Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

QUOTE(Kile @ 2011 03 13, 17:03)
*finy*, dar tik renkame uzsakyma. Jei idomu veislinukes ir negasdina augalo kaina apie 60-70 lt, prasom prisideti.

Purkeli, kaskoniuk, turiu viena Arborea hibrida. Harmony. Jis man nepatiko. Aukstas nenormaliai, lapu nemazai, o ziedai santykinai su augalu mazi. Zydi pusgausiai, bet ziedai tokie tik i sonus besidairantys, o dairosi kokiam 2.20 m aukstyje... Nu tai as nors ne prie zemuju, bet bendri augalo grozio neiziurejau tame. Bet velgi, "Hibridas", tai reiskia, su kazkuo kryzmintas. O va cia jau gali pasireiksti ir formu ir ziedu ir visa ko kito ivairove biggrin.gif

Siaip raudonu tik tarp flava ir vulcanicola rasit, o candida, hibridines bus tik ruzavos. Nors va sita, tai gana raudonoka turi buti, zydeti gausiai pliupsniais. Siaip taisykle, kai zydi gausiai, tai ziedai nera labai dideli. O kai ziedai grazus stambus, tai didelio ziedu lietaus augalas nepajegs isauginti.

http://shop.strato.d...98/Products/115

As panasia, Salmon perfection turiu ir dalinau:) Ech, kai pradedu rinktis, tai visos tokios panasios gaunas biggrin.gif
Papildyta:
Kaskoniuk, del SummerWine - virusui ji tolerantiska, bet aikstingas jos lapijos augimas. Raso, kad "grazia lapija galima isauginti papildomai tresians "Epson" druskomis (tai magnio sulfato druska, pas mus tokiomis prekiauja). Bet taip raso praktiskai prie visu flava veisliu. Dar Wildfire virusui atspari smile.gif


Kile o kur tu apie tresima radai ? Nerandu as ci atokio dalyko aprasyme ?
Atsakyti
Cia Summer wine ir kitu flava aprasymuose "Incidentally, nice foliage can be obtained with additional doses of Epsom salts." Nors vertimas tai slykstus... Jie ten angliskai nekalba, tai mazdaug google vertejo lygis... Geriau vokiskai sifruoju aprasymus.
Atsakyti
KYLEnorejau paklausti kokia ten salietra reikia jas palieti?,pamirsau doh.gif
Atsakyti
Apziurejau forumus ar kas turit Rosalla, Dark Rosetta ar Joli?

Kile dar vienas klasuimukas ar mazulytes pernai rudenio verta dabar persodinet i didesnius vazonus ar tikro pavasario palaukti. Mane cia bando itikint kad jau persodinet reikia .
Atsakyti
Egleja, Amonio salietra

Purkeli, turiu tik "Double dark rosetta". Jinai, kaip ir "Dark rosetta" jautri mineralinei mitybai (lapai raitosi), nors ziedai tikrai grazus. As tresdavau dosniau mikroelementais, ir puse bedos tie lapai buvo. Reiks siemet isbandyt tą magnio sulfata smile.gif

Del persodinimo - pagal situacija. Ar mazytes ziemojo sviesiai, su lapais? Jei be lapu, tai persodinti tik kai prades vel smarkiai augti (jei persodinti dabar, dar ir nupudyti didesniam vazone neatgijusias saknis galima). Jei ziemojo sviesiai, tai as pati elgiuosi pagal situacija smile.gif Juk jei persodinsi, ji, augindama saknis, nores ir pati intensyviau augti. Ar galesi uztikrinti jai reikalinga sviesos kieki? Ar bus jai, placiau auganciai patogi vieta namuose? taigi, kadangi pas mane salygos kuklios, tai visas, ir mazutes ir didesnes persodinu tik tada, kai galiu kraustytis i nesildoma siltnami. O namuose esancias persodinu tik tada, kai jau visai is vazono lipa saknys. Mazam pernyksciam vazoniuke jos vistiek auga, tik ne taip greitai. Ir dar neretai pumpurelius greiciau suformuoja biggrin.gif


