Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

QUOTE(Murziuke30 @ 2011 09 11, 09:57)
Sveikos ar ne laikas jau jas iškasti, nes mano ne vazonuose, o žemėje.


del sito negaliu pasisakyti, nes auginu saviskes vazonuose

QUOTE(kristinkag @ 2011 09 11, 11:33)

Jusu pakankamai dideles, o kiek litru jusu vazonai? turbut reguliariai treset, kad taip zydi? mano dar tik auginasi ziedukus ir pernai taip buvo nespes suzydeti


pirmametes 5-7 litru vazonose kazkur, antrametes 30l, didizoji ketvirti eina tai 50l atrodo taip smile.gif


Jediara aciu, smagu ypac dabar kai dauguma augalu jau zydejimas eina i pabaiga o cia pleska visu groziu kai kurios smile.gif


Purkeli, o kas atsitiko kol atostogavai? Man cia nieko baisaus nesimato... 2 savaites nemazas laikas, ypac jei saule uzkepina, as keliom dienom buvau islekus su seima tai pasiprasiau, kad palaistytu mano geles, visur pridejau 5 l buteliu su vandeniu... o pernai kaimynes prasiau, isvykom parai, karstis didelis, sakau palaistyk per piet ir vakare mano didziaja, tai vargse stresa sake apturejo, per piet priliejo, o kai vakare atejus laistyti rado visa nuleipusia - besotes vandeniui kai karsta:)

Maniskiu aukstu labai nera, net senoji geltona labiau i sonus pleciasi, nei i auksti kaip matei, bet siemet sau prisiauginau is pavasario ruzava paprasta, tai kaip dave i auksti, visas mano turimas pralenke savo auksciu. Augalas grazus ir vazonas nedidelis, kitais metais savo didele ruzava sodinsiu i dirva tiesiai ir jau netempspsiu ziemot, kad ir kaip ziauriai skambetu, tiesiog ji lengvai dauginasi ir galima jau pirmais metais tureti grazu augala - tai neapsimoka tampytis su 50 l vazonu i kuri jau ateinanti pavasari ja reiketu perkelti... taip paciai zadu daryt ir su senaja geltona o po metu ir su kitom ir isvis atsirinkt veisles kurios lengvai prazysta ir nesikaprizije atrodo efektingai smile.gif

Sakele is manes varieguota turetu buti Maya, pamatysi ant ziedu - man dabar ant foto nesimato, bet jie turetu pasidaryti tokie svelniai abrikosiniai - dar viena varieguotais lapais is Kiles tu turetum tureti jei neklystu Katrin Bonte - sitos ziedai kaip paprastos ruzavos.

Beja taviske kremine prazydo - grazuole wub.gif
Gal kada busi mano krastuose? tureciau tau savo vienos vokietukes vaikiuka.
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2011 09 12, 23:45)
Sakele is manes varieguota turetu buti Maya, pamatysi ant ziedu - man dabar ant foto nesimato, bet jie turetu pasidaryti tokie svelniai abrikosiniai - dar viena varieguotais lapais is Kiles tu turetum tureti jei neklystu Katrin Bonte - sitos ziedai kaip paprastos ruzavos.

Beja taviske kremine prazydo - grazuole wub.gif
Gal kada busi mano krastuose? tureciau tau savo vienos vokietukes vaikiuka.


Nuotraukos nepacios geriausios, nes darytos telefonu, ziedukas sveniai ruzavas tai matyt Katrin Bonte

I svecius kol kas nesiruosiau nu bet jeigu kvieciat ... gal kada uzsuksiu smile.gif)

Murziuke30 pas mane daug augo zemej, bet pries pora savaiciu iskasiau, kad vazone prigytu ir namie ziema taip nesikankintu.
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2011 09 13, 09:40)
Murziuke30 pas mane daug augo zemej, bet pries pora savaiciu iskasiau, kad vazone prigytu ir namie ziema taip nesikankintu.

Ačiū ir aš bandysiu iškasti, vieną laikysiu rūsyje o kitą bandysiu prižiūrėti namuose.
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2011 09 13, 09:40)
Nuotraukos nepacios geriausios, nes darytos telefonu, ziedukas sveniai  ruzavas tai matyt Katrin Bonte

I svecius kol kas nesiruosiau nu bet jeigu kvieciat ... gal kada uzsuksiu smile.gif)

Murziuke30 pas mane daug augo zemej, bet pries pora savaiciu iskasiau, kad vazone prigytu ir namie ziema taip nesikankintu.


Kvieciam kvieciam smile.gif O ar turi Herrenouser Garden's? Sita irgi is Kiles pas mane, atrodo turiu vaikiuka, vienu zodziu paziuresim. Uzsuk prie progos - gal pagaliau bus laiko kavos atsigert smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2011 09 13, 22:58)
Kvieciam kvieciam smile.gif O ar turi Herrenouser Garden's? Sita irgi is Kiles pas mane, atrodo turiu vaikiuka, vienu zodziu paziuresim. Uzsuk prie progos - gal pagaliau bus laiko kavos atsigert smile.gif


Lyg ir neturiu bet pas mane 3 be pavadinimu, nes pernai pasiimdama is taves neuzsirasiau unsure.gif as turiu peachqeen maziuka jeigu nori galim keistis smile.gif
Atsakyti
Pagaliau sulaukiau pilnavidurių žiedų thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Koks grožis bigsmile.gif .iš atžalos auginta,per kiek laiko tokių žiedų sulaukt galima?
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 09 15, 12:43)
Pagaliau sulaukiau pilnavidurių žiedų  thumbup.gif

Koks grozis thumbup.gif ka jus daret kad tokia mazyte prazydo, mano antramete tik dabar ziedus sukrove verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinkag: 15 rugsėjo 2011 - 12:15
QUOTE(jediara @ 2011 09 15, 11:43)
Pagaliau sulaukiau pilnavidurių žiedų  thumbup.gif


Koks grozis, o ziedas sulig ugiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2011 09 15, 14:15)
Koks grozis  thumbup.gif  ka jus daret kad tokia mazyte prazydo, mano antramete tik dabar ziedus sukrove  verysad.gif

Tręšiau ir mylėjau biggrin.gif Šiemet net 4 pirmametės žydėjo rolleyes.gif
Štai dar viena
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 09 15, 12:18)
Tręšiau ir mylėjau biggrin.gif  Šiemet net 4 pirmametės žydėjo rolleyes.gif
Štai dar viena

Aik tu sau, viskas zydi, kaip grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mylet tai ir as mylejau gal kiek maziau patresiau reiks kitais metais dazniau trest, fantastiskos gelytes wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinkag: 15 rugsėjo 2011 - 12:24