Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

QUOTE(*finy* @ 2011 09 19, 09:06)
.Tiesa,jusiske pavasarine vadinama baltaja,prazydo geltona spalva  biggrin.gif  Kvepia citrinom  wub.gif



taip - ji paskui tampa svelniai oranzine. Visiskai balta jo negali laikyt.

Vyras gavo man Vertimec - 1litra... jei kartais kam reiketu pavasari zinolit smile.gif, nes si sezona neturejo nei viena mano lankyta parduotuve, kuri prekiauja insekticidais, o anot Kiles tai vienas efektyviausiu budu naikinti erkute.

Atsakyti
O reikės atsiminti, nes manąsias šiemet pavasarį, kaiž užpuolė erkutės, tai tik į rudenį išnaikinau galutinai. Jau šito parazito jokie insekticidai neima.
Atsakyti
Astaite, o kuo tu naikinai? As su Nemeezal, bet cia tik jau pacias erkutes musa, reikia daznai kartoti, nes gi issirita naujos ir t.t. o vat su Vertimec uzmusa viska iki naujo erkuciu uzejimo. Kile sake, kad pakanka tris kartus per sezona.
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2011 09 30, 14:40)

Vyras gavo man Vertimec - 1litra... jei kartais kam reiketu pavasari zinolit smile.gif, nes si sezona neturejo nei viena mano lankyta parduotuve, kuri prekiauja insekticidais, o anot Kiles tai vienas efektyviausiu budu naikinti erkute.

Kur jo galima įsigyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 10 02, 09:16)
Kur jo galima įsigyti? g.gif


Vyras ukininkas gavo is ten kur visa chemija perka, o kur tiksliai nezinau - Lytagra berods... bet ten jauciu litro isfasavimas maziausias kiekis, o litro kaina neklausk... tai jei negausit o reikes tikrai kreipkites pavasari nes su mano poreikiais to litro gerokai perdaug ir galeciau bent kazkiek sumazinti savo investicijas i chemija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2011 10 03, 01:11)
Vyras ukininkas gavo is ten kur visa chemija perka, o kur tiksliai nezinau - Lytagra berods... bet ten jauciu litro isfasavimas maziausias kiekis, o litro kaina neklausk... tai jei negausit o reikes tikrai kreipkites pavasari nes su mano poreikiais to litro gerokai perdaug ir galeciau bent kazkiek sumazinti savo investicijas i chemija  doh.gif

Tai man tikrai reikės mažo buteliuko 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2011 10 01, 23:06)
Astaite, o kuo tu naikinai? As su Nemeezal, bet cia tik jau pacias erkutes musa, reikia daznai kartoti, nes gi issirita naujos ir t.t. o vat su Vertimec uzmusa viska iki naujo erkuciu uzejimo. Kile sake, kad pakanka tris kartus per sezona.


Aš purškiau su aktara, šitie nepadėjo, tai irgi gavau iš ūkininko kažkokius, jau neatsimenu pavadinimo, tai po 2 purškimų išnyko. O su aktara nupurškiu, atrodo jau nėra, po 2 savaičių vėl pilna.
Atsakyti
Laba 4u.gif auginu baltą ir rožinę paprastutes daturas, tręšiau visą vasarą šiomis trąšomis http://www.senukai.l...51700344_4.html
jei kam reikia - tuoj karpysiu galiu atiduoti atžalų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sspokas: 03 spalio 2011 - 11:04
As dar laikot per nakti lauke savo gelytes?Mano mazesniajai lapai kazkie apvyte pasidare unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2011 10 03, 20:48)
As dar laikot per nakti lauke savo gelytes?Mano mazesniajai lapai kazkie apvyte pasidare  unsure.gif

Dar auga lauke ax.gif
Atsakyti
Palaikysiu ir as tada,perkelt tik i maziau vejuota vieta reikes ryt.Dydzioji tai visu pajegumu zydi,kur cia slepsi toki grozi biggrin.gif
Atsakyti
mes jau kalbejom keli puslapiai atgal truputeli, kad geriausia butu kuo mazesnis temperaturos skirtumas tarp lauko ir ziemojimo patalpos - taip augalams sokas mazesnis. Jei augaliukai ziemos kambaryje - ypac pirmametes sakeles tai reiketu jau nest namo. Finy augaliukus is manes pirmamecius reiketu neuzlaikyti lauke, kad maziau streso butu.

As jau prazydejusias inesiau i ziemojimo patalpa, bet dar laikau ten praverta langa, o kurios dar zydi laikau lauke, noriu dziaugstis ziedais, nelabai jauciu rudeni kai sauleta diena pilna ziedu kieme smile.gif, tikiuosi salnos dar truputeli uztruks... Salmon perfection pradejo skleisti pumpura, Harrenhouser Gardens ziedai atsiskleide visu groziu, Eisprincessin elegantiskai zydi, aisku mano senute geltonavel vieni ziedai, kazkas nerealaus... Na bet aisku grizus is Kiles tai supranti, kad dar reikia patirties, nes jos augaliuku sakos aplipe ziedais, tikiuosi, kad atradus laiko ikels ca foto pasirodyti ir turesim kur akis paganyti.
Atsakyti