Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

QUOTE(Purkelis @ 2012 01 03, 16:27)

jediara is kur tokiu graziu leliju gavai ?

Ačiū 4u.gif Iš mugių, kolekcininkų, užsienio ax.gif , bet labai sužavėjo brugmansijos, kurių kiekvienais metais daugėja rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2012 01 06, 22:53)
Ačiū 4u.gif Iš mugių, kolekcininkų, užsienio ax.gif , bet labai sužavėjo brugmansijos, kurių kiekvienais metais daugėja rolleyes.gif


Labai grazios ypac tos kur daug ziedu bigsmile.gif

Mergytes turiu pasiulyma, ziurinejau as uzsienio puslapiukus ir pagalvojau, kad gal tos veisles jau yra LT. Negarantuoju, kad visos datrauks iki pavasario , bet jeigu viskas bus gerai galiu dalintis. (siustis arciau ax.gif )
As turiu :
Katrin Bonte
New wave
Mountain Magic
Angels Flight
Dalen's pink amour
neveisline ruzava
neveisline balta/kremine pilnavidure
neveiline geltona
Salmon perfection (nezidejus)
Apricot Queen (nezidejus)
Herzenbrucker (nezinau ar dar turiu)
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2012 01 09, 09:23)
Labai grazios ypac tos kur daug ziedu  bigsmile.gif

Mergytes turiu pasiulyma, ziurinejau as uzsienio puslapiukus ir pagalvojau, kad gal tos veisles jau yra LT. Negarantuoju, kad visos datrauks iki pavasario , bet jeigu viskas bus gerai galiu dalintis. (siustis arciau  ax.gif )
As turiu :
Katrin Bonte
New wave
Mountain Magic
Angels Flight
Dalen's pink amour
neveisline ruzava
neveisline balta/kremine pilnavidure
neveiline geltona
Salmon perfection (nezidejus)
Apricot Queen (nezidejus)
Herzenbrucker (nezinau ar dar turiu)

Bandžiau internete susirasti Jūsų turimas brugmansijas, įdomu kaip jos atrodo, bet ne visas pavyko rast ax.gif Svajoju apie pilnavidurę brugmansiją, o gal turėtumėte tokią raudoną arba baltą blush2.gif ?
Atsakyti
Purkeli, ispudingas Jusu sarasas! doh.gif maniskis - kuklesnis. Bet perziurejau Jusu turimas veisles - tai is neturimu galeciau pasidalinti tik "Knighti", kitas, matau ir Jus turite. Juk vis dar esu Jums skolinga. blush2.gif Geltonoji uzaugo tikra milzine per viena vasara. thumbup.gif

O "Mountain magic " tokia tikrai raudona ar taip tik atrodo nuotraukose? Turejau "Red angels", bet labai lepi pasirode, arba pas mane gyvent nenorejo. Ziemos neistvere. doh.gif

Linetax, ar tik neatsiranda dar viena brungmansiju ligone? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(silke:) @ 2012 01 09, 19:35)
Purkeli, ispudingas Jusu sarasas!  doh.gif  maniskis - kuklesnis. Bet perziurejau Jusu turimas veisles - tai is neturimu galeciau pasidalinti tik "Knighti", kitas, matau ir Jus turite. Juk vis dar esu Jums skolinga. blush2.gif Geltonoji uzaugo tikra milzine per viena vasara. thumbup.gif

O "Mountain magic " tokia tikrai raudona ar taip tik atrodo nuotraukose? Turejau "Red angels", bet labai lepi pasirode, arba pas mane gyvent nenorejo. Ziemos neistvere. doh.gif

Linetax, ar tik neatsiranda dar viena brungmansiju ligone? smile.gif

4u.gif Manau, kad jau sergu drinks_cheers.gif Ko gero ši liga užkrečiama, nes ilgai skaitinėjau Jūsų pokalbius, stebėjau žydėjimus. Man iki Jūsų toli, nes auginu tik paprastas geltonas, dar rožinę įsigijau. Norėčiau plėstis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(silke:) @ 2012 01 09, 20:35)
Purkeli, ispudingas Jusu sarasas!  doh.gif  maniskis - kuklesnis. Bet perziurejau Jusu turimas veisles - tai is neturimu galeciau pasidalinti tik "Knighti", kitas, matau ir Jus turite. Juk vis dar esu Jums skolinga. blush2.gif Geltonoji uzaugo tikra milzine per viena vasara. thumbup.gif

