Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

QUOTE(ritaava @ 2011 09 15, 14:20)
Aik tu sau, viskas zydi, kaip grazu wub.gif  wub.gif  wub.gif

Ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kristinkag @ 2011 09 15, 14:23)
Mylet tai ir as mylejau gal kiek maziau patresiau reiks kitais metais  dazniau trest, fantastiskos gelytes  wub.gif

Tręšimo ir laistymo jos tikrai "reikalauja" rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2011 09 15, 08:27)
Lyg ir neturiu bet pas mane 3 be pavadinimu, nes pernai pasiimdama is taves neuzsirasiau  unsure.gif  as turiu peachqeen maziuka jeigu nori galim keistis smile.gif


Noriu bigsmile.gif
Pernai is manes emei Pink pearl, Maya (kuri greiciausiai Katrin Bonte visgi jei prazydo ruzavai, nes Maya ziedai nuo glelsvos einancios i abrikosines daugiau spalva) - prazys tai atskirsim su Kiles pagalba ka turi smile.gif koks skirtumas is esmes, svarbu zydetu smile.gif

QUOTE(jediara @ 2011 09 15, 12:43)
Pagaliau sulaukiau pilnavidurių žiedų  thumbup.gif




Nerealus ziedas, gal zinai kokia cia? Primena Angels Flight, maniske sita pilna pumpuru kabi, vienas kitas krenta, ziuresim ar sulauksiu ziedu.

QUOTE(anika1 @ 2011 09 15, 12:57)
Koks grožis bigsmile.gif .iš atžalos auginta,per kiek laiko tokių žiedų sulaukt galima?


jei rudenines sakeles tai kitais metais vasara, pas mane vasaros pabaigoj dazniausiai, jei anksti pavasari padaugintas augaliukas tai ir ta pacia vasara yra galimybe sulaukt ziedu, siemet is Kiles gavau kelis jau priaugintus flenciukus, manau ji daugino pavasari juos, nes gal sprindzio keli buvo tai prasau, Katrin Bonte jau pradejo zudeti - augalas virs metro aukscio, pati dauginausi balta, ruzava tai ir pano jauni agaliuka zydejo ir pas kaimyne kuriai daviau ir vienos ir kitos. Reikia tresti, ta jos megsta.

Purkeli cia Kiles Maya
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2011 09 15, 21:50)

Nerealus ziedas, gal zinai kokia cia? Primena Angels Flight, maniske sita pilna pumpuru kabi, vienas kitas krenta, ziuresim ar sulauksiu ziedu.

Ačiū 4u.gif Neprisimenu - Angels Flight ar Salmon Perfection, nes turiu abi ax.gif Labai norėčiau gauti baltos pilnavidurės šakelę ax.gif
Atsakyti
jediara Labai grazus tavo ziedukai. As tikiuosi ir pas mane tokiu bus nes viena maniske pagal ziedu forma labai panasi.
As va mastau kai tos oras uz lango gal reiktu sunest tas kur ziedukai sukrauti i siltani gal greiciau prasiskleistu g.gif , kaip manot ?
Atsakyti
QUOTE(silke:) @ 2011 08 28, 17:51)
Purkeli, turiu rebusa su Jusu duota baltosios sakele. Puiki ,grazi, bet prazydo taip, kaip is Kiles gauta balta "Knightii". Lapai ir augimo principas toks pats, ziedai tokie pat.  Tai dabar ir mastau, kas cia bus sumaisyta. Butu liuks nustatyti tapatybe  lotuliukas.gif


Pas mane balta "Knightii" arba kitaip dar ja vadina "Tutu". Purkelio kremines ziedo gyvai nenagrinejau. Cia gal Kaškoniukas patartu, ji lyg abi turi? Maniskes vidurinis ziedas niekada neislenda is virsutinio. Niekada neigauna kremines spalvos, net ziedui baigiant gyvenima - tik pradeda puti-rusti. Pumpuras irgi pailgas, nusmailejes... Reikia sudeti daugiau foto ir palyginti. O Purkelio cia ta kremine, kur Schetelig pirkta?


