Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

QUOTE(Kile @ 2012 02 24, 15:53)
Astersita, dėkui  4u.gif Bėgu lupt česnakų  biggrin.gif


Oi, kad tik padėtų bigsmile.gif
Atsakyti
Maniske kaip ne vienais metais dar nebuvo, taip pat uzpuole amarai. Nugeta buvo pries parnesant i namus rudeni, nes butu kitaip neitilpus. Tai si pavasari manau jai padaryti generalini atnaujinima g.gif. Kai tik pakankamai atsils, tai bus radikaliai nugeneta, isnesta i lauka ir nupurksta actara. O kai jau ruosiuos ja i lauka visai vasarai iskeldint, tai dar ir saknis apkaposiu gerokai.
O ar nebandet kas brugmansijas gerai atsilus i siltnami perkelt? Gal tada greiciau atzeltu ir zydet greiciau pradetu?
Atsakyti
QUOTE(karambole @ 2012 02 24, 16:12)
Maniske kaip ne vienais metais dar nebuvo, taip pat uzpuole amarai. Nugeta buvo pries parnesant i namus rudeni, nes butu kitaip neitilpus. Tai si pavasari manau jai padaryti generalini atnaujinima  g.gif. Kai tik pakankamai atsils, tai bus radikaliai nugeneta, isnesta i lauka ir nupurksta actara. O kai jau ruosiuos ja i lauka visai vasarai iskeldint, tai dar ir saknis apkaposiu gerokai.
O ar nebandet kas brugmansijas gerai atsilus i siltnami perkelt? Gal tada greiciau atzeltu ir zydet greiciau pradetu?


Siltnamis manau gerai, taik reikia kad jis butu jauciu sildomas, nes as pernai savo kelias nusaldziau paprastam pleveliniam, tokia netiketa ir nepranasauta salnele praejo ir kvit, is to gero noro tureti greiciau kelias tik dar labiau pavelinau ju atzelima. Plius mano siltnamis ne didelis siauromis durimis, tai tik jaunutes galeciau isinesti, bet sakau, jis netinka...
Papildyta:
Purkeli, beja, kaip tau su Monika sekasi? Ar gausi Anoushka ir Fandango?
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2012 02 25, 13:26)
Siltnamis manau gerai, taik reikia kad jis butu jauciu sildomas, nes as pernai savo kelias nusaldziau paprastam pleveliniam, tokia netiketa ir nepranasauta salnele praejo ir kvit, is to gero noro tureti greiciau kelias tik dar labiau pavelinau ju atzelima. Plius mano siltnamis ne didelis siauromis durimis, tai tik jaunutes galeciau isinesti, bet sakau, jis netinka...
Papildyta:
Purkeli, beja, kaip tau su Monika sekasi? Ar gausi Anoushka ir Fandango?


Nupurskiau savo vabalus cisnakais , ziuresim kaip jiem jis patiks.
Ziurekit koki grozi radau
Iochroma calycinum
user posted image
Del Monikos tai pazdaejo pasiakint del anuskos dabar gvildenam siuntimosi klausima smile.gif)

cia daugiau apie Iochramas
http://reviews.ebay....000000008482719
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Purkelis: 25 vasario 2012 - 17:11
QUOTE(Purkelis @ 2012 02 25, 18:08)
Ziurekit koki grozi radau
Iochroma calycinum
user posted image


Labai grazu wub.gif

Bet kaip idomu is tiesu, pries keleta metu man Iochromos nedare ispudzio visai, o dabar jau noreciau ir as tureti ju blush2.gif

Del Monikos augaliuku, jei ka nors sutartumete ir siustumetes as mielai prisideciau prie siuntimo ir augalo islaidu uz galimybe gauti sakele smile.gif


Atsakyti
ups ne ten parasiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaškoniukas: 27 vasario 2012 - 16:45
QUOTE(kaškoniukas @ 2012 02 27, 02:10)
Labai grazu  wub.gif

Bet kaip idomu is tiesu, pries keleta metu man Iochromos nedare ispudzio visai, o dabar jau noreciau ir as tureti ju  blush2.gif

Del Monikos augaliuku, jei ka nors sutartumete ir siustumetes as mielai prisideciau prie siuntimo ir augalo islaidu uz galimybe gauti sakele smile.gif


Man Iochromos labai patinka, tos zidu kekes ant sakeliu galu wub.gif
Maciau arghyagardens pardaviena ju seklytes nezinau ar surizikuot.
Ju labai graziu jau isvesta Sunset turetu labai ispudingai atrodyt .
Nuoroda
Atsakyti
Na ką, pas mane visi namai ir rankos trečią dieną česnaku dvokia, bet panašu, kad dar truputis šito smardalo, ir dauguma amariokų neatlaikys biggrin.gif Na, gaila, visas mažutes ant palangės, net ir vienetines taip uzpuole... Per savo rasto darbus augalus visai apleidau.

Įdomu, kad beieskant, kokiu santykiu cesnakus reiktu vandeniu uzpilti, radau kad nuo amaru labai gerai padeda... durnaropiu antpilas... http://www.sodasirda...is-piktzolemis/

Iš mano patirties, tai kitiems augalams nuo amarų pati "durnarope" labai padeda - iš kitų vazonų visi susikrausto ant jos...

