Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

Labas rytas mergytes. Nu zinokit turiu beda mano Herzenbrucker kazkoks biesas isimete, sakos luzta o tarpai tarp ju toks vaizdas puna. Labai panasu i pernykste vokietuke nors lapai grazus ir visa zydi.
Kaip jus manot gal nenest jos namo su visom , susaldyt?
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 10 12, 19:53)
Tikrai moki auginti thumbup.gif Aš taip pat iš Kilės šakelių gavau 4u.gif , tikiuosi, kad išleis šakneles ax.gif , nes labai norėjau baltos rolleyes.gif


na ta ruzava tikrai daug pastangu nereikalauja smile.gif Ka balto gavai is Kiles? Ka dar ? Idomu smile.gif Jei balta nepavyktu parasyk pavasari, siaip is Purkelio kur turiu pilnavidure kremine, ji balta, i pabaiga zudejmo tokia pieno man pasidaro spalva - man ji superine - tai jei perziemos irgi galeciau pasidalint.

QUOTE(Purkelis @ 2011 10 13, 08:10)
Labas rytas mergytes. Nu zinokit turiu beda mano Herzenbrucker kazkoks biesas isimete, sakos luzta o tarpai tarp ju toks vaizdas puna. Labai panasu i pernykste vokietuke nors lapai grazus ir visa zydi.
Kaip jus manot gal nenest jos namo su visom , susaldyt?


Neissivaizduoju... siaip ji lengvai dauginasi jei tikrai kazkas negero geriau pavasari atnaujinti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2011 10 13, 09:28)
na ta ruzava tikrai daug pastangu nereikalauja smile.gif Ka balto gavai is Kiles? Ka dar ? Idomu smile.gif Jei balta nepavyktu parasyk pavasari, siaip is Purkelio kur turiu pilnavidure kremine, ji balta, i pabaiga zudejmo tokia pieno man pasidaro spalva - man ji superine - tai jei perziemos irgi galeciau pasidalint.
Neissivaizduoju... siaip ji lengvai dauginasi jei tikrai kazkas negero geriau pavasari atnaujinti wink.gif


Batos pilnavidures daug saku yra jeigu reikia galiu jau dabar duoti smile.gif

Kastoniuk va as ir gi taip manau, gal pas tave galia rezervuotis sakele ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Purkelis: 13 spalio 2011 - 09:00
Sveikos, tokių grožių priauginusios 4u.gif

Retkarčiais užmetu akį, kaip čia sekasi, o pati pasigirti ir nebelabai turiu kuo ir ebelabai prisimenu, kad reikia girtis biggrin.gif Vaikis susirgo, daug miega, tai, atrodo, turėsiu pagaliau kada ir nuotraukas sukelti pasirodyti porą vasaros naujienų unsure.gif

Purkeli, pirmoji tikrai Angel's flight. Antroji -Dalen's pink amour smile.gif

Kaškoniuk, botanikos sodai pas jus 4u.gif O Vertimeco tai as noriu noriu, manau kokia stiklinę drąsiai atpirkčiau ax.gif

Pas mane šiąnakt netikėtai baigėsi brugmansijų sezonas... Vakare vyras sako: "šianakt tavo geles nušals". Nu, apšals, tai apšals... sakau. Ir einu savo sirguliuko migdyt. Ką gi čia padarysi, kai vazonai prilyti, sunkūs, tamsu, ir talkininkų gėlėm sunešti neturim. Šįryt atsikėlus lekiu bent prie lango apžiūrėt, ar neapšalusios, nes šalnos nedidelės būta - ŠIURPUS VAIZDAS, nes kiemas TUŠČIAS. Apvogė?... Nugi ne, vyras vienas tįsė naktį tuos vazonus gerą valandą į garažą... O aš maniau, kad rūsy vėl kokį išradimą meistrauja blush2.gif Eilinį kartą įsitikinau, kad brugmansijos jau seniai ne "mano", o "mūsų"... O didžiausiosios, kurių nebepakėlė, ir pašąlo... Nebuvo taip šalta, bet šlapios nuo lietaus ir nukentėjo...

astaite1, ar ne Jūsų mama buvo praeitą savaitgalį šakelių ieškot atvažiavus?...Nebuvau namuose, o vyras be manęs neskynė šakų "moteriškei, kurios dukra brugmansijų dar nori"...