QUOTE(Astaite1 @ 2011 09 09, 09:04)
Pasodinus rudenį labai sunku jas išlaikyti per žiemą, gal reikia prašyti pavasarį, ant motininio augalo per žiemą nenuvys, o pavasarį lengviau prigyja g.gif ?


Na, man vistiek tenka jas ziauriai apgenėti rudeni, kad tilptu i rusi. Tuo labiau, rusio salygom jaunos virsuneles suvysta. Tai pavasari tiesiog truksta sakeliu padauginimui. O ypac, kai visiem brugmansiju prireikia dar anksti, balandi - geguzes pradzioj, kai augalai pilnai neatbude, tai tokiu metu skintos sakeles nuo pusiau miegancio augalo man labai sunkiai prigyja. O rudeni, kai sakas metu, tai t



QUOTE(kaškoniukas @ 2011 09 10, 23:27)
Pavydziui as dabar kurias neseniai dauginausi tai iskart jau namie laikau, tada jos labiau adaptuojasi prie naminio klimato ir tikiuosi ziema atrodys geriau, nei kad pries inesant i rusi nugeneta sakele. As taip tikiuosi, nes rekomenduoja visas geles kurias parsinesame is lauko ziemoti i namus labai netempti i rudeni, kad gelems nebutu didelio temperaturu skirtumo, nes adaptacija paskui tikrai neduoda estetinio vaizdo namuose.


Rekomenduojama tuos augalus parnesti i ziemojimo patalpa priklausomai nuo ziemojimo temperaturos. Jei ziemos kambary - nesti dabar, ar net dar anksciau, t.y. kol dar orai neatvese. Jei ziemos vesiam rusy - tai pernesti veliau, kai lauko temperatura bus artima ziemojimo temperaturai.

QUOTE(jediara @ 2011 09 15, 12:43)
Pagaliau sulaukiau pilnavidurių žiedų  thumbup.gif

user posted image


Angel's fligt cia tikriausiai, nors ziedas rausvokas smile.gif Salmon perfection visai rozine, ziedas trumpesnis, bet pats ziedlapis tvirtesnis. Sijonas dvigubas, ir labai "astrus" useliai.


QUOTE(Purkelis @ 2011 09 16, 10:11)
As va mastau kai tos oras uz lango gal reiktu sunest tas kur ziedukai sukrauti i siltani gal greiciau prasiskleistu  g.gif , kaip manot ?


Man visada padedavo persikraustymas i siltnami smile.gif Vistik uzuoveja ten, ir naktys ne tokios vesios... Bet siemet nenesiu, pomidorai maru sirgo sad.gif

Jediara, turiu jau tris veisles baltu smile.gif Dvi labai geria augancios. Jei vaziuosite pro sali, galiu nuresti saku. Ir kitos, kam veislinukiu sakeles rupi, prasom i svecius biggrin.gif Tik maniskes siemet krusos pazeistais stiebeliais - sugije, bet nelabai dailus. Bet padauginimui tinka.
Atsakyti
merginos, kokiomis trasomis tresiate, gal galite pavadinimu ar nuorodu?
maniske ruzavoji zydi kaip patrakusi o geltonoji tik dabar krauna ziedus
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2011 09 16, 18:45)

Angel's fligt cia tikriausiai, nors ziedas rausvokas smile.gif Salmon perfection visai rozine, ziedas trumpesnis, bet pats ziedlapis tvirtesnis. Sijonas dvigubas, ir labai "astrus" useliai.


