Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

QUOTE(Purkelis @ 2011 11 08, 11:54)
Sveikos mergytes. Pasiskusiu
Pas mane nelame atsitiko susirgo mano katukas ir teko ji uzmigdyt. Kadangi labai juo buvau uzisemus tai pirma rimta salna nusalde visas mano jaunutes brugmansijos, nors buvo sutemptos i siltnami. Pikciausia kad lauke stovejo senutes tik pridengtos buvo ir jom nieko  verysad.gif
Dabar visos namie, kaip manot atzels ?

O siaube, kaip gaila jei neatsigautų verysad.gif , bet gal dar gyvos, jei šaknys nesušalo g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 11 08, 13:31)
O siaube, kaip gaila jei neatsigautų verysad.gif , bet gal dar gyvos, jei šaknys nesušalo g.gif

As galvoju gal negalejo , gi visteik kad susaltu kad zeme susaltu reikia?
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 10 30, 15:16)
Prieš tris dienas įmerkiau į vandenį keletą šakelių, o šiandien žiūriu, kad žievė plyšusi, tai tikriausiai pradės pūti sad.gif


Manes tai nestebina, pas mane buvo sakele Purkelio kremines vadinamos jau su saknelem, kuria maniau tau vesiu i Naumiesti, tai zinok visus lapus numete, laukiu ziuresiu ar gausis is jos kas...

QUOTE(taramdaram @ 2011 11 04, 01:41)
Sveikos brugmansijų mylėtojos.  4u.gif
Nuo kaškoniuko foto negaliu atplėšt akių.  wub.gif
Turiu ir aš tris brugmansijas. Bet rūsio neturiu. Tai žiemoja jos man šviesioj vėsokoj palėpėj. Vargsta aišku, bet rudeniop šiaip ne taip pražysta.


Aciu ax.gif

QUOTE(Purkelis @ 2011 11 08, 10:54)
Sveikos mergytes. Pasiskusiu
Pas mane nelame atsitiko susirgo mano katukas ir teko ji uzmigdyt. Kadangi labai juo buvau uzisemus tai pirma rimta salna nusalde visas mano jaunutes brugmansijos, nors buvo sutemptos i siltnami. Pikciausia kad lauke stovejo senutes tik pridengtos buvo ir jom nieko  verysad.gif
Dabar visos namie, kaip manot atzels ?


uzjauciu del katuko console.gif
o del Brugmansiju tai atvaziuosi pas mane ir pasidalinsiu ka turesiu jei taviskes neatzels, mano buvo pavasari pasale tai visos atzele, taciau sunku ka ir pasakyt, pavasaris yra pavasaris, bet is kitos puses jei sumedejes kamienas buvo turetu isgyvent - cia palyginus ne tokia jau didele beda, vat katinelis visai kas kita... sad.gif laikykis...
Atsakyti
Sveiki, kitam sezonui norėčiau įsigyti brugmansijų sodinukų. Ar yra šiame forume augintojų, kurie prekiauja veislinėmis brugmansijomis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2011 11 09, 23:05)
Manes tai nestebina, pas mane buvo sakele Purkelio kremines vadinamos jau su saknelem, kuria maniau tau vesiu i Naumiesti, tai zinok visus lapus numete, laukiu ziuresiu ar gausis is jos kas...


Gal išgyvens iki pavasario unsure.gif
Atsakyti
kaip tylu pasidare sioj temoj... Visos turbut kantriai laukia pavasario. rolleyes.gif O as kantrybe siuo atveju nelabai pasizymiu - vis nueinu i rusi paziureti, kaip maniskes brugmansijos laikosi. O laikosi kol kas neblogai, vos viena kita pavytino nespejusias sumedeti virsunes. Truputi palaisciau ir laukiu, kaip toliau ziemos. Mazieji augaleliai, kur dar tik padauginti rudeni, kencia, bet kol kas gyvi.

