Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

Kaip sunku issirinkti. Noriu baltos. Issirinkau Angels Summertime. Ir dar Violet Lady ar New Magic, nezinau kuria. Tik dvi galiu sau leisti uzsakyti.
Atsakyti
QUOTE(aldam @ 2012 02 15, 22:45)
Kaip sunku issirinkti. Noriu baltos. Issirinkau Angels Summertime. Ir dar Violet  Lady ar New Magic, nezinau kuria. Tik dvi galiu sau leisti uzsakyti.

Jeigu tik pradedi su Burgmansijom daugauti Violet Lady ar New Magic imti nesiulyciau nuotraukos labai grazios, bet manau jas labai sudetinga ziema islaikyt. Cia tik mano asmenine nuomone ax.gif
Be to ten prie visu raudoni sviesaforiukai smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(aldam @ 2012 02 15, 22:45)
Kaip sunku issirinkti. Noriu baltos. Issirinkau Angels Summertime. Ir dar Violet  Lady ar New Magic, nezinau kuria. Tik dvi galiu sau leisti uzsakyti.


Angel Summertime yra pas Kile, grazi, bet man du sezonus nepavyko su ja... tieisog pas mane neperziemoja, tai as nusprendziau sitos lepios veisles atsisakyti. Tai va as galvociau jei Kile turi tai pas ja tu pigiau gautum daigeli o jos vietoj pasidairyk gal kas dar i aki kris smile.gif o tos kitos dvi jo out of stock, tai nera pardavime, plius kiek as suprantu jos gana kaprizingos auginimui, nors ju spalvos ispudingos - as irgi siemet ziuriu sita bet vis abejoju
http://shop.strato.d...98/Products/346
nes yra daug nuostabiu ir ne tokiu reikliu veisliu.

Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2012 02 15, 22:44)
Hmm.. Kile o is kur uzsisakinejai ? Gal dabar man pabandyt ? biggrin.gif
Kuria is tu triju tu rinktumeis ?


Is tu paciu Theas Liebling, www.engelstrompeten.de. Bet antra karta grazus tvarkingi augalai atkeliavo. matyt, pirmakart taip pasisekė. Ten buvo tokia istorija, kad man parase, kad neturi mazu daigeliu, bet turi didesniu augalu su akcija... Ir atsiunte, mazycius augaliukus didziuliuose permirkusios durpes vazonuose. As, blondine, neistraukiau paziuret, kaip ju saknys, tik po menesio, kai jau baiginejosi, radau, kad saknu gniuzulelis tai mazutis, taip ir likes vazonelio formos. O buvo rugsejis ir nesugebejau sustiprinti taugalu tiek, kad issilaikytu per ziema... Tiesa, Theas liebling lapai tokie jautroki, gleznoki pasirode.

Del pasirinkimo smile.gif Sinfonie ziedai dideli, bet ji, panasu, is tu, kurios per savo dydi ir svori pilnai sunkiai prasiskleidzia. Cia aisku, ne minusas, na bet...
Del Sinfonie ir Firebird - neissirinkciau, nes labai panasios, abi jos B.Cubensis, tokios rusies neesu turejusi. Vistik, is siu gal man Firebird lapais ir viskuo patinka labiau, pagal tai, ka randu...


QUOTE(kaškoniukas @ 2012 02 15, 22:45)
Geltona paprasta... skaudi tema man, pernai nors ir graziai zydejo, niekaip nesugebejau jos pasidauginti...


As is drauges mamos pernai savo duoto augalo tokia saka kaip visas medis issipjoviau ir isisaknydinau smile.gif Ankstyvam pavasariui gal neturesiu, bet jeigu kas, vasariau turesiu kuo dalintis smile.gif

QUOTE(aldam @ 2012 02 15, 22:45)
Kaip sunku issirinkti. Noriu baltos. Issirinkau Angels Summertime. Ir dar Violet  Lady ar New Magic, nezinau kuria. Tik dvi galiu sau leisti uzsakyti.


Summertime lepi, ir savo tikra grozi parode tik pirmais metais. Po to tiek senasis krumas, tiek jau isaknydinti vaikai sunkiai laikesi, zydejo tik baltai, ziedas spalvos visai nekeitė, o ir useliai "nurusdavo" labai greitai. Turiu as ja, bet rudeni net saku nedalinau, nes zinau, kad neziemoja jaunos sakos, tik sumedejes augalas saltai.

taip, kitu rusiu neturi, ir patirtis rodo, kad ir neatsiranda ju su laiku, tik sumazeja...


QUOTE(kaškoniukas @ 2012 02 15, 23:44)
As irgi siemet ziuriu sita bet vis abejoju
http://shop.strato.d...98/Products/346
nes yra daug nuostabiu ir ne tokiu reikliu veisliu.


Sita hibridine, ziurejau ir as ja smile.gif Turetu augti be problemu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2012 02 15, 21:26)
Manau, kad šiuo metu ir Ermitaze nelabai brumansijų atsiras...