Ačiū už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2011 09 16, 20:39)
merginos, kokiomis trasomis tresiate, gal galite pavadinimu ar nuorodu?
maniske ruzavoji zydi kaip patrakusi o geltonoji tik dabar krauna ziedus

As tresiu Kiles rekomenduotomis trasomis. Tokie ruzavim milteliai. Netsimenu kaip vadinasi nes jau issmeciau maiseli. Jei vazineji i Vilniaus Ermitaza tai ten yra net galiu pasakyt kokioj lentynoj smile.gif)
Zinokit mergytes suvaikejau vakar is dziaugsmo sokinet kaip vaikas pradejau nes pamaciau va ka
new wave
cia mano New wave ziedukas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2011 09 16, 17:45)
Pas mane balta "Knightii" arba kitaip dar ja vadina "Tutu". Purkelio kremines ziedo gyvai nenagrinejau. Cia gal Kaškoniukas patartu, ji lyg abi turi? Maniskes vidurinis ziedas niekada neislenda is virsutinio. Niekada neigauna kremines spalvos, net ziedui baigiant gyvenima - tik pradeda puti-rusti. Pumpuras irgi pailgas, nusmailejes... Reikia sudeti daugiau foto ir palyginti. O Purkelio cia ta kremine, kur Schetelig pirkta?


Knighti pas mane po antros ziemos neisgyveno, persodinau ir perlaisciau matyt tai puvinys suede, gaila, bet ka darysi, ji taip ir neprazydo po pirmos ziemos tai as nusprendziau, kad gal jau ir neprasidesiu su ja... is tiesu jos labai panasios su Purkelio kremine, nors Knighti ziedu gyvai nemaciau jie panasus is pirmo zvilgsnio, bet manau Kile su savo ziniomis ir patirtimi pasakytu skirtumus, jie neigudusiai akiai nera labai dideli. Bet is mano patirties tai Purkelio kremine dauginasi kaip pasiutusi smile.gif bet kuria sakele galima priauginti, nereikia kad ji turetu zievlesiukus net, su Knighti neatrode, kad taip paprastai viskas vyktu, nors nebandziau jos dauginti. na ir Purkelio kremine sulaukus metuku kuo puikiausiai prazydo - tiesa kremines spalvos as nematau... man ji balta smile.gif bet nuostabi ir nelepi - uzdedu jai dideli pliusa ir zinau, kad auginsiu bent pora ju.

Purkeli, cia new wave tai siumete vokietuke? Kaip smagu! O as bijau dziaugtis, berods maniske viena vokietuke viena zieda tikrai parodys, nes pumpuras jau issproges, tai gal nenukris... aisku yra dar ir vejas kuris vercia ja is koto, ka galejau paraisiojau, uzuovejon pastaciau, bet kad vejo kryptis keiciasi ir vel krenta, net skauda... siandien viena virto tai kitos saka pilna pumpuru nulauze, beja vienos is vokietukiu - sukarpiau, bandysiu saknydinti.
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2011 09 18, 18:08)
Zinokit mergytes suvaikejau vakar is dziaugsmo sokinet kaip vaikas pradejau  nes pamaciau va ka
new wave
cia mano New wave ziedukas  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Cia turbut violetine kokia bus bigsmile.gif

QUOTE(kaškoniukas @ 2011 09 18, 21:09)
......sukarpiau, bandysiu saknydinti.

Su saknydinimu reiketu ir man pabandyti,gaila butu jei prarasciau kokia.Tiesa,jusiske pavasarine vadinama baltaja,prazydo geltona spalva biggrin.gif Kvepia citrinom wub.gif
Atsakyti
Kastoniuk , taip ten ta New wave vokiete biggrin.gif tai kiekviena diena po pora kartu ja aplankau vis laukiu kada prasiskleis. ax.gif Jinai dar taip prie vynuogiu pastatyta tai zieduko spava tokia kaip uogu bigsmile.gif

Su ta kremine tai.. kartais ji man atrodo balta kartais toks biski svelnus atspalvis atsiranda.
Vakar dariau fotosesija tai dabar pasidalinsiu rezultatais
Sudejau ziedukus kad matytusi ju dydis ir forma
user posted image
1. geltona neveisline
2. balta neveisline
3. Katrin Bonte
4. ruzava neveisine
Va mano Mountain magic kalasi
user posted image
O cia pagaliau po 3 m. Salmon perfection nusprende sukraut zieduka bet nezinau ar ziedas spes uzaugt sad.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(joli84 @ 2011 09 10, 00:20)
gal kas turi parduoti durnarope ar jos seklu?

Atsakyti