Savaitgalį tikiuosi apsigenėti jas. Tai dar bus šakų, nemesiu, pamerksiu...
Daug rašot apie vargstančias per žiemą. Tai jei laikyt šiltai - tikrai vargsta. O kai vėsiau - ir jaučiasi geriau. Ir vazono ziemai negalima perdidelio. Ir tik neperlaistyti, geriau net retkarciais visai perdziuti leisti. Dar patresti karta per menesi tai reikia. Zinoma, netaip, kaip vasara auga, bet auga. Ir saknijasikiek sunkiau, bet storos sakos tai net priesingai, rudeni saknis leidzia geriau nei pavasari:)
Papildyta:
Purkeli, greičiausiai neužkrės kitų, bet iš jos jau nieko gero nebus smile.gif Turiu panašią, neišmetus dar laikau - Bet paskui tokia net neperziemos. Pati bandysiu rast sveiku stiebo daliu ir padaugint, o kelma naikinsiu...
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2011 10 13, 12:08)
Sveikos, tokių grožių priauginusios 4u.gif

Retkarčiais užmetu akį, kaip čia sekasi, o pati pasigirti ir nebelabai turiu kuo ir ebelabai prisimenu, kad reikia girtis biggrin.gif Vaikis susirgo, daug miega, tai, atrodo, turėsiu pagaliau kada ir nuotraukas sukelti pasirodyti porą vasaros naujienų  unsure.gif

Purkeli, pirmoji tikrai Angel's flight. Antroji -Dalen's pink amour smile.gif

Kaškoniuk, botanikos sodai pas jus  4u.gif O Vertimeco tai as noriu noriu, manau kokia stiklinę drąsiai atpirkčiau  ax.gif

Pas mane šiąnakt netikėtai baigėsi brugmansijų sezonas... Vakare vyras sako: "šianakt tavo geles nušals". Nu, apšals, tai apšals... sakau. Ir einu savo sirguliuko migdyt. Ką gi čia padarysi, kai vazonai prilyti, sunkūs, tamsu, ir talkininkų gėlėm sunešti neturim. Šįryt atsikėlus lekiu bent prie lango apžiūrėt, ar neapšalusios, nes šalnos nedidelės būta - ŠIURPUS VAIZDAS, nes kiemas TUŠČIAS. Apvogė?... Nugi ne, vyras vienas tįsė naktį tuos vazonus gerą valandą į garažą... O aš maniau, kad rūsy vėl kokį išradimą meistrauja  blush2.gif Eilinį kartą įsitikinau, kad brugmansijos jau seniai ne "mano", o "mūsų"... O didžiausiosios, kurių nebepakėlė, ir pašąlo... Nebuvo taip šalta, bet šlapios nuo lietaus ir nukentėjo...

astaite1, ar ne Jūsų mama buvo praeitą savaitgalį šakelių ieškot atvažiavus?...Nebuvau namuose, o vyras be manęs neskynė šakų "moteriškei, kurios dukra brugmansijų dar nori"...

Savaitgalį tikiuosi apsigenėti jas. Tai dar bus šakų, nemesiu, pamerksiu...
Daug rašot apie vargstančias per žiemą. Tai jei laikyt šiltai - tikrai vargsta. O kai vėsiau - ir jaučiasi geriau. Ir vazono ziemai negalima perdidelio. Ir tik neperlaistyti, geriau net retkarciais visai perdziuti leisti. Dar patresti karta per menesi tai reikia. Zinoma, netaip, kaip vasara auga, bet auga. Ir saknijasikiek sunkiau, bet storos sakos tai net priesingai, rudeni saknis leidzia geriau nei pavasari:)
Papildyta:
Purkeli, greičiausiai neužkrės kitų, bet iš jos jau nieko gero nebus smile.gif Turiu panašią, neišmetus dar laikau - Bet paskui tokia net neperziemos. Pati bandysiu rast sveiku stiebo daliu ir padaugint, o kelma naikinsiu...

Tikiuosi vaikiukui nieko rimto,nors kiekviena liga rimta verysad.gif . Linkiu greitai pasveikt.

Bijau kad ta Herzenbrucker ko kitom nepadarytu tai jau senia izoliuota stovi. As saviskes uzdengiau vakar , bet paziurejau pognozes reiks jau tempt namo savaitgali iki -4 ir sniegas blink.gif .
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2011 10 13, 10:28)
na ta ruzava tikrai daug pastangu nereikalauja smile.gif Ka balto gavai is Kiles? Ka dar ? Idomu smile.gif Jei balta nepavyktu parasyk pavasari, siaip is Purkelio kur turiu pilnavidure kremine, ji balta, i pabaiga zudejmo tokia pieno man pasidaro spalva - man ji superine - tai jei perziemos irgi galeciau pasidalint.


Gavau Iceprinzessin, Herrenhouser Gardens, Katrin Boute ir geltoną dvigubą - tikiuosi, kad išleis šakneles.