Aplankiau ermitažą, senukus ir kitokias gėlių "bazes" na ir nieko doro neradau, teks laukti rimtesnio pavasario blush2.gif blush2.gif Praeitais metais prisimenu mačiau stoties turguje gražių jau visų tiesiog medelių pirkti, bet kad ir kaip norėjau dar neturėjau galimybės auginti, nesinorėjo pirkti vien dėl grožio, kad paskuj nusidaigotų augalėlis doh.gif

QUOTE(Purkelis @ 2012 02 15, 21:44)
Eiryn pas mane geltona labai gerai auga, bet bandziau isaknydint nuluzusia kitos gelytes sena sakute , nieko nesigavo sad.gif tai nenoreciau dabar tu graziu atzalyciu pjaustyt. Jeigu palauktum iki pavasario tikrai sakeles gabaliuka duociau.


Lauksiu na kur gi aš dingsiu blush2.gif hihihi.gif

QUOTE(kaškoniukas @ 2012 02 15, 21:45)
Geltona paprasta... skaudi tema man


Bet tai va pasirodo kaip būna ir su tom paprastutėm. Aš kažkaip prisiskaičiau visko, tikiuosi, kad bent su neveislinėm pradžioj sutarti išeis, bet gal vertėtų porą medelių turėti, vieną vienokį kitą kitokį, kad avdruk netyčiom jei kuri nusibaigtų, tai bent viena liktų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eiryn @ 2012 02 17, 21:40)
Aplankiau ermitažą, senukus ir kitokias gėlių "bazes" na ir nieko doro neradau, teks laukti rimtesnio pavasario  blush2.gif  blush2.gif Praeitais metais prisimenu mačiau stoties turguje gražių jau visų tiesiog medelių pirkti, bet kad ir kaip norėjau dar neturėjau galimybės auginti, nesinorėjo pirkti vien dėl grožio, kad paskuj nusidaigotų augalėlis doh.gif
Lauksiu na kur gi aš dingsiu  blush2.gif hihihi.gif
Bet tai va pasirodo kaip būna ir su tom paprastutėm. Aš kažkaip prisiskaičiau visko, tikiuosi, kad bent su neveislinėm pradžioj sutarti išeis, bet gal vertėtų porą medelių turėti, vieną vienokį kitą kitokį, kad avdruk netyčiom jei kuri nusibaigtų, tai bent viena liktų  g.gif


oi tu neskubek, spesi, jos labai augios, ka dabar tik ant palanges, pas mane tai tik vargsta mazi augaliukai... pamenu, net ir Shetelige kai buvau pirkus, tai stovejo vietoj, paskui tik isnesu i lauka jos adaptuojasi ir tada gave trasu jos stypteli, kazkur anksciau temoj esu rodzius kaip pavasarinis ruzavos paprastos daigelis uzsaugo per vasara, aisku as ji kaip medeli formavau - ant vieno stiebo tai gavosi medis apie 2m ir zydejo. Taip kad ner kur skubet smile.gif
Neveislines - geltona ir ruzava dauginasi tikrai be broblemu, o mano paprastos problemos tai tiek, kad senas augalas nusisstekenes nuo augimo vazone ir negauna sakos pakankamai medziagu, todel tikriausiai ir pasidauginti silpnom sakom nelengva, o maniske geltona pas mane atsirado kai as pati parsiveziau is Kanu kelias sakas, visos prigijo, dar kai kam daviau pati du augaliukus pasilikau is kuriu viena isziemojo bet kaip inestas, nuo tada ir prasidejo meile sitiems augalams. Taip kad jos tikrai lengvai dauginasi, tiesiog pats augalas is kurio daugini turetu buti stiprus mano nuomone.

Na einu rinktis ka uzsakineti wub.gif norisi kaip visada daug, gerai gal kad pinigine neisnesa, nes paskui ir susinest ziema reikia tureti kur... sakiau jokiu nauju, siemet, geriau kelios vienodos, bet patinkancios... bet pacios matot kaip cia gaunasi smile.gif
Atsakyti
Blogai kai nemoki kalbos, o tu raudonu zibureliu net nepastebejau. blush2.gif Vel prasau jusu patarimo del baltos brugmasijos. Issirinkau Angels Prioud, Angels Sunbeau, Doppeltes Lottchen, Flowedream, Fliemershen. Visos is Bx candida plena. Ir dar noriu paklausti apie vulkanicola hybride, ar sunku auginti.
Atsakyti
QUOTE(aldam @ 2012 02 17, 23:10)
Blogai kai nemoki kalbos, o tu raudonu zibureliu net nepastebejau.  blush2.gif  Vel prasau jusu patarimo del baltos brugmasijos. Issirinkau  Angels Prioud, Angels Sunbeau, Doppeltes Lottchen, Flowedream, Fliemershen. Visos is  Bx candida plena. Kuri jusu manymu butu lengviausia auginama. Is ju issirinkciau viena.  Ir dar noriu paklausti apie vulkanicola hybride, ar sunku auginti.

