Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

Kastoniuk, nesierzink ir kelk žiedus čionai.
Aš irgi dar nenešu į namus, nes didelės žydi, o mažės sukrovė pirmus pumpurus, tai taip knieti pamatyti žiedus.
Atsakyti
o jei is zemes i vazona persodinus aar ziedai nukristu???
Atsakyti
Sveikutes ar jau ruosiates salnoms? Va sendien girdejau turi but...

Mergytes padekit atpazint situ grazuoliu veisles
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2011 10 09, 20:07)


Mergytes padekit atpazint situ grazuoliu veisles


Veislių nežinau, bet tikros gražuolės wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2011 10 09, 18:07)
Sveikutes ar jau ruosiates salnoms? Va sendien girdejau turi but...


Tai jau tikrai grazuoles thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
o man atrodo, kad pirma "Angels flight", labai jau panasios pas mane siuo metu labai gausiai zydi. Grozis nerealus, o jau kvapas... wub.gif Taip ir nesiryztu vis dar i rusi tempti...Toks grozis... wub.gif
Atsakyti


Purkeli, pirma irgi balsuociau uz Angel's Flight, lapus gal gali nufotografuot? o antra sakyciau Dalen's Pink Amour. Nuostabios!

As girdejau, kad ketvirtadienio nakti bus salnos... sakykit kaip tyst kazkur ziemot kai taip zydi... sirdi skauda, bet visoms jei reiketu leist perzydet tai pavasario sulauktume smile.gif

user posted image

user posted image

Eissprincessin
user posted image

Ruzava paprasta ir Harrenhuser Garden's
user posted image

Pagaliau sulaukiau Salmon Perfection ziedo, kiti pumpurai nespes sad.gif tai dar kelias dienas pasidziaugsiu ir nesiu ziemot...
user posted image

Mountain Magic, tikrai nelepi veisle, kiek maciau pas kelias merginas ji jau rode savo ziedus, tiesiog rudeniop jie ryskesne spalva dave
user posted image

O cia siandien daryta maniske is Shetelig pirkta, kur turejo buti geltona dvigubu ziedu bet gavosi tokia - vadinau balta ja paprasta, bet ji tokia gelsva

user posted image

O cie mano vokietukes, nezinau ar spes uzsispyreles tiek kartu pumpurus numete dabar vel aplipe ir keli netoli tikslo...
user posted image

user posted image

Panasioj stadijoj ir Angel's Flight ir Pink Pearl... nemacius dar gyvai pas save
Dar neradau Purkelio dovanotos kremines, as ja taip ir vadinu, superine balta pilnavidure, zydi be priekaistu irgi, ziuresim kaip ziemos saltojoj siemet, vienas dar pirmametis irgi jau ten. Tikiuosi ji gaiji smile.gif
Atsakyti
Kaip nuostabu wub.gif wub.gif wub.gif Kada mano tokios bus mastau.gif
Atsakyti
Kaštoniuk, kiek daug ir kokių gražių turite. Labai nuostabios jūsų gėlytės 4u.gif
Atsakyti
Astaite dekui smile.gif
Jediara, tik geltonai ketvirti metukai eina, kitos antrametes daugiausiai, vokietuke si pavasari pirktos. Taip kad manau kitais metais bus tokiu ir pas tave 4u.gif Galima graziai zydinti augaliuka ir is pavasarinio auginuko tureti, nes mano patirtis rudeniniai auginukai pavargsta per ziema siltame kambaryje ir truputeli ilgiau isivaziuoja, tiesiog siemet sededama su mazaja namuose daugiau laiko turejau pasizaist su jomis gal jau ir patirties daugiau igavau todel tikrai ir pirmameciai neblogai pasirode, daug itakos turi kaip ziemoja.
Buvau pas Kile spalio pradzioj tai gavau sakeliu, sunkiai jos atrodo siuo metu ir pavasari buna gana uzvarge. Siemet bandysiu pavasari daugintis kai kurias saviskes, nes praejusi pavasari viena ruzava paprasta pasilikau sau ir dabar ji medelis virst 2 m ir puikiai zydi, nuotraukoj matosi uz geltonai ir raudonai zydincios auksta tokia.

user posted image
Atsakyti
Mano brugmansija pagaliau prazydes clap.gif buvo daug zieduku tai isskyniau palikau 4 kad sugebetu prazysti ir jau ziedukai lenda dar zali nepabale, bet spes suzydeti, o kitais metais nuo pat pavasario reiks ja tresti kad suzydetu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2011 10 11, 11:46)


Buvau pas Kile spalio pradzioj tai gavau sakeliu, sunkiai jos atrodo siuo metu ir pavasari buna gana uzvarge. Siemet bandysiu pavasari daugintis kai kurias saviskes, nes praejusi pavasari viena ruzava paprasta pasilikau sau ir dabar ji medelis virst 2 m ir puikiai zydi, nuotraukoj matosi uz geltonai ir raudonai zydincios auksta tokia.



Tikrai moki auginti thumbup.gif Aš taip pat iš Kilės šakelių gavau 4u.gif , tikiuosi, kad išleis šakneles ax.gif , nes labai norėjau baltos rolleyes.gif
Atsakyti