Norėčiau ir Purkelio baltos, bet.... gaila, kad ne Kaune unsure.gif
Atsakyti
Na stai siandien jau paskutines inesiau tik viena vokietuke liko, isitempsiu i koridoriu sianakt, o rytoj kazkur reikes imontuoti ziemai i saltaja... vietos striuka nes as sakas nureziau tik kelioms senosioms o kitoms tik lapus apkarpiau, dziungles ten dabar... dar ir zydincios lotuliukas.gif

QUOTE(Purkelis @ 2011 10 13, 09:59)

Kastoniuk va as ir gi taip manau, gal pas tave galia rezervuotis sakele ?


jei perziemos tai pavasari padauginsiu, tik primink, gal yra ir paaugintas saltojoj nepamenu... tikiuosi, kad perziemos tai jokiu problemu. Dar ir vokietuke phanomenal laukia taves smile.gif




Kile sveikatos sunukui 4u.gif Maniskiai irgi jau apturejo rudenini sirgima... Na nerealiai pasakyta - "brugmansijos musu" saunuolis vyras! Aha dziungles mano kieme siemet lotuliukas.gif dauguma galiniam kieme nuo pavasario buvo, o kai gerokai paaugo ir pradejo zydet nuo vasaros antros puses tai as jas jau i paradini kiema nesiau - vyras sako kad as nekankinciau augalu juos tasydama is vienos vietos i kita blush2.gif
Vertimec atvesiu pavasari butinai.
Vat as suprantu, kad rudeniniai auginukai labai skursta ir del silto oro ziema, bet neturiu kur kitur, saltojoj gali buti per salta, o ir taip ten vietos nera, reiketu pamatyti... na bet dauguma visai nepakirptomis sakomis.
Lauksim foto smile.gif



QUOTE(jediara @ 2011 10 13, 20:14)
Gavau Iceprinzessin, Herrenhouser Gardens, Katrin Boute ir geltoną dvigubą - tikiuosi, kad išleis šakneles.

Norėčiau ir Purkelio baltos, bet.... gaila, kad ne Kaune unsure.gif


Tikekimes, kad isleis, man sunkiai kaip visada rudeni, o atrodo kad dar ir ne taip silta pas mus, su ta geltona tai prasciausiai gavosi, bet tikiuosi gal isikabins...

Kaip as galvojau, kad tu nuo Vilniaus... praktiskai buciau pasiulus tau isaknydinta augaliuka...
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2011 10 13, 22:13)

Kaip as galvojau, kad tu nuo Vilniaus... praktiskai buciau pasiulus tau isaknydinta augaliuka...

Deja, aš iš Jurbarko r. ir pro Kauną važiuoju į darbą, o į Vilnių niekada nevažiuoju unsure.gif

O Vermitec ir aš pavasarį norėsiu 4u.gif
Atsakyti
Kastoniuk , gal ruosiesi kokias saviskes apskabyt ax.gif ? Atvaziuociau susirinkti sakuciu blush2.gif

Dar klausimukas , kodel mano Mountin magic tokia sviesi , pas Kastoniuka spava tokia ryski , o pas amne svelniai ruzava.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Purkelis: 14 spalio 2011 - 09:05
QUOTE(jediara @ 2011 10 13, 21:25)
Deja, aš iš Jurbarko r. ir pro Kauną važiuoju į darbą, o į Vilnių niekada nevažiuoju unsure.gif

O Vermitec ir aš pavasarį norėsiu 4u.gif


o Kudirkos Naumiestis toli tau?

QUOTE(Purkelis @ 2011 10 14, 10:04)
Kastoniuk , gal ruosiesi kokias saviskes apskabyt  ax.gif ? Atvaziuociau susirinkti sakuciu  blush2.gif

Dar klausimukas , kodel mano Mountin magic tokia sviesi , pas Kastoniuka spava tokia ryski , o pas amne svelniai ruzava.


as apgenejau ti savo ruzava - baltai geltona ir geltona paprasta, kitu negenejau. Pavasari jei issziemos galesiu padauginti ko nors. O tu atvaziuok rasiu ka duot lotuliukas.gif

Mountain Magic tik si zydejima i pabaiga patamsejo spalva, siaip vasara gana sviesiai ir pas mane zydejo.
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2011 10 14, 11:25)
o Kudirkos Naumiestis toli tau?


Tiktų mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Maniskes po inesimo i kambari labai stipriai pradejo mesti lapus.Ypac pergyvenu del jaunu augaliuku.Gal imesti rusin?Ten visuomet labai tamsu,nors i aki durk,ir labai dregna.... g.gif
Atsakyti