Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

Purkeli dėl Anoushkos nieko neatsakė? Dar ten viena geltona paprasta graži yra pas ja wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2012 02 23, 15:55)
Jezau vajezau smile.gif As kol su uzsakymais makaluojuos (dar ir sėklų užsakymą dėliojau, nes vienai kelių pokučių labai reikiamų geltonų pomidorų pirkti neapsimokėjo), tai Purkelis jau spejo sitoki reikala sutvarkyti! Siaip man Fandango uztektu, bet jei daugiau niekas nieko nenoretu, tai reiketu dar ko nors uzsinoreti, kad siuntimas augalu apsimoketu biggrin.gif

Ne visai į temą, tos Monikos galerijoj didieji brugmansiju vazonai Ledinukais į kompanija apsodinti? Ar sprigėm?... Siaip tai gražu smile.gif Bet tiks tik labai išgenėtiems medžiams.


reikia pasiziurineti atidziau ko galima is ten dar noreti, man nuo pernai Anoushka kritus i akis, sakiau vyro prasysiu, akd rasytu smile.gif, o va ziurek Purkelis vokiskai moka bigsmile.gif

Man atrodo ten ledinukai, kaip reiketu, kad medis butu "ant kamieno" - grazu, as pernai diascijos daigeliais sodinau, bet man kazkaip pasirode nepatogu, todel, kad as palieku vietos vandeniui, nes gi laistau su laistytuvu, tai kai prispili daug tada atrodoplaukia tos isodinto salia kol susigeria, jei kokia laistymo sistema kuri pamazu lieja gal patogiau - na bet reikia pabandyti, as tai su vazonais svyranciu kai kurias buvau apdejus, irgi geras vaizdelis.
Atsakyti
QUOTE(karambole @ 2012 02 23, 09:51)
Kile,
cia toji raso, kuri pervirsi padare  4u.gif  Buvau pamirsus savo slaptazodi, tai tiesiai Jums i el. pasta ir rasiau  smile.gif O jei as vietoj kurios nors brugmansijos uzsisakyciau pora galeniu blush2.gif ? Cia labai jau ne i tema butu, ar ne? Tiesiog negalejau ir jiems atsispirti....

Jei galeniai domina tai galeciau as seklu pasiulyti, dygsta prastokai bent jau man pernai turiu "Nabob" -zydi nuo raudonos iki sokoladines dabar zydi toks http://public.fotki....e/dscf0098.html "Java" Hybrids zydejo taip http://public.fotki....e/dsc00250.html , Hybridium Maximum o sito nesudygo bet dar bandysiu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinkag: 23 vasario 2012 - 20:16
QUOTE(Kile @ 2012 02 23, 11:10)
Galeni buvau dovanu gavus is ju, tai irgi nerealiai gausiai zydejo, tik irgi, ziemai taip paprastai kambary jam netiko.

Kaip žalią amarą pribaigt?... Mutavo, nebijo nei fairy, nei žaliojo muilo... su deciu viena pavasari apdeginau jautrius mažių lapelius, neemazalis man nepasiteisino...
Nu visai nebeturiu laiko žaisti kelis kart per dieną maudyti... Reikia vienu kartu pribaigt man juos.

As 'Nabob' (pas juos yra maciau) tai islaikiau per ziema nedidelius dar augancius augalus vienas dar ne 10 cm nera, vienas jau prazydo (sita veisle galeciau pasidalinti netgi atzalom) kitas rasiau kokias turiu tik seklas 4u.gif

Amrus kazkada naikinau neturedama jokio purskalo tai tryniau rankom ir kempinele aisku tam reik laiko, kokia savaite kazdien valiau kol neliko ir neatsirado blush2.gif
Atsakyti
Kiele pas mane irgi amarai nedingsta jau viska ko nereikia purkst isbandziau o jie zarazos savaite ir vel atsiranda. Uzkniso sakaiu nieko nedarysiu, bet kai pas mane namie stovi tai nueinu biski juos patrinu kai laiko turiu.

QUOTE(kaškoniukas @ 2012 02 23, 16:01)
Purkeli dėl Anoushkos nieko neatsakė? Dar ten viena geltona paprasta graži yra pas ja wub.gif

Paklausiau del Anuskos ir siuntimo, bet dar nieko neatsake.

