Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

QUOTE(kaškoniukas @ 2012 01 30, 18:32)
Manau nieko blogo cia  joms.


Bet taip idomiai toj pacioj patalpoj vienos miega kitos sau bujoja ir ziedeliais dziugina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2012 01 23, 14:31)
Jei atsirastu kompanijos, as galiu organizuoti smile.gif Bet pati tik 1-2 augalus sau leidziu biggrin.gif Ir reiktu nuspresti is kur uzsakom... Is cia, is ten kur pernai.... Man pas olandus patikdavo, bet jie susiaurino asortimenta nuo keliasdesimt iki keliu rusiu.... http://www.kwekerijg...shop/index.html
Gal dar kas ka gero naujo uztikot?

Jei užsakinėsite - prisijungčiau ax.gif
Atsakyti
Is sito puslapio kaip as kinroziu noreciau net negaleciau issirinkt is gausybes grazuoliu kokios vienos, nu fantastiskos wub.gif noreciau as ju daugiau negu puses ax.gif tik beda pinigu visai nera blush2.gif bet nieko ates laikas kai galesiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2012 02 05, 21:43)
Is sito puslapio kaip as kinroziu noreciau net negaleciau issirinkt is gausybes grazuoliu kokios vienos, nu fantastiskos  wub.gif  noreciau as ju daugiau negu puses  ax.gif  tik beda pinigu visai nera  blush2.gif  bet nieko ates laikas kai galesiu  wub.gif

Taip, yra ten gražuolių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2012 01 23, 14:09)
na as viena koki, gal du... jei Kile tu imiesi sito reikalo smile.gif
Aha sitas puslapis tikrai gerokai sumazino... tai gal kaip pernai? istiesu man tai tas pats. O taviskes kur pernai uzsakinejai kaip ar issilaike? Mano abi tai gerai subujoje buvo, saltojoj ziemoja, viena apsaldziau prie i nesima, tikiuosi kazkas liks, labai laikiau ziedu tai laikiau iki paskutines minutes todel pasunkinau adaptacija...

As galiu imtis, tik prasom bendrai nuspresti is kur uzsakinejam, ir siusti pageidavimus smile.gif

Pernykstes kolkas abi gyvos, vienos vaikiukai "del atsargos" padauginti irgi laikosi gerai, o kitos virsunele - neprigijo. Angel's Shredded dress lapai ir visas augimas labai panasiai kaip Knightii, tik kas - ir susiraito, nuplinka... Nors siaip graziai is rudens jau augo.


QUOTE(Purkelis @ 2012 01 23, 14:45)
Aga as irgi Olanda seku  ax.gif  jis isvis buvo visas isemes , bet dabar jau atsirado ...  gal pavasari kas daugiau bus. Del tu lenku tai paziurejau kad siuntimas ten brangus tai as jiem meila parasiau (aisku angliskai), paziuresiu ar atsakys.
Seip as irgi daug neimciau kol kas tik Super spota isiziurejau ...
Kile o tu Iochromu ka nors turi ? Man jos tokios grazios  wub.gif niekaip neislaikau per ziema.


Purkeli, ar lenkai neatrase? Gal kaimynams pigiau atsiustu biggrin.gif

Iochroma grandiflora nusibaige - perdžiovinau siltam rusy, itariu. O tokia negrynaveisle, melynais mazais varpiukais - auga ir bujoja taip, kad jau mielai kam daugiau erdves turinciam perleisciau. Dabar rusy, matysiu kaip pavasari.

Super Spoto, kiek pamenu, niekas neturejom. Tik angel's exotic - kaip super spot spalva, tik dviguba. Jas pirko Isdykele, dingus cia is musu skyrelio, nors kiek zinau, pas ja bent pernai, tai gerai augo ir dar viena moteriske is Rokiskio.

QUOTE(Purkelis @ 2012 01 30, 13:14)
Sala po biski luke jau sendien ryte  tik 18 buvo ten kur sildom.
Idomu  nieko blogo jiegu jos siemet nepamiegos ziemos miegu ?


Pas mane jos visais metais tik "snaude". Is pavasario kartais nelabai grazios buna, jauni ugliai nukepa, bet paskui viskas joms gerai.