Atsakyti
QUOTE(aldam @ 2012 02 17, 23:10)
Blogai kai nemoki kalbos, o tu raudonu zibureliu net nepastebejau.  blush2.gif  Vel prasau jusu patarimo del baltos brugmasijos. Issirinkau  Angels Prioud, Angels Sunbeau, Doppeltes Lottchen, Flowedream, Fliemershen. Visos is  Bx candida plena. Ir dar noriu paklausti apie vulkanicola hybride, ar sunku auginti.


pabandyk koki verteja internetini ir isvers, bet as pasakysiu asmeniskai, kad labai ten daug info nera, kuri padetu apsispresti kazka tame puslapyje, gal Kile pades labiau tau, as tai sakyciau is situ tai rinkis kas tau labiau prie sirdies smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aldam @ 2012 02 17, 23:10)
Blogai kai nemoki kalbos, o tu raudonu zibureliu net nepastebejau.  blush2.gif  Vel prasau jusu patarimo del baltos brugmasijos. Issirinkau  Angels Prioud, Angels Sunbeau, Doppeltes Lottchen, Flowedream, Fliemershen. Visos is  Bx candida plena. Ir dar noriu paklausti apie vulkanicola hybride, ar sunku auginti.


Aldam balti ziedai vilioja, matyti smile.gif

Angel's sunbeam - turiu smile.gif Dar nedidelis, bet bus iki rudens "vaikiuku"
Angel's proud - panasus i sunbeam, gausiai zydi, bet ziedai gelsvai balti, gali nusidazyti ir geltonokai. Auga gerai.
Doppeltes lottchen - ziedai mazesni, zydi gausiai, bet dvigubas ziedas pilnai neatsiskiria. Pastarosiom karstom vasarom arba dregnu oru tokie ziedai greitai sugenda - nurunda, nupuna. Geriau rinktis, mano nuomone, tokias veisles, kuriu vidinis sijonas pilnai islenda is isorinio
Flowerdream - gausiai zydi, per masini zydejima gali kiek metyti pumpurus. Bet taip daaro daugelis. Ji pilnai issiskleidzia, bet jos lapija nera labai tanki...
Fliemershein - ziedai pakankamai atsiskiria, zydi laisvai ir gausiai. Baltai kremine.

As rinkciaus flowerdream arba angel's proud 4u.gif

Vulkanikola augimas priklauso nuo veisles, bet ziemoja jos sunkiai.
Atsakyti
Siandien tvarkiausi brugmansiju patalpoj, truputi apgenejau, nes kai kurias reikejo, prisipjausciau pagaliuku, gal pavyks dauginti, nors sakau, kad gal dar anksti, bet pabandyti galima... kaip noooriu pavasario... ech

vat ka radau, gal kam pravers, nes man jau seniai ta mintis taip persodinti, tik vis bijau pakenkt augalui. bet net ir dabar dar norisi daugiau info apie ta procesa, kokia zeme prispildo vazona, ar kazko deda dar... kokia temperatura toj ziemojimo patalpoj, nes taip persodintos jos kaip suprantu dar laukia kada salnu pavojus praeis. Kile ka tu manai is profesines puses? Kada butu galima pradeti toki persodinima - taip apipjaustyti saknis ir nebijoti, kad augalui isimes koks puvinys... kokia temperatura turetu butu patalpoj? Vistiek man nerealiai atrodo tokio storio stiebas, tik toks saknu gniuzulas lieka - jauciu apacioj vazono skyles, nors ten neuzsimena apie tai.

http://www.lynandmal...rugmansiasl.htm
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2012 02 20, 02:21)
Siandien tvarkiausi brugmansiju patalpoj, truputi apgenejau, nes kai kurias reikejo, prisipjausciau pagaliuku, gal pavyks dauginti, nors sakau, kad gal dar anksti, bet pabandyti galima... kaip noooriu pavasario... ech

vat ka radau, gal kam pravers, nes man jau seniai ta mintis taip persodinti, tik vis bijau pakenkt augalui. bet net ir dabar dar norisi daugiau info apie ta procesa, kokia zeme prispildo vazona, ar kazko deda dar... kokia temperatura toj ziemojimo patalpoj,  nes taip persodintos jos kaip suprantu dar laukia kada salnu pavojus praeis. Kile ka tu manai is profesines puses? Kada butu galima pradeti toki persodinima - taip apipjaustyti saknis ir nebijoti, kad augalui isimes koks puvinys... kokia temperatura turetu butu patalpoj? Vistiek man nerealiai atrodo tokio storio stiebas, tik toks saknu gniuzulas lieka - jauciu apacioj vazono skyles, nors ten neuzsimena apie tai.

http://www.lynandmal...rugmansiasl.htm


Kastoniuk kaip tavo augaliukai ziemoja ? Neturi auku ?
Nu del persodinimo tai as ji labai megstu smile.gif
Kas pora metu savo senutes , pavasari, is vazonu istraukiu apipjaustau sonines saknis ir zemes naujos pridedau ir atgal i vazona. Kadangi pas mane mazules auga dirvoj tai rudeni as jas iskasu i vazonus. Del puviniu kazkokiu bedu neturejau .
Kile kaip atsiust uzsakymus tik pavadinimus ar ir linkus ?
Atsakyti