O "Mountain magic " tokia tikrai raudona ar taip tik atrodo nuotraukose? Turejau "Red angels", bet labai lepi pasirode, arba pas mane gyvent nenorejo. Ziemos neistvere. doh.gif

Linetax, ar tik neatsiranda dar viena brungmansiju ligone? smile.gif


Kiek zinuciu gavau matyt net uzsikiso, ziuriu liga plinta rolleyes.gif is tu kas zidejo galit paziuret cia Durniukai
Seip pas mane biski liudnai atrodo, kai kurios is rudenio apsalo , ryt ikelsiu nuotraukyte. Rudeni tempiau viska tai puodus biski pamaisiau o dar ir katinas vel per peiliukus prasinese zodziu vasara teks vel atsirinkinet. Gal kas turit koki patarima, kaip pavadinimus susirasyt kad visokie pukuoti kenkejai biggrin.gif nenusprestu kad cia zaisliukas ?

silke "Mountain magic " man labai patiko , galima sakyt as ja isimilejau vien del to kad jinai labai mazye ziedukus sukrove ir ziedu forma mane pakerejo. Seip jinai ruzava rudeni biski sodresne buvo.
O geltona is manes ?

Sendien dar atradau "angels sumertime" mazyle:)
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2012 01 09, 21:51)
Kiek zinuciu gavau matyt net uzsikiso, ziuriu liga plinta  rolleyes.gif is tu kas zidejo galit paziuret cia Durniukai
Seip pas mane biski liudnai atrodo, kai kurios is rudenio apsalo , ryt ikelsiu nuotraukyte. Rudeni tempiau viska tai puodus biski pamaisiau o dar ir katinas vel per peiliukus prasinese zodziu vasara teks vel atsirinkinet. Gal kas turit koki patarima, kaip pavadinimus susirasyt kad visokie pukuoti kenkejai biggrin.gif nenusprestu kad cia zaisliukas  ?

silke  "Mountain magic " man labai patiko , galima sakyt as ja isimilejau vien del to kad jinai labai mazye ziedukus sukrove ir ziedu forma mane pakerejo. Seip jinai ruzava rudeni biski sodresne buvo.
O geltona is manes ?

Sendien dar atradau "angels sumertime" mazyle:)

Purkeli, nuostabūs Jūsų "Durniukai" wub.gif 4u.gif Ypač - dalens pink amour ir angels flight bigsmile.gif Ar visos brugmansijos yra taip kvepiančios, kaip paprastos geltonos?
Atsakyti
Sveikos, žiūriu pas mus jau visai brugmansijų apkerėtų palata biggrin.gif Smagu skaityti, kad tiek veiksmo pas jus žiemą smile.gif Purkeli, pralinksminot su tuo "multiple brugmansia syndrome". As buvau girdejus kita, "Brugmansia Buying Addiction", bet šita liga palengvėja ties dvidesimtkazkelinta brugmansijų rusimi ir istustejusia pinigine smile.gif Tada pradedi pirkti "tik" po dvi veisles per metus smile.gif

Purkeli, gal "New wave" bandet saknydinti? As labai labai eileje mainytis smile.gif Pas mane yra dar viena kita, kurios jusu sarasiuke nera.

Pati siemet saviskes baisiai nugenejau, tai sakeliu pavasari nebeturesiu, tik jau isaknydintu augalu. Primerkiau pilnus kibirus storu saku dickes nugenejus. Tai isleido saknis, prileido lapu, jauciasi tamsiam, bet siltokam rusy puikiai susodintos. O va keliolika mazyliu ant palanges tai kankinasi. Kitamet tik storom sakotom virsunem dauginsiu smile.gif Tada ir zydi greiciau.

Nuo amaru kambary zaliuoju muilu purskiu. Bet reikia nuolat, net kai atrodo, kad bjaurybiu mazeja... tik apsileidi, ir vel isigali amariuksciai.