QUOTE(jediara @ 2012 02 05, 20:14)
Jei užsakinėsite - prisijungčiau ax.gif


Prasom prisijungti, tik kazi, ar pirksim is sito olando, jei asortimentas brugmansiju nepadides... Siaip auglai sveiki, tik is ju pirkta bugenvilija jau ketvirti metai neprazista.
Atsakyti
Labas mergaitės,
O aš ateinu labai padėkoti aciuks.gif Rudenį man iš Purkelio atvežė 4 šakeles. Gaila, bet prigijo tik dvi verysad.gif Viena mažytė šaknelių net neišleido o kita mirė parsodinta...
Na bet dar dvi turiu, pasirodau:
Auga puikiai, net nežinau kokios spalvos bus, todėl labai lauksiu žiedelių thumbup.gif
user posted image
O čia matosi mano didžioji šaka, kai ja gavau, tai pamerkus dar ilgai žydėjo persikiniais kvepiančiais žiedais wub.gif Išleido daug ūglių ir lapų, bet paskui ėmė kristi lapai ir džiūti šakos verysad.gif Kuris laikas jau ji man nebemiršta, lyg ir lapelius pradeda leisti, labai ją saugau, tikiuosi išgyvens smile.gif
user posted image

Dar kartą didelis AČIŪ Purkeliui 4u.gif Man kaip pradedančiai pradžiai tikrai užteks, tad laukiam pavasario vacation1.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2012 02 07, 12:25)
As galiu imtis, tik prasom bendrai nuspresti is kur uzsakinejam, ir siusti pageidavimus smile.gif

Pernykstes kolkas abi gyvos, vienos vaikiukai "del atsargos" padauginti irgi laikosi gerai, o kitos virsunele - neprigijo. Angel's Shredded dress lapai ir visas augimas labai panasiai kaip Knightii, tik kas - ir susiraito, nuplinka... Nors siaip graziai is rudens jau augo.
Purkeli, ar lenkai neatrase? Gal kaimynams pigiau atsiustu biggrin.gif

Iochroma grandiflora nusibaige - perdžiovinau siltam rusy, itariu. O tokia negrynaveisle, melynais mazais varpiukais - auga ir bujoja taip, kad jau mielai kam daugiau erdves turinciam perleisciau. Dabar rusy, matysiu kaip pavasari.

Super Spoto, kiek pamenu, niekas neturejom. Tik angel's exotic - kaip super spot spalva, tik dviguba. Jas pirko Isdykele, dingus cia is musu skyrelio, nors kiek zinau, pas  ja bent pernai, tai gerai augo ir dar viena moteriske is Rokiskio.
Pas mane jos visais metais tik "snaude". Is pavasario kartais nelabai grazios buna, jauni ugliai nukepa, bet paskui viskas joms gerai.
Prasom prisijungti, tik kazi, ar pirksim is sito olando, jei asortimentas brugmansiju nepadides... Siaip auglai sveiki, tik is ju pirkta bugenvilija jau ketvirti metai neprazista.


Faustyyna ner uz ka smile.gif svarbu kad augtu

Nieko negavau is lenku verysad.gif As irgi galvojau o gal netycia pigiau butu atsiust ten ir fuksiju labai graziu yra . Gal kas lenkiskai mokat , gal jie angliskai nesupranta g.gif

Kile pas tave gal tokia likus ?
user posted image
As siulau uzsisakineti is cia Nuoroda
Nes cia pasirinkimas didesnis.
Klausinejau tarpininkiu, per jas pingiau butu siuntimas (nes siustu iki adreso vokietijoje o tada jau savo transportu i LT), bet nezinau ar augaliukai tiek iskenetetu visteik gi veza siuntinius ne kiekviena diena.

Maniskes nusalusios lyg zaliut pradejo, tikiuosi visos atsigaus. Labai idomios jos man kai kurios stovi visai be lapeliu kitos ziedu leidzia, nors salygos visom vienodos.
As jau pavasario labai laukiu ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Man labai smagu, kad pagaliau ir aš galėsiu auginti brugmansiją, pradžiai gal kokią vieną paprastesnę, kad susipažint su auginimo subtilybėm ir nebūtų labai labai skaudu dėl praradimų blush2.gif Tikiuosi pavasarį atsiras iš kur nusipirkti kokį auginuką drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
http://www.kwekerijg...shop/index.html is sito tinklalapio tikrai noreciau ir bugenviliju ir brugmansiju. Ai visko norisi tai tik svilptelkit ir as prisijungsiu email. jaune.monkeviciene@gmail.com
Papildyta:
Su purkele sutinku. Siame puslapyje daugiau brugmansiju

Atsakyti
Va ziurekit kas pas mane daros
user posted image
Atsakyti
Tai cia amarais aplipe.... Gal per sausas oras. Man tai pasiseke - mano durneles priglaude vienas autoservisas. Tai kaip vadovelyje jos ten ziemoja...
Atsakyti
QUOTE(ameba @ 2012 02 08, 14:29)
Tai cia amarais aplipe.... Gal per sausas oras. Man tai pasiseke - mano durneles priglaude vienas autoservisas. Tai kaip vadovelyje jos ten ziemoja...


Oras tikrai per sausas net drekintuvas nepadeda, tik salciau ir vel dregme dingsta.

Kile ar tu naudoji koki ph matuokli ? Galvoju siemet nusipirkt tik mastau ar senukuose esantys geri , o gal lakmuso popierelius geriau pirkt ?
Atsakyti