Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

QUOTE(kaškoniukas @ 2012 02 13, 14:39)
Gal iki ateinancio pirmadienio  - vasario 20 - susiunciam tau uzsakymus? Kuo daugiau ziuri tuo daugiau visko nori doh.gif
as tai uz tai kad uzsakymai nesidubliuotu, juk paskui galima pasikeisti auginukais jei ne pirmais metais tai antrais - zinoma jei pasiseka issaugoti. Pvz mano pernai metu uzsakymas puikiai augo ir rudeni laisvai galejau dauginti - Kile kaip pas tave mano duotos Phanomenal ir honeymoon berods? Man tai kazkaip garbes reikalas pasidalinti su Kile, nes tiek is jos esu gavus, plius atsivezus ivairesniu rusiu pasikeisti tarpusavyje atrodo protinga, as buciau uz tai, bet spresti kiekviena gali pagal save.

Na as taip noriu Sunny Smile... sad.gif Purkeli o ji virusavo ar siaip puvinys? Nes man tai pernai kelios numiro nuo puvinio - ne del to kad jos buvo jautrios kazkokiam virusui, tiesiog per daug mano meiles  doh.gif
As irgi jau beveik apsisprendus is vokieciu puslapio taigi nesimetysiu daug smile.gif

Jo kuo maziau laiko tuo maziau galimybiu persigalvot smile.gif
As irgi uz dalinimasi mirksiukas.gif Tik gaila Kilei nelabai ka galiu pasiulyt sad.gif
Tik pas mane tokia betvarke kad puses jau neatpazystu pagal vasara darytas nuotraukas sifruoju. Reikia kazkokai gudrai sistema padaryt nes visus peiliukus kai kurie pukuoteji cia nunesa nes gi zailsiukas unsure.gif Darysiu sendien iventorizacija ziuresim kas neisgyveno... kiek atsimenu tau peach queen buvau sakute kazkur ikisus doh.gif
Kastoniuk va cia gali paziuret kas jai buvo nuoroda
Nu as siemet vel rizikuosiu, paklausysiu kiles patarimo blush2.gif
Netsimenu kra klausiau, todel jei pasikartosiu nepykit. Kaip dezinfkuojat savo sitnamius?
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2012 02 13, 15:24)
Jo kuo maziau laiko tuo maziau galimybiu persigalvot smile.gif
As irgi uz dalinimasi  mirksiukas.gif Tik gaila Kilei nelabai ka galiu pasiulyt sad.gif
Tik pas mane tokia betvarke kad puses jau neatpazystu pagal vasara darytas nuotraukas sifruoju. Reikia kazkokai gudrai sistema padaryt nes visus peiliukus kai kurie pukuoteji cia nunesa nes gi zailsiukas  unsure.gif  Darysiu sendien iventorizacija ziuresim kas neisgyveno... kiek atsimenu tau peach queen buvau sakute kazkur ikisus doh.gif
Kastoniuk  va cia gali paziuret kas jai buvo nuoroda
Nu as siemet vel rizikuosiu, paklausysiu kiles patarimo  blush2.gif
Netsimenu kra klausiau, todel jei pasikartosiu nepykit. Kaip dezinfkuojat savo sitnamius?


na ir as tiek neturiu Kilei pasiulyti, bet ziurek, pernai uzsisakiau 2 ir jau su ja pasidalinau, jei tik issilaike - Kile auga?. Tau beja Phanomenal jei isziemos bus, kol kas turiu du nupiepusius augaliukus rudeninius, jei ne planuoju pavasari dauginti vel ir kita savo vokietuke - Angel's Honeymoon - tu antra eilej wink.gif. Siemet vel planuoju dvi uzsisakyt - tai vel pirmoj vietoj Kilei. Reikia atsilyginti, nes kita karta tas tik simbolinis mokestis jau uz sveika isaknydinta augaliuka... kai uzsisakyti ir atsivezti is uzsienio kainuoja apie 60LTL.
As tai kol kas bijau rasyt ka as turiu, nes ziuriu vienas augalas negraziai nyksta saltojoj, zeme per dregna... patalpoj per didziuosius salcius temperatura ir iki 0 buvo nukritus, todel lauksiu pavasario ir ziuresiu.
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2012 02 13, 19:35)
na ir as tiek neturiu Kilei pasiulyti, bet ziurek, pernai uzsisakiau 2 ir jau su ja pasidalinau, jei tik issilaike - Kile auga?. Tau beja Phanomenal jei isziemos bus, kol kas turiu du nupiepusius augaliukus rudeninius, jei ne planuoju pavasari dauginti vel ir kita savo vokietuke - Angel's Honeymoon - tu antra eilej wink.gif. Siemet vel planuoju dvi uzsisakyt - tai vel pirmoj vietoj Kilei. Reikia atsilyginti, nes kita karta tas tik simbolinis mokestis jau uz sveika isaknydinta augaliuka... kai uzsisakyti ir atsivezti is uzsienio kainuoja apie 60LTL.
As tai kol kas bijau rasyt ka as turiu, nes ziuriu vienas augalas negraziai nyksta saltojoj, zeme per dregna... patalpoj per didziuosius salcius temperatura ir iki 0 buvo nukritus, todel lauksiu pavasario ir ziuresiu.