Silke, Mountain magic ziedu spalva labai skiriasi nuo metu laiko, nuo saules sviesos. Sauletoje vietoje man jos tiesiog koralines zydejo smile.gif Siaip puikiai auganti, atspari veisle.
Atsakyti
QUOTE(Linetax @ 2012 01 09, 23:29)
Purkeli, nuostabūs Jūsų "Durniukai" wub.gif  4u.gif Ypač - dalens pink amour ir angels flight bigsmile.gif Ar visos brugmansijos yra taip kvepiančios, kaip paprastos geltonos?


Bent tos neveislines kurias turiu tai visos kvepia, bet veilinukes tikrai ne. Jeigu ziurineji internete aprasymus tai ten dazniausia yra parasyta ar kvepianti ar ne.

Kile kaip gera tave vel sitam skyreli matyt smile.gif Kaip sveikatele tavo ?
Su tuo "multiple brugmansia syndrome" kai pamaciau nu galvoju tiesa. Paskui nuvaziavau pas drauge, ji seis metais ruzava augino, sako gal dar kokiu turi noreciau tokios ir tokios smile.gif

Labai tikiuosi "New wave" iki pavasario islaikyt. Stovi sviesiai jiani, bet sakeles po viena nyksta unsure.gif tik ant vienos grazus lapukai , jiegu viskas gerai baigsis, tikrai duosiu.

Kazkur perskaiciau kad gerai amarus su feiriu nuplaut, as pabandziau lyg ir veikia.
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2012 01 10, 08:40)
Labai tikiuosi "New wave" iki pavasario islaikyt. Stovi sviesiai jiani, bet sakeles po viena nyksta  unsure.gif tik ant vienos grazus lapukai , jiegu viskas gerai baigsis, tikrai duosiu.

Kazkur perskaiciau kad gerai amarus su feiriu nuplaut, as pabandziau lyg ir veikia.


Purkeli, laikausi as visai gerai. Niekur nedingau, tik dabar užsiėmus dideliu dideliu rašto darbu ir dar su vaiku ant galvos, tai pasižadėjusi sau kompiuteri jungti tik darbų tikslais smile.gif Bet va "sugriesijau". Skubinuos rasyt, nes kai pavasaris i sirdi belstis pradės, galiu jau ir mest ta savo diertacija biggrin.gif

New wave prasom neskriaust. Jau kai bus didelis sakotas augalas tada prosm sakute rezervuoti smile.gif Pati žinau, kaip sunku augalui, kai jis tik vieną šaką per žiemą išsaugojęs atugt bando, o aš dar ir ją nukirpus pasidalinu su kuo nors biggrin.gif

Kazkaip "plaut" nuo amaru tai pasizeidzia jautrus virsuneles llapeliai man. Arba pribega feirio i vazona, kas augalui nelabai patinka - na, tokia nelabai kruopsti as smile.gif Pasistatau purkstuva prie geles, ir vis praeinant purksteliu. Feiris purkštuve putoja labai, tai man patogiau su "ekologisku" zaliuoju muilu.

Del kvapu, tai tikrai, neveislinukes kvepia visos ir labai. Veislinukiu daugumos kvapas svelnesnis, ir tikrai yra viena kita kuri vos vos kvapeli turi ir taip galvos nesvaigina. Cia is tikruju yra problema. Bent pas mane, maniake. Kai masiskai zydi keli nemazi augalai, tai bent vakarais tai kieme galva sukasi... Va, vyras jautresnis, tai jam pastovi migrena per zydejima buna...
Atsakyti

Purkeli, jo geltona is Jusu gauta. Dziaugiuos neatsidziaugiu. O Mountain magic jau labai sugunde. Jei ji net koraline sauleje augant, tai nuostabu. wub.gif
Atsakyti
Silke:) ir dar labai stambus jos ziedai! patys stambiausi is visu mano turimu smile.gif Pas mane maru nusirgus, bet zydejo zydejo... sitam albume yra. Ir tai dar ne sauleje ji augo... http://www.facebook....mp;l=124ce995b6
Atsakyti