Tiesa, užsakymas parduotuveje nr.1 padarytas, laukiu patvirtinimo. Laiskas del augalu pardavejai nr.2 parasytas, laukiu atsakymo.

Dėl iochromų smile.gif Australis man nelabai patiko. Grandiflora patiko labai - jos ziedai graziau matosi. Ir toks labai kūrybiskai pasišiaušęs krūmas - genėk negenėjus, o auga kaip nori smile.gif Iš sėklų auginčiau tik, jei nebutu galimybes gauti auginiu. Kazkada prireike man raudonos iochroma coccinea, pirkau seklas, mokejau belekiek... O jos mazutes mazutes, uz aguona net mazesnes o daigint kaip brugmansijas, ilgai ir nuobodziai reikia. Nesudygo, aisku...

Dėl siltnamio smile.gif
As augalus tempiu i siltnami nesildoma stiklini anksti, kartais ir balandi sunesiu, kaip pavasaris. Nusaldyt dar nenusaldziau, o tikrai greiciau atzelia, grazesni ir stipresni auga.

Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2012 02 28, 20:37)
Na ką, pas mane visi namai ir rankos trečią dieną česnaku dvokia, bet panašu, kad dar truputis šito smardalo, ir dauguma amariokų neatlaikys biggrin.gif Na, gaila, visas mažutes ant palangės, net ir vienetines taip uzpuole... Per savo rasto darbus augalus visai apleidau.

Įdomu, kad beieskant, kokiu santykiu cesnakus reiktu vandeniu uzpilti, radau kad nuo amaru labai gerai padeda... durnaropiu antpilas... http://www.sodasirda...is-piktzolemis/

Iš mano patirties, tai kitiems augalams nuo amarų pati "durnarope" labai padeda - iš kitų vazonų visi susikrausto ant jos...

Tiesa, užsakymas parduotuveje nr.1 padarytas, laukiu patvirtinimo. Laiskas del augalu pardavejai nr.2 parasytas, laukiu atsakymo.

Dėl iochromų smile.gif Australis man nelabai patiko. Grandiflora patiko labai - jos ziedai graziau matosi. Ir toks labai kūrybiskai pasišiaušęs krūmas - genėk negenėjus, o auga kaip nori smile.gif Iš sėklų auginčiau tik, jei nebutu galimybes gauti auginiu. Kazkada prireike man raudonos iochroma coccinea, pirkau seklas, mokejau belekiek... O jos mazutes mazutes, uz aguona net mazesnes o daigint kaip brugmansijas, ilgai ir nuobodziai reikia. Nesudygo, aisku...

Dėl siltnamio smile.gif
As augalus tempiu i siltnami nesildoma stiklini anksti, kartais ir balandi sunesiu, kaip pavasaris. Nusaldyt dar nenusaldziau, o tikrai greiciau atzelia, grazesni ir stipresni auga.


Mano amarai atsparus arba cesnakai blogi buvo g.gif Itariu nepaliks jie manes.
Man Monika del siuntimo nieko neatsako sad.gif nu bet laiko yra nes sake tik geguze sius.
Iochroma coccineaos as irgi noriu, bet jau nuziurejau, kad jas JAV augaliukus parduoda , gal per tarpininkus pavyktu atsisiust.
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2012 02 28, 20:37)

Iš mano patirties, tai kitiems augalams nuo amarų pati "durnarope" labai padeda - iš kitų vazonų visi susikrausto ant jos...



Dėl siltnamio smile.gif
As augalus tempiu i siltnami nesildoma stiklini anksti, kartais ir balandi sunesiu, kaip pavasaris. Nusaldyt dar nenusaldziau, o tikrai greiciau atzelia, grazesni ir stipresni auga.


Cia geras thumbup.gif kaip naudoti durnarope apsaugai... jo kai jie patys apkimba ta durnarope ne taip jau juokinga...

del siltnamio tai jums gerai kai taip, na bet jau as seniau sakiau, kad as tokioj duobej gyvenu, kur saltis igiau laikosi ir greiciau ateina...

QUOTE(Purkelis @ 2012 02 29, 08:50)
Mano amarai atsparus arba cesnakai blogi buvo g.gif Itariu nepaliks jie manes.
Man Monika del siuntimo nieko neatsako sad.gif nu bet laiko yra nes sake tik geguze sius.
Iochroma coccineaos as irgi noriu, bet jau nuziurejau, kad jas JAV augaliukus parduoda , gal per tarpininkus pavyktu atsisiust.


gal pagailejai cesnako smile.gif, matai pas Kile trecia diena namai juo kvepia smile.gif

O del augalu siuntimo is USA gali buti problemu, as kazkada rasiau vienam augintojui, tai sake i Europa nesiuncia, del muitines ir ivairiu reikalavimu...
Atsakyti
Mane tie amarai jau uzkniso, pabandziau nusiurbliuot smile.gif) biski lapukus aplgadino bet amaru neber, ziuresim kas bus.

Mergytes ar man vaidenas ar cia Nuoroda geliuku padaugejo ?
Atsakyti
o kur pirkti ne brugmansija, o durnarope? butent tokia, kur ziedeliai i virsu ziuri?
Atsakyti