Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

QUOTE(Astaite1 @ 2011 01 30, 15:16)

Taip gražiai šviečia saulė, tai saviškes vėl iš sklepo parnešiau ant palangės, net pačiai iš savęs ima juokas. Greičiau tas pavasaris ateitų.

Taip, šiandien toks jausmas, kad jau prasideda pavasaris, bet... jo dar teks palaukti cool.gif
Atsakyti
Tai ar jau laikas tempti durnaropes is rusio ar dar reikia palaukti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vosyliukė @ 2011 02 04, 10:37)
Tai ar jau laikas tempti durnaropes is rusio ar dar reikia palaukti? g.gif


Aš dar palaukčiau. Pas mane namuose dar per karša ir per tamsu, jei per anksti parnešu gėles iš rūsio jos išsprogsta ir nuvysta.
Atsakyti
sveikos rolleyes.gif

na ka miega dar brugmansytes mano mazoji kuri namie gyveno jau senokai lapus isleidus sedi rolleyes.gif o va diddziosios visa ziema nelietos iskomandiruotos pas tevus ir suku galva kada jas parsivest rolleyes.gif ir kaip cia taip jos nelietos sia ziema gal nieko tokio nebus g.gif
Atsakyti
Sveikutes
Pasirodo pavasaris jau ateina smile.gif.
Sendien apziurinejau savo senutes , ogi ziuriu bigsmile.gif
user posted image
Tuo paciu paklausiu, gal kas siemet ruosiates brugmansiju is uzsienio uzsisakyt ?
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2011 03 05, 13:04)
Sveikutes
Pasirodo pavasaris jau ateina smile.gif.
Sendien apziurinejau savo senutes , ogi ziuriu  bigsmile.gif


Oho, kokį žiedą augina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2011 03 05, 11:04)
Sveikutes
Pasirodo pavasaris jau ateina smile.gif.
Sendien apziurinejau savo senutes , ogi ziuriu  bigsmile.gif



Kaip smagu bigsmile.gif O ar ne per anksti?Nenukris? g.gif Tfu,tfu,tfu,nenoriu as cia prikalbeti.
Pernai man nepavyko savosios issaugoti.Siemet bandysiu vel rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2011 01 30, 00:36)
reikes vasara pas Kile apsilankyti  blush2.gif


Prašom prašom, man teks "atnaujinti" praktiškai visą brugmansijų ūkį. Apšaldžiau aš jas iš rudens smarkiai. Tai tik po vieną kitą šaką diškės gyvą turi (bet išgyveno tai visos iki vienos!) - iš vienos didelės darysim daug mažų biggrin.gif atliekamų vėl bus biggrin.gif

QUOTE(zylute81 @ 2011 02 25, 21:19)
sveikos rolleyes.gif

na ka miega dar brugmansytes mano mazoji kuri namie gyveno jau senokai lapus isleidus sedi rolleyes.gif o va diddziosios visa ziema nelietos iskomandiruotos pas tevus ir suku galva kada jas parsivest  rolleyes.gif ir kaip cia taip jos nelietos sia ziema gal nieko tokio nebus g.gif


Per šią žiemą gan šiltam garaže paliejau tik pusantro karto.... Ir išsilaikė geriau nei bet kuriais metais smile.gif


QUOTE(Purkelis @ 2011 03 05, 12:04)
Sveikutes
Pasirodo pavasaris jau ateina smile.gif.
Tuo paciu paklausiu, gal kas siemet ruosiates brugmansiju is uzsienio uzsisakyt ?


Aha, širdy jau labai pavasaris. Parsinešiau porą į kambarį iš rūsio. Sutilpsim kaip nors biggrin.gif Labai jau norisi bent žaliais lapais pasigrožėti biggrin.gif
O dėl užsakymų - jei būtų draugų, tai viena kita nauja rūšim dar viliojuos is www.engesltrompete.de... o gal naujų parduotuvių mums pasiekiamų pavyko atrasti?
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2011 03 06, 14:15)
Prašom prašom, man teks "atnaujinti" praktiškai visą brugmansijų ūkį. Apšaldžiau aš jas iš rudens smarkiai. Tai tik po vieną kitą šaką diškės gyvą turi (bet išgyveno tai visos iki vienos!) - iš vienos didelės darysim daug mažų biggrin.gif atliekamų vėl bus biggrin.gif


Svarbiausia, kad visos išsilaikė, nors žinoma, gaila tokių "medžių", kokius jau buvote užauginusi. Jei bus atliekama šakelė ‚Angel‘s Summerime‘ dar bandyčiau auginti, gal trečią kartą pasisektų rolleyes.gif
Atsakyti
Ir aš, jei tik bus šakučių, užsuksiu pas Kile, nes iš rudenį gautų liko tik 3. Vasarą lengviau įšaknydinti gėles, o žiemą pas mane per karšta ir per sausas oras.
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2011 03 05, 13:51)
Kaip smagu  bigsmile.gif  O ar ne per anksti?Nenukris?  g.gif  Tfu,tfu,tfu,nenoriu as cia prikalbeti.


As va irgi galvoju kad nukris , bet... jeigu nores zydet as nieko pries biggrin.gif

Del uzsakymo tai ziurineju zinomus puslapius kazkaip nauju net neieskojau g.gif
Siemet vel bandau Burgmansijas is seklu auginti ziuresim kas gausis , turiu keleta seklyciu atliekamu gal kas norit ?

Tiesa dar norejau paklausti eksperciu , viena mano mazyliu (gal tik poros sprindziu) pradejo krauti ziedus nezinau ka daryt gal juos nuskabyt reiktu kad koncentruotusi i augima?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Purkelis: 07 kovo 2011 - 12:25
O as bijodama, kad per anksti saviskiu nepabudinciau, liejau vandeniu tik vos vos... Rezultate - nugeibo sakos, t.y. virsunes tiesiog eme ir nulinko, suvyto. Issigandau, palaisciau gausiau - rezultate eme auginti baltus uglius. Nebezinau, kur jas belaikyti. Nors silta per daug nera. Apie 13 l. I kambari neturiu galimybes suvilkti. Reikes dar turbut kenteti garaze. doh.gif O del vienos gyvumo abejoju...

Rasaus ir as i eile prie Kiles namu vartu ... doh.gif

Gal paprastos geltonos neveislines butu galima gauti? Apie veislines kol kas tyliu - matysiu, kas atsigaus pavasari... rolleyes.gif
Atsakyti