Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

Merginos gal turite pardavimui brugmansia sanguinea daigeli?

Ar sunkiai brugmansijos sudaiginamos is seklu?
Atsakyti
Labuka,
Manoji taip pat pradejo sparciai augti,tik kazkas nepatinka jai g.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Oho Purkeli, kaip faina, lauksim dabar ziedu smile.gif As tai pabandziau karta is seklu tai man atrodo daugiau nebandysiu, nes neisejo...

Kile, ar pridavei savo darba?

QUOTE(Tina* @ 2012 03 05, 17:17)
Merginos gal turite pardavimui brugmansia sanguinea daigeli?

Ar sunkiai brugmansijos sudaiginamos is seklu?


Na cia nebent Kile turetu, bet atrodo, kad sitos sudetingiau dauginasi... siulyciau Shetelige pasiziureti, ten man atrodo viena Sanguinea veisle atveza kasmet. As siemet sakiau pirksiu jei uzmatysiu.
Atsakyti
Purkeli, pasiduodu thumbup.gif Saunūs sėjinukai... As dar tik ziuriu i savo vaisiukus ir svarstau, ar seti, o cia jau visas miskas biggrin.gif

QUOTE(Tina* @ 2012 03 05, 17:17)
Merginos gal turite pardavimui brugmansia sanguinea daigeli?

Ar sunkiai brugmansijos sudaiginamos is seklu?


Iš sėklų - kaip kam sekasi smile.gif Jei yra galimybe užtikrinti bent 25°C temperatūrą kiaurą parą, sudygsta gerai (jei sėklos tvarkoj).
Samguinea nebeturiu. Labai jautri pomidorų ligoms man ji pasirode (ta raudona, neveisline, is Patioplant).

QUOTE(*finy* @ 2012 03 05, 18:43)
Labuka,
Manoji taip pat pradejo sparciai augti,tik kazkas nepatinka jai  g.gif


Ji kaip apsalusi... labai glezni lapukai? Ar trapūs? Ir kalcio trukumas akivaizdus, ir magnis pagelbėtu. O dirva nežaliuoja, neuzslapus?

QUOTE(kaškoniukas @ 2012 03 05, 18:46)
Kile, ar pridavei savo darba?


Nepridaviau. Dar liko smagiausia - ivadas ir isvados... Bet jei per sia savaite "prisiduodu", dar yra vilties spėti į benuvažiuojantį traukinį...
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2012 03 05, 20:35)

Ji kaip apsalusi... labai glezni lapukai? Ar trapūs? Ir kalcio trukumas akivaizdus, ir magnis pagelbėtu. O dirva nežaliuoja, neuzslapus?



Susalusi tai tikrai nebuvo.Rusyje ziemojo,bet kai tik pastebejau kysancius sviesiai zalius lapelius,iskart istraukiau ir ant palanges.Dabar ji ten jau kokios tris savaites.Permirkusi tikrai nebuvo,o del trasu tai.... nedaviau dar ax.gif Galvojau,kad per anksti dar g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2012 03 05, 20:35)
Iš sėklų - kaip kam sekasi smile.gif Jei yra galimybe užtikrinti bent 25°C temperatūrą kiaurą parą, sudygsta gerai (jei sėklos tvarkoj).

As sejau is seklu pirkau zalioj stotelej tai is kokiu 6 lygtai viena tik isaugo ir isgyveno ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2012 03 05, 21:39)
Susalusi tai tikrai nebuvo.Rusyje ziemojo,bet kai tik pastebejau kysancius sviesiai zalius lapelius,iskart istraukiau ir ant palanges.Dabar ji ten jau kokios tris savaites.Permirkusi tikrai nebuvo,o del trasu tai.... nedaviau dar  ax.gif  Galvojau,kad per anksti dar  g.gif

Labas rytas biggrin.gif
Finy as irgi patarciau patrest pamatysi lapukai iskart atsities smile.gif

Des seklyciu tai labai daug kas priklauso nuo pacios seklos kokybes. As tikrai nelaikau 25 silumos pas mane namie tik 21 smile.gif
Apie zalios stoteles seklas as nekokios nuomones, mano pazystama nusipirko sanguinea seklu pries 3 metus. Is pakelio isgygo 2 o is ju tik viena isgyveno ir tai zydi balati ir tokie nieko labai ipatingo:(
Del amaru, tas lapu blizgiklis stebuklus daro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2012 03 05, 17:17)
Ar sunkiai brugmansijos sudaiginamos is seklu?

laba,man is 6 seklu tik 3 sudygo

user posted image
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2012 03 06, 10:39)
laba,man is 6 seklu  tik 3 sudygo

user posted image


Linksma kai kazkas isdygsta. Tik cia man atrodo durnaropes.
Ziurekit koki skelbima radau Nuoroda, net nezino ka parduoda ir kaina doh.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakymus 4u.gif As pernai sejau Ballerina is cia: http://www.originali...lt/lt?sq=datura Daigumas buvo geras, spalvos atitiko. Man buvo net perdaug daigeliu, tai isdalinau. Viena parsitempiau i rusi ziemot, nors pagal mane jos ne daugiametes. Nesenai patikrinau, tai stovi plikas stiebas, bet manau, kad lauke turetu atzelti.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti