Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

QUOTE(Purkelis @ 2012 02 09, 07:16)
Oras tikrai per sausas net drekintuvas nepadeda, tik salciau ir vel dregme dingsta.


Nors ne manęs klausiate bet gal nesupyksit jeigu apie drėgmę aš šiek tiek pasisakysiu blush2.gif Mes kaip norėjom pamatuoti drėgmę tai tie nebrangūs matuokliai iš prekybos centrų nedavė rezultato, iš tikro kokia drėgmė sužinojom tik nusipirkę oro sausintuvą, jo elektroniniam skydelyje rašo kambario drėgmę (ir mums reikėjo, nes namukas pirmametis, nenorėjom, kad pelyt pradėtų blush2.gif )
Atsakyti
Del visokiu matuokliu kreipkites i www.maidina.lt As ten visokiu dalykeliu prisipirkau
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2012 02 08, 09:15)
Kile pas tave gal tokia likus ?
As siulau uzsisakineti is cia Nuoroda
Nes cia pasirinkimas didesnis.
Klausinejau tarpininkiu, per jas pingiau butu siuntimas (nes siustu iki adreso vokietijoje o tada jau savo transportu i LT), bet nezinau ar augaliukai tiek iskenetetu visteik gi veza siuntinius ne kiekviena diena.


Taip, tokia smile.gif Cia is to puslapio pirkta, is kurio vis uzsisakinejam buvo. Jie rusies nenurodo, tik genti... "Acnistus (Iochroma) mėlyna

QUOTE(Purkelis @ 2012 02 08, 13:51)
Va ziurekit kas pas mane daros


Pas mane tas pats... Tris žiemos mėnesius nei vieno amaro nemačiau, o dabar - pilna. Ir pumpurai, aišku, skaniausi....

QUOTE(Purkelis @ 2012 02 09, 08:16)
Kile ar tu naudoji koki ph  matuokli ? Galvoju siemet nusipirkt tik mastau ar senukuose esantys geri , o gal lakmuso popierelius geriau pirkt ?


Nenaudoju matuoklio. Kazkada kai buvo idomu - pasimatavau darbe. As gal tingine, bet nematau nei reikalo nei gaistu laika sokineti dar ir su pH metru. Patikrinau, kad mano darzo zeme nerugsti. Durpes pH parasytas ant pakuotes. Žinau, kas rūgština žemę ir to vengiu, bet to, kad smarkiau užrūgštėjusi žemė matyti "is akies". O nedidelius pH pokycius jos gana gerai toleruoja.
Tie, is kuriu perkam, raso apie tai, kaip brugmansijos jautrio pH. O ju atsiusti daigai daznai buna net pazaliavusioj zemej smile.gif

O jei pirkti, pirkciau elektronini matuokli, kad ir is senuku - tikslumas ju daugmaz i tema, o su lakmusu irgi tikslumo nera - tik terliones daugiau - reikia uzmerkti zeme vandeny, palaikyti, nusunkti, tada matuoti... Tiesa, lakmusas tiktu ir vandens pH nustatyti, kai elektroniniai - ne visi. Nors vandentiekio vandens pH yra tinkamas ir taip.




Atsakyti
As tai jau antras vakaras ziurineju http://shop.strato.d...98/Categories/1

Purkeli, tu buvai Sunny Smiles uzsisakius jei gerai pamenu? jei is sito uzsakinetume bandyciau as sita veisle, nes rodos neisgyveno pas tave?

Kile ka tu manai? Galim is sito? Nes as daugiau kaip ir nelabai zinau, ziurinejau viena prancuziska puslapi, kur tu esi seniau uzsakinejus, ten buvo praeitais metais Wuperstolz su uzrasu, kad rydeni bus prekyboje.. atrodo sita, kur tu labai norejau, varieguota kaip Maya, bet ziedai roziniai pilnaviduriai - bet dabar jau ten jos nera, tai gal tada sita puslapi? Ne spas sita norvega mazas labai pasirinkimas tikrai. Kazkaip keista, kad tai susimazino.

Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2012 02 11, 19:05)
As tai jau antras vakaras ziurineju http://shop.strato.d...98/Categories/1

Kile ka tu manai? Galim is sito? Nes as daugiau kaip ir nelabai zinau, ziurinejau viena prancuziska puslapi, kur tu esi seniau uzsakinejus, ten buvo praeitais metais Wuperstolz su uzrasu, kad rydeni bus prekyboje.. atrodo sita, kur tu labai norejau, varieguota kaip Maya, bet ziedai roziniai pilnaviduriai - bet dabar jau ten jos nera, tai gal tada sita puslapi? Ne spas sita norvega mazas labai pasirinkimas tikrai. Kazkaip keista, kad tai susimazino.


Zinoma, kad galime vel is sito smile.gif Jei ne is lenku, tai tada is sito, kur visada smile.gif Nes lenkai turi to olando isvestu veisliu, o jis pats neturi biggrin.gif Bet man tinka ir A.K.Abel veisles smile.gif Tada sutariam iki kada uzsakyma surenkam smile.gif Turiu pora norinciu prisideti prie pirkinio wink.gif

Wupperstolz turejau is tos veisles "mamos" pirkus... Neisgyveno...
Bet pas ja yra puikiu veisliu ir kainos tikrai pamazejusios smile.gif
http://www.engelstro....de/sorten.html
Bet turiu minti, kad jei susidaro bent po penkis augalus uzsakymui (as manau kokiu 6-7 norinciu ne tiesiogiai is forumo surinkciau, o gal ir daugiau, dar pati bent du...) tai galim daryt du uzsakymus blush2.gif
Parasiau ir supratau, kad vistik manija brugmansijom nepraejus, o gal dvynio sindromas biggrin.gif

Na, as siulau du smile.gif
http://shop.strato.d...3798/Categories
http://www.engelstro....de/sorten.html

Atsakyti
Aš irgi jungčiausi prie užsakymo, pirkčiau dvi.
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2012 02 13, 09:10)
Zinoma, kad galime vel is sito smile.gif Jei ne is lenku, tai tada is sito, kur visada smile.gif Nes lenkai turi to olando isvestu veisliu, o jis pats neturi biggrin.gif Bet man tinka ir A.K.Abel veisles smile.gif Tada sutariam iki kada uzsakyma surenkam smile.gif Turiu pora norinciu prisideti prie pirkinio wink.gif

Wupperstolz turejau is tos veisles "mamos" pirkus... Neisgyveno...
Bet pas ja yra puikiu veisliu ir kainos tikrai pamazejusios smile.gif
http://www.engelstro....de/sorten.html
Bet turiu minti, kad jei susidaro bent po penkis augalus uzsakymui (as manau kokiu 6-7 norinciu ne tiesiogiai is forumo surinkciau, o gal ir daugiau, dar pati bent du...) tai galim daryt du uzsakymus  blush2.gif
Parasiau ir supratau, kad vistik manija brugmansijom nepraejus, o gal dvynio sindromas biggrin.gif

Na, as siulau du  smile.gif
http://shop.strato.d...3798/Categories
http://www.engelstro....de/sorten.html


Dievuleliau vel neisirinksiu, as jau is pirmojo(Kirchner-Abel) 2 isisirnkau, sakaiu viskas daugiau nuomones nekeisiu, o jeigu dar ir is kito uzsakinejam:) Turesiu vel darbo
Kile iki kada apsispresti ?

Kastoniuk neisgyveno mano Sunny Smiles, ten kazkoks puvinys isimete. Dabar as geltonu bijau, nes prisikaiciau, kad jas dazniausia tas puvinys uzpuola verysad.gif Bet tokiu graziu ju buna unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2012 02 13, 11:20)
Dievuleliau vel neisirinksiu, as jau is pirmojo(Kirchner-Abel) 2 isisirnkau, sakaiu viskas daugiau nuomones nekeisiu, o jeigu dar ir is kito uzsakinejam:) Turesiu vel darbo
Kile iki kada apsispresti ?

Kastoniuk neisgyveno mano  Sunny Smiles, ten kazkoks puvinys isimete. Dabar as geltonu bijau, nes prisikaiciau, kad jas dazniausia tas puvinys uzpuola verysad.gif  Bet tokiu graziu ju buna  unsure.gif


Na, atrodo, kad norinciu tikrai susirinks ir is antrojo puslapio smile.gif gaunu AZ jau su pageidavimais smile.gif
Del apsisprendimo - tai ziurint, kiek jums to laiko norisi smile.gif Tarkim kovo 1 d. uzsakineju, pageidavimu laukiu iki vasario 24? kelios dienos suderinti, pvz, jei issirenkam vienodu veisliu - ar tikrai norim vienodu biggrin.gif Ar perilgai?