As pernai i viena ,is senesniu, vazona buvau kaip eksperimenta balta meduti pasodinus tai man visai patiko. Sodinau prie pat vazono krasto tai jis laistyt nemaise, o nusvires atrode visai grazei. Netgi sakyciau gerai jis, nes saknys ju auksciau. Kai vandens budavo per mazai pirma ant jo pasiamtydavo.
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2012 02 24, 08:51)
Kiele pas mane irgi amarai nedingsta jau viska ko nereikia purkst isbandziau o jie zarazos  savaite ir vel atsiranda. Uzkniso sakaiu nieko nedarysiu, bet kai pas mane  namie stovi tai nueinu biski juos patrinu kai laiko turiu.
Paklausiau del Anuskos ir siuntimo, bet dar nieko neatsake.

As pernai i viena ,is senesniu, vazona buvau kaip eksperimenta balta meduti pasodinus tai man visai patiko. Sodinau prie pat vazono krasto tai jis laistyt nemaise, o nusvires atrode visai grazei. Netgi sakyciau gerai jis, nes saknys ju auksciau. Kai  vandens budavo per mazai pirma ant jo pasiamtydavo.


Skaitau apie amarus ir prisimenu pernai metus, kaip jie visa ziema mano Red angels kankino namuose irgi ir ploviau ir traiskiau ir niekas negelbejo doh.gif - taip ir liko praeita vasara tokia visa nustekenta, dabar metro pagalys vazone, atsilus bandysiu pjaut pagaliukais ir daugint... Kile kaip pas tave sita veisle? Atsimenu tokia grazia paauginta is taves parsiveziau.

siemet galesim daugiau paeksperimentuot su vazonu apsidinimu smile.gif as bandysiu saknis apkapot, tai daugiau vietos paciam vazone bus
Atsakyti
Radau nuotrauka
Cia vienas meducio krumiukas, as juos labai megstu smile.gif
user posted image
Atsakyti
Sakykit mergaitės, o ar nebandėt purkšti augaliukus nuo amarų česnako užpilu? g.gif Bent jau man padėjo, buvo užpuolę tie bjaurybės mano juvelyrines (lapines) orchidėjas doh.gif Užteko nupurkšti vieną kartą ir neliko thumbup.gif dar kai kurioms kambarinėms gėlėms žemę vazonuose palaisčiau tuo užpilu, nes muselės veisėsi, irgi neliko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Astersita @ 2012 02 24, 14:54)
Sakykit mergaitės, o ar nebandėt purkšti augaliukus nuo amarų česnako užpilu? g.gif Bent jau man padėjo, buvo užpuolę tie bjaurybės mano juvelyrines (lapines) orchidėjas doh.gif Užteko nupurkšti vieną kartą ir neliko thumbup.gif dar kai kurioms kambarinėms gėlėms žemę vazonuose palaisčiau tuo užpilu, nes  muselės veisėsi, irgi neliko mirksiukas.gif


O kaip ji darai ?
Atsakyti
kelias skilteles česnako išspaudžiu (turiu tokį spaustuviuką, lieka kaip košelė) ir užpilu tą masę karštu vandeniu. Palaikau kol atvės, perkošiu ir pilu į purkštuvą mirksiukas.gif Tas skystis stipriai atsiduoda česnaku, matyt tiems bjaurybėms nepatinka thumbup.gif
Atsakyti
Kile,

as jau parasiau Jums i el. pasta del pakeitimu, bet dar ir cia del visa ko parasau: isbraukiam B. aurea Double L'Amoure ir pridedam galenius Giant White Vine ir Mega Sun.
Atsakyti
QUOTE(karambole @ 2012 02 24, 15:41)
Kile,

as jau parasiau Jums i el. pasta del pakeitimu, bet dar ir cia del visa ko parasau: isbraukiam B. aurea Double L'Amoure ir pridedam galenius Giant White Vine ir Mega Sun.



Į paštą negavau sad.gif Pakeitimai priimti, užsakymas siandien bus padarytas smile.gif


Astersita, dėkui 4u.gif Bėgu lupt česnakų biggrin.gif
Atsakyti