gif Nors daug ten esamu, o musu ziurimoj parduotuvej nesanciu veisliu yra www.brugmansia.nl parduotuveje


oi Kile doh.gif
O cia kainos mazesnes ir ivairove didesne, o kaip ju augaliukai? Gal nereikia labai metytis?

bet koks grozis
http://www.kwekerijg...shop/index.html
http://www.kwekerijg...shop/index.html

Kile o neturi sitos?
http://www.kwekerijg...shop/index.html
Atsakyti
kaškoniuk, meta tavo nuorodose tik pagrindini puslapi. Geriau pavadinimais rasyk smile.gif

Cia truputi ivairesni augalai, gana tvarkingus siuncia, ir siuntimas pigiau. Bet paciu graziausiu veisliu jiem selekcininkai pardavinet neduoda smile.gif

O tam kur ziurejom, tai tik A.Kirchner-Abel, vienos moters isvestu veisliu parduotuve (na, bent didzioji dauguma augalu jos)
Atsakyti
Langenbuscher Garten

Angel's Paradise

Double Apricot - bet sitos neturi jau prekyboj.

Kile o tu turi Thea's Liebeling?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaškoniukas: 16 kovo 2011 - 13:27
sveikos rolleyes.gif

na apziurejau savo grazuoles jau parsivezus savaitgali tai didzioji balta leidzia graziai ugliukus mazesne balta kazkaip dar nieko nerodo o geltona pinavidure irgi kazkaip nekruta g.gif ir vel ziedu nesulauksiu pirma vasara ji nespejo suzydet nesmmete ziedus praeita vasara irgi nespejo nes buvo per ziema nudziuvusi virsune ir velai ugliukus nuo apacios sukrove ir zieda sukrove kaip jau reikejo vest i garaza miegelio tai ir nesulaukiau doh.gif na ziuresim kaip bus simet g.gif ir dar viena maziuke balta kur augo namie draugei arba anytai graziai zaliuja ti mano katyte viena sakele padykele nulauze doh.gif o i didzeja sumascius kad neblogas medis palaipiot sumaste doh.gif

KILE as tau atvesciau ta bata bet matai dar gyvubes neparode doh.gif

KASKONIUK as labai noreciau ruzavos ax.gif o is kokiu jus miesto?gal ir man padaugintumet buciau parsius KILES na bet matau kad ir jai pagalbos prireike rolleyes.gif

Atsakyti
Kile iki kada reiktu apsispresti del augaliuku ?
Atsakyti
Na ir grožiai tose parduotuvėse bigsmile.gif Tačiau man dar reikia išmokti su jomis draugauti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2011 03 16, 14:27)
Langenbuscher Garten

Angel's Paradise

Double Apricot - bet sitos neturi jau prekyboj.

Kile o tu turi Thea's Liebeling?


Angel's paradise - tos pacios, is kurios parduotuves renkames selekcijos, tik gaunasi cia nusipirkti pigiau smile.gif

O Theas Liebling "turejau" - uzsisakiau tiesiai is sitos veisles selekcijos du augalus vasaros vidury gana brangiai, nes cia dar jom neprekiavo. Tai gavau... viena iskente dvi savaites, kol nusibaige, o kita pora menesiu reanimavau, bet rudeniui atejus ir ji neatlaike... Nei ziedu, nei kero augumo taip ir nemaciau biggrin.gif


QUOTE(zylute81 @ 2011 03 17, 00:00)
KILE as tau atvesciau ta bata bet matai dar gyvubes neparode  doh.gif

KASKONIUK as labai noreciau ruzavos  ax.gif o is kokiu jus miesto?gal ir man padaugintumet buciau parsius KILES na bet matau kad ir jai pagalbos prireike rolleyes.gif


Apziurek gerai, jei vienos tom paciom salygom jau sprogsta, o kitos gyvybes nerodo, tai gal jau sakeles sausos?

QUOTE(Purkelis @ 2011 03 17, 08:48)
Kile iki kada reiktu apsispresti del augaliuku ?


Iki kada susiorganizuosim smile.gif Siaip jie anksciau geguzes neissiuncia augalu. Bet kuo anksciau susiruosim, tuo didesne tikimybe nusipirkti norimas veisles. T.Y. dabar perki, moki o issiuncia geguzi. Bet ir taip buna, kad geguzi randi vietoj keliu augaliuku voka su pinigeliais grazintais...

QUOTE(jediara @ 2011 03 17, 10:38)
Na ir grožiai tose parduotuvėse bigsmile.gif  Tačiau man dar reikia išmokti su jomis draugauti blush2.gif


Vistik su paciom paprasciausiom susidraugauti lengviausia...
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2011 03 17, 12:14)

Vistik su paciom paprasciausiom susidraugauti lengviausia...

Tačiau žinai, iš karto norisi pačių gražiausių doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Turiu vieną brugmansiją, kurią pernai rudeniop davė kaimynė. Bet net nežinau, kaip turi žydėti 4u.gif , geltonai ar baltai.
Ir turiu klausimą: ką drayti su brugmansija, kuri augo visą žiemą. Dabar ji ~90 cm. Genėti ar ne? Jeigu taip, tai kiek? Atrodo ji va šitaip.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(giedrulka @ 2011 03 17, 11:28)
Sveikos  4u.gif
Turiu vieną brugmansiją, kurią pernai rudeniop davė kaimynė. Bet net nežinau, kaip turi žydėti 4u.gif , geltonai ar baltai.
Ir turiu klausimą: ką drayti su brugmansija, kuri augo visą žiemą. Dabar ji ~90 cm. Genėti ar ne? Jeigu taip, tai kiek? Atrodo ji va šitaip.



Turite gražų augalą smile.gif Kaip žydės, pagal nuotrauką galime tik spėti smile.gif

Genėti nereikia, ji toliau augs, viršūnė šakosis ir sužydės. Nebent išskinti apatinius pažeistus lapus ir, jei norite formuoti medelį vienu stiebu, o ne šakotą krūmą,- išpjauti pašaknio ūglius (juos sėkmingai galima dauginti).
Atsakyti
Taip, pasaknio ugli zadu atskirti. Tutbut jau laikas?
Skaiciau apie Y sakojimasi. Vis kisu ir kisu nosi prie virsunes, bet dar nei Y nei A biggrin.gif
Del to genejimo. Per vasara, kiek suprantu, man ji isvis i geroka "medi" isaugs. Tuomet rudeni reiks geneti? Ar kuomet ji ima zydeti nustoja intensyviai augti? O is pazasteliu sakeles ims augti? Nes pumpureliai prie kiekvieno lapo.
Atsakyti