Geltonu pilnaviduriu dauguma blogai auga arba turi ta "naturalu endovirusa". Pasidairykit antroj nuorodoj geltonu. Ta selekcininke isveda dazniausiai augias veisles, nors parduoda ir nesavo veisles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kile: 13 vasario 2012 - 10:29
QUOTE(Kile @ 2012 02 13, 11:28)
Na, atrodo, kad norinciu tikrai susirinks ir is antrojo puslapio smile.gif gaunu AZ jau su pageidavimais smile.gif
Del apsisprendimo - tai ziurint, kiek jums to laiko norisi smile.gif Tarkim kovo 1 d. uzsakineju, pageidavimu laukiu iki vasario 24? kelios dienos suderinti, pvz, jei issirenkam vienodu veisliu - ar tikrai norim vienodu biggrin.gif Ar perilgai?

Geltonu pilnaviduriu dauguma blogai auga arba turi ta "naturalu endovirusa". Pasidairykit antroj nuorodoj geltonu. Ta selekcininke isveda dazniausiai augias veisles, nors parduoda ir nesavo veisles.


Man tinka smile.gif)
Kile o Mobisu pas mus nieks nuzsakinejo? Vis man uz jos akis uzkliuna> idomu ar verta bandyt.
Pasirodau savo maziu smile.gif) keturi lapeliai per menesi gal neblogai ?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2012 02 13, 11:46)
Man tinka smile.gif)
Kile o Mobisu pas mus nieks nuzsakinejo? Vis man uz jos akis uzkliuna> idomu ar verta bandyt.
Pasirodau savo maziu smile.gif) keturi lapeliai per menesi gal neblogai ?
user posted image


Mobisu pas mane, bet piktybiskai antra rudeni nesidaugino... Kaskoniukas bande su saknijimosi hormonais, bet irgi nezinia kaip pavyko. As siemet bandysiu ji daugint vasara, kai jau siltnamy dregna ir karsta smile.gif Ir seklu maniskes siemet daug primezge, tai irgi sesiu tik vasara, kai silta siltnamy smile.gif

Mazylis tai puikus smile.gif Gleznokas, bet kaip kitaip be saules bus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kile: 13 vasario 2012 - 10:52
QUOTE(Kile @ 2012 02 13, 11:49)
Mobisu pas mane, bet piktybiskai antra rudeni nesidaugino... Kaskoniukas bande su saknijimosi hormonais, bet irgi nezinia kaip pavyko. As siemet bandysiu ji daugint vasara, kai jau siltnamy dregna ir karsta smile.gif Ir seklu maniskes siemet daug primezge, tai irgi sesiu tik vasara, kai silta siltnamy smile.gif

Mazylis tai puikus smile.gif Gleznokas, bet kaip kitaip be saules bus smile.gif


Kaip fainai , net seklyciu turi bigsmile.gif
As va paskutine atsisiustu porcija pasejau tikiuosi, kad dar bent viena islys.
As i eile Mobisu stoju.

Pasizadejau sau siemet pas tave i svecius atvaziuot, jiegu kada atviru duru dienas darysi ax.gif Reikia gi pagaliau asmeniskai susispazint blush2.gif
Atsakyti
Gal iki ateinancio pirmadienio - vasario 20 - susiunciam tau uzsakymus? Kuo daugiau ziuri tuo daugiau visko nori doh.gif
as tai uz tai kad uzsakymai nesidubliuotu, juk paskui galima pasikeisti auginukais jei ne pirmais metais tai antrais - zinoma jei pasiseka issaugoti. Pvz mano pernai metu uzsakymas puikiai augo ir rudeni laisvai galejau dauginti - Kile kaip pas tave mano duotos Phanomenal ir honeymoon berods? Man tai kazkaip garbes reikalas pasidalinti su Kile, nes tiek is jos esu gavus, plius atsivezus ivairesniu rusiu pasikeisti tarpusavyje atrodo protinga, as buciau uz tai, bet spresti kiekviena gali pagal save.

Na as taip noriu Sunny Smile... sad.gif Purkeli o ji virusavo ar siaip puvinys? Nes man tai pernai kelios numiro nuo puvinio - ne del to kad jos buvo jautrios kazkokiam virusui, tiesiog per daug mano meiles doh.gif
As irgi jau beveik apsisprendus is vokieciu puslapio taigi nesimetysiu daug smile.gif
Atsakyti