Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

QUOTE(*finy* @ 2011 10 16, 13:05)
Sveikutes,
Maniskes po inesimo i kambari labai stipriai pradejo mesti lapus.Ypac pergyvenu del jaunu augaliuku.Gal imesti rusin?Ten visuomet labai tamsu,nors i aki durk,ir labai dregna....  g.gif

Tamsa ir drėgmė nėra geros sąlygos augalų laikymui. Kad pradėjo mesti lapus nesistebėkite, juk pasikeitė augimo sąlygos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 10 16, 12:30)
Tamsa ir drėgmė nėra geros sąlygos augalų laikymui. Kad pradėjo mesti lapus nesistebėkite, juk pasikeitė augimo sąlygos wink.gif

Tai tamsiam rusi negerai laikyti? Man kitur nera kur laikyti, viena sakele isaknydinau o dideli augala isnesiau i rusi nezinau kaip issilaikys
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2011 10 16, 14:48)
Tai tamsiam rusi negerai laikyti? Man kitur nera kur laikyti, viena sakele isaknydinau o dideli augala isnesiau i rusi nezinau kaip issilaikys

*finy* rašė,kad pas ją rūsys tamsus ir drėgnas - šis derinys tikrai nėra geras, o jei tik tamsus, gal ir laikysis. Pati turiu šviesų sausą rūsį, tai visos gėlės puikiai laikosi, išsk. chrizantemas, kurių daugiau nesiruošiu nešti į rūsį rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 10 16, 14:25)
*finy* rašė,kad pas ją rūsys tamsus ir drėgnas - šis derinys tikrai nėra geras, o jei tik tamsus, gal ir laikysis. Pati turiu šviesų sausą rūsį, tai visos gėlės puikiai laikosi, išsk. chrizantemas, kurių daugiau nesiruošiu nešti į rūsį rolleyes.gif

Ir dregnas rusys prasta ventiliacija
Atsakyti
Bandysiu vistik deti rusin,neturiu kur kitur laikyti.O kambaryje bebudamos,maziau nei per savaite numete visus ziedelius ir lapus.Net nezinau kaip dabar pasielgti,nupjauti tas sakas ar taip ir palikti ziemoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2011 10 21, 18:09)
Bandysiu vistik deti rusin,neturiu kur kitur laikyti.O kambaryje bebudamos,maziau nei per savaite numete visus ziedelius ir lapus.Net nezinau kaip dabar pasielgti,nupjauti tas sakas ar taip ir palikti ziemoti  g.gif

Mano irgi numetė visus lapus, aš nieko nedariau. O dabar pradėjo leisti naujas šakas, auga akyse, mažai laistau. Man į rūsį kažkaip gaila buvo nešti.
Atsakyti
Prieš tris dienas įmerkiau į vandenį keletą šakelių, o šiandien žiūriu, kad žievė plyšusi, tai tikriausiai pradės pūti sad.gif
Atsakyti
O mano rusy numete visus lapelius nes tamsu, o ziedai prazydo wub.gif buvau du palikus bet lauke nespejo prazysti salnos prasidejo
Atsakyti
Sveikos brugmansijų mylėtojos. 4u.gif
Nuo kaškoniuko foto negaliu atplėšt akių. wub.gif
Turiu ir aš tris brugmansijas. Bet rūsio neturiu. Tai žiemoja jos man šviesioj vėsokoj palėpėj. Vargsta aišku, bet rudeniop šiaip ne taip pražysta.
Atsakyti
Mano sklepe, kad žydi, kad bujoja, vyras kas vakarą juokiasi, kad kraustomės gyventi į sklepą, nes taip skaniai kvepia, o ir žydi jau kažkur 2 savaitės.
Atsakyti
O mano keistuole kaip jau sakiau rusy tamsoj numetus visus lapukus gal jau daugiau nei dvi savaites kad zydi ir nemeta ziedu, inesiau kai prasidejo salnos nes neturiu kur kitur laikyti
Atsakyti
Sveikos mergytes. Pasiskusiu
Pas mane nelame atsitiko susirgo mano katukas ir teko ji uzmigdyt. Kadangi labai juo buvau uzisemus tai pirma rimta salna nusalde visas mano jaunutes brugmansijos, nors buvo sutemptos i siltnami. Pikciausia kad lauke stovejo senutes tik pridengtos buvo ir jom nieko verysad.gif
Dabar visos namie, kaip manot atzels ?
Atsakyti