Baigaiu savo iventorizacija, labiausia bijau del New wave kazkokia keista jinai man tikiuosi pavasaris ateis greit . Apziurejau vasarines nuotraukas taip zalumos jau noris doh.gif
Kol kas visos kitos gyvybes zenklus rodo. 4 pavadinimu nepavyko nustatyt verysad.gif
Va nezinau ka su Abricot qeen darytuser posted image
Tokie kai burbuliukai augliuku baisu kad nudzius , gal palaistyt ir patrest kad pradetu augt ? Ar daugiau laistyt ir netrest ?
O va mano geltonoji kaip varo, jau beveik metro ugliai
user posted image
Atsakyti
Purkeli, susitikti būtų labai smagu smile.gif "Atviros durys" pas mane visada, tik betvarke ne visada sutvarkyta biggrin.gif Žinoma, smagiausia per žydėjimą, tik jo dar sulaukti šiemet reikia, po pernykscio apgenejimo ziauroko doh.gif

Dėl šiltnamio dezinfekcijos - naudoju sieros dumadezes. Nors siltnamis metalines konstrukcijos stiklinis, bet lyg dar nesurudijo nuo to biggrin.gif Cia visiem knibzdantiem smile.gif O rudeni, pvz nurovus pomidorus pries inesant brugmansijas purskiu kokio decio ir previkuro misiniu. Decis vabaliukams (kontaktinis), o previkuras siaip labiau dirvai dezinfekuoti tinka (jis nuo grybiniu ligu, maro).

Kaškoniuk, Phanomenal ir Honeymoon gyvos wink.gif Ant palanges laikau, tai ne itin veslios. Buvo amaras uzpuoles, bet iveikem ji ir leidziam naujus lapus smile.gif Mano pernyksciu tai Angel's sunbeam jau du nedideli auginukai auga, o kitoji, Shredded dress tai kazkokia keistoka...

Purkeli, dėl tos nuotraukoj - pjauk sakas iki sveikos vietos (Bet neperzemai - matau, kad ten pumpuru jau nebelabai stiebe like, kad butu is ko naujus uglius leist). Is tu "bumbuliuku" ugliu nebus, bet ju judinti dabar geriau nereikia. Galima nuimti, bet gal nereikia skriaust augalo daugiau nei reikia. Uglius augints buvusio lapo prisegimo vietoj arba naujus is pasaknio. Patresti tik laaabai silpnai. Laistyti, bet jokiu budu neperlaistyti, leisti isdziuti beveik visai - dabar jusu augalas itin jautrus dregmei ir saknu puvinys ja gali iveikti greiciau, nei saku...
Geltonoji kiek istisusi, bet joms tai nebaisu - pavasari patrestos sutvirtes, ir tiesa, tokie ugliai gana greitai pavasari issisakoja zydeti.

Kaškoniukas kaip visada maloni ir taktiška smile.gif Merginos, geriausi mainai - bendravimas biggrin.gif Dar nuostabiau, kai gali susigražinti prarastą veislę, o kai gauni dovanų, kaip kad iš Kaškoniuko jos pirmamečių auginukai išlepinti - tai beveik mažų svajonių išsipildymas 4u.gif Dabar jau svarbu ne tik turėti kuo daugiau veislių, nes ties dvidesimtkazkelinta veisle sunku ir besugalvoti, ko noretum. Dabar svarbu draugauti su bendramintėm smile.gif

Taigi, visu norinciu prisijungti prie uzsakymo, laiskuciu su pageidavimais laukiu iki kovo 20 dienos, pirmadienio smile.gif Primenu, ar pranesu tom, kas uzsisakines pirma karta, kad dabar augalai bus uzsakyti ir uz juos sumoketa. Siuntinius pardavejai issiuncia tik geguzes pradzioje. Jei uzsakyma daryti veliau, daznai populiariausiu veisliu nebelieka. Galutine kaina galite pasiskaiciuoti prie augalo kainos prideje apie 5-6 Eu siuntimo islaidu kiekvienam augalui. As pavedimu is Jusu prasysiu gavus patvirtinta saskaita is pardavejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2012 02 13, 19:56)


Gal galetumet imesti nuorada is kur galima daryti uzsakymus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ritaava @ 2012 02 15, 12:02)
Gal galetumet imesti nuorada is kur galima daryti uzsakymus mirksiukas.gif