Nei juoktis, nei verkt man beliko biggrin.gif aplankau siandien rusinukes (buvau pas jas pries savaite) - jau pradejusios augti rausva ir balta nudziovinusios likusias gyvas nenusalusias sakas... 'Harmony' stiebas staiga ties viduriu gesti pradejo... Toks vaizdas, kad kente jos sausrą ziema gerai, o kai palaisciau ir pradejo zaliuoti ugliukai, nusprende kad tokiom salygom toliau gyventi neverta...
Eisiu i turgu pavasari brugmansijų pirkti biggrin.gif o gal kas genesit saviskes is rusio istrauke, tai priglausciau po sakos galiuka baltos ir rausvos blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kile: 14 kovo 2011 - 16:14
Kile uzjauciu unsure.gif pas mane irgi viena pamiro verysad.gif
Pademonstruosiu savo bardakeli , vazonus jau prie sviesos patraukiau nes jau tyst pradejo
user posted image
kaškoniuk atrodo visi isgyveno tik baltasparniai mane uzpuole blush2.gif bet mes kovojam tikiuosi greit truputi atsils i lauka isnesiu apipurkst jas blink.gif
user posted image
user posted image

As dar sendien pietu metu forumus pavarciau Rosalla priklausomai nuo augintojo spalva keicia smile.gif ir nieko blogo apie ja neradau itariu ties ja apsistosiu nors ir ANGELS EXOTIC labai grazi. Bt va rastos SUNNY 2010 nuotraukytes mane nuvyle ne taip ispudingai jinai atrodo kaip parduotuves nuotraukoj verysad.gif

Norejau sendien supakuot seklytes isiuntimui bet susimasciau ar nesusals jos. Gal galit patart?
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2011 03 14, 18:13)

Nei juoktis, nei verkt man beliko biggrin.gif aplankau siandien rusinukes (buvau pas jas pries savaite) - jau pradejusios augti rausva ir balta nudziovinusios likusias gyvas nenusalusias sakas... 'Harmony' stiebas staiga ties viduriu gesti pradejo... Toks vaizdas, kad kente jos sausrą ziema gerai, o kai palaisciau ir pradejo zaliuoti ugliukai, nusprende kad tokiom salygom toliau gyventi neverta...
Eisiu i turgu pavasari brugmansijų pirkti biggrin.gif o gal kas genesit saviskes is rusio istrauke, tai priglausciau po sakos galiuka baltos ir rausvos  blush2.gif

Kaip gaila verysad.gif Esi tiesiog brugmansijų karalienė ir teks pačiai ieškoti-mano rudeninės mažutės unsure.gif
Atsakyti
Purkeli, super tvarkingas bardakelis. As savo rusio su trim aukstais suglaudintais vazonais apkrautais ir apkabinetais vyriska ukine atributika net fotografuoti gedinuos biggrin.gif

O jei nuotraukoje "mazyles", tai jos gerai tvirtos atrodo. As tresciau po truputi, bet nepersodinciau dar menesiuka.

Del Rosalla - ji siaip viengubu ziedu, bet kartais ima ir priaugina dvigubu smile.gif O siaip nera is tu parazitiskai uzsispyrusiu. Kiek teko dometis, visos rausvos yra kantrios, o daugelis pilnaviduriu geltonu yra kazkuo netikusios...

Del seklyciu - ir gaunu, ir siusdama pokuoju i burbuline plevele (nu padarau kaip vokuti, vienasluoksni, daug gi nereikia). Dabar jau nesusals. As uzpernai is prancusu kovo pirmom dienom brugmansijas nesusalusiais lapais gavau, nors pas mus dar sniegelio buvo smile.gif Ech, jei kas dar liko, tai prasysiu ir as sekleliu poros... rasau AZ...


Jediara, dekui uz grazius zodzius, bet manau, kad karaliene - tai ta, kuri kuria veisles, as geru geriausiu atveju truputi kolekcininke smile.gif O atsisviezinti genotipa bus visai naudinga. Kaip netycia, visada dar pas pazistamus ir gimines budavo pridovanotu. Na, balta berods, susimedziosiu is saviskiu gimines, o rozines jau dairytis teks smile.gif

Pernai Išdykėlė kartu uzsakinejo is vokieciu Angel's Exotic ir Angel's surprise berods. Kazi, kaip josios auga smile.gif

Tiesa, kaskoniuk, del Red angels - vistiek labiau rozines jos nei raudonos...
Atsakyti


QUOTE(Kile @ 2011 03 14, 11:47)
Geriau vokiskai sifruoju aprasymus.


tam puslapyje tikrai manau versta su kokiu nors internetiniu verteju, nes EN variante pasitaiko vokisku zodziu.

QUOTE(Purkelis @ 2011 03 14, 12:24)
Apziurejau forumus ar kas turit Rosalla, Dark Rosetta ar Joli?

Kile dar vienas klasuimukas ar mazulytes pernai rudenio verta dabar persodinet i didesnius vazonus ar tikro pavasario palaukti. Mane cia bando itikint kad jau persodinet reikia .