O kaip Jusiskiai augalai,merginos? Pasidalinkit, kaip sekas ziemavoti, gal greiciau pavasario sulauksim ... doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(silke:) @ 2012 01 02, 19:25)
kaip tylu pasidare sioj temoj... Visos turbut kantriai laukia pavasario. rolleyes.gif  O as kantrybe siuo atveju nelabai pasizymiu - vis nueinu i rusi paziureti, kaip maniskes brugmansijos laikosi. O laikosi kol kas neblogai, vos viena kita pavytino nespejusias sumedeti virsunes. Truputi palaisciau ir laukiu, kaip toliau ziemos. Mazieji augaleliai, kur dar tik padauginti rudeni, kencia, bet kol kas gyvi.

O kaip Jusiskiai augalai,merginos? Pasidalinkit, kaip sekas ziemavoti, gal greiciau pavasario sulauksim ... doh.gif  rolleyes.gif

Sveikos brugmansijų augintojos! 4u.gif Mane taip pat yra pakerėjęs brugmansijų grožis. Kol kas auginu tik paprastas geltonas brugmansijas, tačiau svajoju įsigyti ir tokių grožių, kurias auginate Jūs. Geltonosios pas mane auga ir žydi nepriekaištingai: vienu metu žydėdama brugmansija padovanojo daugiau nei du šimtus žiedų bigsmile.gif O kvapas... wub.gif Žiemoja rūsyje, na o iš rudenį padaugintų vienas jau sunyko... Gal visdėlto tas mažyles rudenį padaugintas vertėtų įnešt į šiltesnę patalpą ir leisti augti?
Atsakyti
Mano mažylės auga ant palangės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(silke:) @ 2012 01 02, 20:25)
kaip tylu pasidare sioj temoj... Visos turbut kantriai laukia pavasario. rolleyes.gif  O as kantrybe siuo atveju nelabai pasizymiu - vis nueinu i rusi paziureti, kaip maniskes brugmansijos laikosi. O laikosi kol kas neblogai, vos viena kita pavytino nespejusias sumedeti virsunes. Truputi palaisciau ir laukiu, kaip toliau ziemos. Mazieji augaleliai, kur dar tik padauginti rudeni, kencia, bet kol kas gyvi.

O kaip Jusiskiai augalai,merginos? Pasidalinkit, kaip sekas ziemavoti, gal greiciau pavasario sulauksim ... doh.gif  rolleyes.gif


Nu as irgi iki pavasario neislaukiu , pas mane jos antram aukste isikurusios tai vis apienu apziuriu. Atrodo visos nusalusios atsigauna , tai tikiuosi iki pavasrio istemps.

Bet maziukus ugliukus pradejo pult amarai, tokie riebus, gal zinot kokiu buitiniu receptu kaip juos panaikint galima butu ? Nenoriu namie chemijom purkst.

Kai labai jau pavasario pasiilgstu einu apziurinet ka ci agrazaus galima butu pavasari uzsisakyt smile.gifsmile.gif biggrin.gif

jediara is kur tokiu graziu leliju gavai ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Purkelis: 03 sausio 2012 - 14:49
Radau labai gera paveiksliuka, cia mano diagnoze biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Purkelis: 03 sausio 2012 - 15:26
QUOTE(Purkelis @ 2012 01 03, 16:27)
Bet maziukus ugliukus pradejo pult amarai, tokie riebus, gal zinot kokiu buitiniu receptu kaip juos panaikint galima butu ? Nenoriu namie chemijom purkst.


As zinau, kad galima purksti su ukisko muilo tirpalu. As esu kambarines geles su juo gelbejus - padejo. Gal cia irgi padetu. g.gif Bet tai zarazos - apninka net ziema, kai, atrodytu, visi vabalai turi ziemot. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(silke:) @ 2012 01 03, 18:54)
As zinau, kad galima purksti su ukisko muilo tirpalu. As esu kambarines geles su juo gelbejus - padejo. Gal cia irgi padetu. g.gif  Bet tai zarazos - apninka net ziema, kai, atrodytu, visi vabalai turi ziemot. doh.gif


Pabandziau , ziuresim kuo baigsis bigsmile.gif
Atsakyti