Puslapiukas atgal smile.gif

QUOTE(Kile @ 2012 02 13, 09:10)
Atsakyti
Viskas nebeisrenku patarkit blush2.gif
Buvau apsisitojus ties Theas Liebling, bet gi visagale google parode kad Kile ja turi , atkrito . Dabar svarstau tarp:
Sinfonie- idomus ilgi ziedai
Madame Bovary- primena Mountin magic. Sprendziant pagal nuotraukas forume gerai zydi.
Firebird- mielai atrodantys ziedukai biggrin.gif . Kazkaip primena Super spot g.gif
Atsakyti
Na viskas stogas jau nuvažiavo visai doh.gif Mergaitės gal kas turit kokį paprastos kvepiančios geltonos ūgliuką perleidimui? Skolinga nelikčiau ax.gif O tai jei ne važiuosiu gal kokiam ermitaže rasiu ūgliuką nes kaip noooooriu tai net sunku laukti pavasario blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2012 02 15, 17:09)
Viskas nebeisrenku patarkit  blush2.gif
Buvau apsisitojus ties Theas Liebling, bet gi visagale google parode kad Kile ja turi , atkrito . Dabar svarstau tarp:
Sinfonie- idomus ilgi ziedai
Madame Bovary- primena Mountin magic. Sprendziant pagal nuotraukas forume gerai zydi.
Firebird- mielai atrodantys ziedukai biggrin.gif  . Kazkaip primena Super spot  g.gif


Kile Theas Liebling nebeturi sad.gif Nusibaigė jau po pirmosios žiemos pas mane. Gavau jau su šaknų puviniu jas kartu su Wuppersoltz, tai iš rudens atgriebiau, o va žiemos tada ir neatlaikė vargšes...


QUOTE(Eiryn @ 2012 02 15, 21:07)
Na viskas stogas jau nuvažiavo visai doh.gif Mergaitės gal kas turit kokį paprastos kvepiančios geltonos ūgliuką perleidimui? Skolinga nelikčiau  ax.gif O tai jei ne važiuosiu gal kokiam ermitaže rasiu ūgliuką nes kaip noooooriu tai net sunku laukti pavasario blush2.gif


Manau, kad šiuo metu ir Ermitaze nelabai brumansijų atsiras... aš savo geltonaja rudenį sunaikinau dėl ligos, ūgliukų neturiu. Bet gal pas ka nors ne visi augaliukai miega, ir pasiūlys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2012 02 15, 17:09)
Viskas nebeisrenku patarkit  blush2.gif
Buvau apsisitojus ties Theas Liebling, bet gi visagale google parode kad Kile ja turi , atkrito . Dabar svarstau tarp:
Sinfonie- idomus ilgi ziedai
Madame Bovary- primena Mountin magic. Sprendziant pagal nuotraukas forume gerai zydi.
Firebird- mielai atrodantys ziedukai biggrin.gif  . Kazkaip primena Super spot  g.gif


idetum tu nuorodas... butu paprasciau smile.gif ar tu cia is kito to psl? nes vokiskam neradau tokiu.

del Teas Liebling man ji irgi kazkada uzkliuvo, pasitikslinti reiketu pas Kile, man atrodo, kad ji turejo tik ar issilaike.

Ziutu tau siemet kaip man pernai -ant raudonu ziedu patrauke smile.gif Man nuotraukose Firebird labiau panasi i Mountain Magic pasirode.

Zinok labai sunku ka patart smile.gif rinkis viena pinavidure kita ne wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2012 02 15, 22:26)
Kile Theas Liebling nebeturi sad.gif Nusibaigė jau po pirmosios žiemos pas mane. Gavau jau su šaknų puviniu jas kartu su Wuppersoltz, tai iš rudens atgriebiau, o va žiemos tada ir neatlaikė vargšes...
Manau, kad šiuo metu ir Ermitaze nelabai brumansijų atsiras... aš savo geltonaja rudenį sunaikinau dėl ligos, ūgliukų neturiu. Bet gal pas ka nors ne visi augaliukai miega, ir pasiūlys  4u.gif


Hmm.. Kile o is kur uzsisakinejai ? Gal dabar man pabandyt ? biggrin.gif
Kuria is tu triju tu rinktumeis ?

Eiryn pas mane geltona labai gerai auga, bet bandziau isaknydint nuluzusia kitos gelytes sena sakute , nieko nesigavo sad.gif tai nenoreciau dabar tu graziu atzalyciu pjaustyt. Jeigu palauktum iki pavasario tikrai sakeles gabaliuka duociau.
Atsakyti
Geltona paprasta... skaudi tema man, pernai nors ir graziai zydejo, niekaip nesugebejau jos pasidauginti, ir pats senasis augalas tiesiog sakas su ziedais mete is issekimo del susiraizgiusiu - perdaug saknu vazone. Tai pries ziema taip gerokai apgenejau pries inesdama - planai tokie pavasari pradraskyti saknis ir tiesiai i dirva sodint, gal atsigaus ir galesiu pasidauginti. dabar isleidus kelis tokius visai grazius uglius tai viena siandien parsinesiau namo - bandysiu gal kas nors iseis jei ne per anksti, bet siaip tai pavasari as nelabai ka turesiu, bijau, akd paciai nereiktu geltonos paprastos pas kazka ieskotis.
Brugmansiju turi pasirodyti greitu laiku Shetelige-jei dar nepasirode, paprastai kiekvienais metais jie atsiveza. Kartais turi ir Ermitazas, bet jie jau link vasaros labiau, kiek pamenu.
Atsakyti