Ai as tai kai kurias jau persodinau... dariau vazonu rokiruotes smile.gif Dabar paskaiciau Kiles posta tai galvoju , kad tik nenupudyciau is tos meiles doh.gif

QUOTE(Kile @ 2011 03 14, 17:13)

Eisiu i turgu pavasari brugmansijų pirkti biggrin.gif o gal kas genesit saviskes is rusio istrauke, tai priglausciau po sakos galiuka baltos ir rausvos  blush2.gif


tai gal neik, rasim manau mirksiukas.gif as turiu ruzava - tai padaugisiu, jos gi labai gajos. o baltos neturiu, bet ten tokia panasi yra, pernai kur pirkau Shetelige ir rasiau, kad is geltonos dvigubos prazydo balta pereinanti i sviesiai gelsva, bet kvepejo skaniai - kad nepamirsciau tik ir sitos galesiu jei ka wink.gif

QUOTE(Purkelis @ 2011 03 14, 20:40)
Kile uzjauciu  unsure.gif  pas mane irgi viena pamiro  verysad.gif
Pademonstruosiu savo bardakeli , vazonus jau prie sviesos patraukiau nes jau tyst pradejo
user posted image
kaškoniuk atrodo visi isgyveno tik baltasparniai mane uzpuole blush2.gif bet  mes kovojam  tikiuosi greit truputi atsils i lauka isnesiu apipurkst jas blink.gif


As dar sendien pietu metu forumus pavarciau Rosalla priklausomai nuo augintojo spalva  keicia smile.gif ir nieko blogo apie ja neradau itariu ties ja apsistosiu  nors ir ANGELS EXOTIC labai grazi. Bt va rastos SUNNY 2010 nuotraukytes mane nuvyle ne taip ispudingai jinai atrodo kaip parduotuves nuotraukoj  verysad.gif

Norejau sendien supakuot  seklytes isiuntimui bet susimasciau ar nesusals jos. Gal galit patart?


man reiketu irgi nusifotografuot prisiminimui savo ukine patalpa... kiekvienais metais bandau tvarkingai susideliot, nes ne tik brugmansijas ten laikau, bet patikekit, atrodo jau kai ka parsinesiau i namus bet ten neina kojos padet... o cia tai pas tave tvarkinga smile.gif
graziai atrodo taviskes mazyles!

Baltasparniu turejau is rudens ant mazyliu, tai kovojau rankomis tikraja to zodzio prasme, nes maitinau tai jokios chemijos ir dar kambaryje nenaudojau - kazkaip efektyviai gavosi, lapu gi ne dziungles ant sakeliu. O vat amarai tai mane pribaigs... is kur ju atsiranda... jie gi neskraido...
Atsakyti
Stebuklingu groziu beieskanciom, gal pravers sita nuoroda:
http://www.fuchsienf...wforum.php?f=12

Cia forumas, o jame galerija brugmansiju veisliu. Foto deda ir selekcininkai, ir augintojai. Galima realiu foto pasiziureti ir pasitikrinti smile.gif Siaip ir komentaru, kaip kuri auga yra.

Kaskoniuk, dekui uz dosnuma smile.gif Dar neisiu i turgu, nes tikriausiai neka terasciau smile.gif Nors ir negeda butu smile.gif Balta gal pas anyta rasiu kaip pasidauginti...
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2011 03 14, 23:24)
Stebuklingu groziu beieskanciom, gal pravers sita nuoroda:
http://www.fuchsienf...wforum.php?f=12

Cia forumas, o jame galerija brugmansiju veisliu. Foto deda ir selekcininkai, ir augintojai. Galima realiu foto pasiziureti ir pasitikrinti smile.gif Siaip ir komentaru, kaip kuri auga yra.

Kaskoniuk, dekui uz dosnuma smile.gif Dar neisiu i turgu, nes tikriausiai neka terasciau smile.gif Nors ir negeda butu smile.gif Balta gal pas anyta rasiu kaip pasidauginti...


ta nuoroda i fotogaleriju foruma yra "blogis" negaliu atsitraukt doh.gif

Kile kai is taves gavau kruva dovanu cia tai dosnumas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2011 03 14, 23:50)
ta nuoroda i fotogaleriju foruma yra "blogis" negaliu atsitraukt  doh.gif

Kile kai is taves gavau kruva dovanu  cia tai dosnumas 4u.gif


Va va as i ta blogi vakar visa vakara ziurejau bigsmile.gif o apsispresti jis nepadeda ir vel visu noriu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti