Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

Silke , Jediare labai gražūs žiedai. O pas mane iš Kiles pernai rudenį parsivežtos abi tokios pat pražydo (ružavos) ir dar viena žiedų nekrauna, o kitos žiemos neatlaikė. Per karštą pas mane žiemą, perlaičiau ir supuvo.
Murziuke30, čia pas jus brugmansijos, ne durnaropės. Reikia iškasti prieš šalnas ir kaip kažkas prieš tai patarė laikykite laiptėnėje arba rūsyje. Mano mama irgi laiko daugiabučio namo rūsyje ir nieko žydi kasmet, tik reikia kelis kartus per žiemą palieti, kad neperdžiūtų.
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2011 09 08, 09:48)

Murziuke30, čia pas jus brugmansijos, ne durnaropės. Reikia iškasti prieš šalnas ir kaip kažkas prieš tai patarė laikykite laiptėnėje arba rūsyje. Mano mama irgi laiko daugiabučio namo rūsyje ir nieko žydi kasmet, tik reikia kelis kartus per žiemą palieti, kad neperdžiūtų.

Ačiū už pagalbą, nes šių augalų priežiūroje dar nieko nenumanau. bandysim išsaugoti.
Atsakyti
Sveikos, gal jau artėja metas, kai vilniuje karpysit savo gražuolių šakeles ruošdamos rudeniui ir žiemai..
Praeitą rudenį iš Purkelio buvau parsivežusi tris- baltą pilnavidurę, švelniai ružavą ir geltonos šakelę. Deja, bet gyva per žiemą liko tik ružava. Gal kas turės šakelių ar auginukų man, labai noriu.
Turiu baltą, tai taip užaugo, beveik sulig tvora, apsikabinus baltais trimitais, net žmonės stabteli apžiūrėti, o jau kvapas vakare... Noriu dar... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2011 09 08, 12:24)
Sveikos, gal jau artėja metas, kai vilniuje karpysit savo gražuolių šakeles ruošdamos rudeniui ir žiemai..
Praeitą rudenį iš Purkelio buvau parsivežusi tris- baltą pilnavidurę, švelniai ružavą ir geltonos šakelę. Deja, bet gyva per žiemą liko tik ružava. Gal kas turės šakelių ar auginukų man, labai noriu.
Turiu baltą, tai taip užaugo, beveik sulig tvora, apsikabinus baltais trimitais, net žmonės stabteli apžiūrėti, o jau kvapas vakare... Noriu dar... smile.gif


Pasodinus rudenį labai sunku jas išlaikyti per žiemą, gal reikia prašyti pavasarį, ant motininio augalo per žiemą nenuvys, o pavasarį lengviau prigyja g.gif ?
Atsakyti
As kelis kartus sodinau rudeni tai kambary isgyvena tik virsune nudziusta ir beveik lapukus numeta, bet issilaiko
Atsakyti
gal kas turi parduoti durnarope ar jos seklu?
Atsakyti
ruduo, o tiek pumpuru kurie tikriausiai nespes suzydeti...
Purkeli, Vokietukes trecia karta meto pumpurus... patys augalai atrodo labai graziai - tvarkingos lajos gavosi daug neformuojant, pumpuru daug, bet vel krenta, ai ka darysi kitais metais as is ju tikesiuosi daugiau, dabar tegul kaprizjasi smile.gif Na ir rudeniui praskaidrinti mano ziedai smile.gif

paprasta ruzava, dar ne visai igave spalva ziedai

user posted image


geltona prazydo trecia kart, nepaisant, kad pats augalas labai uzvarges

user posted image


Ledo princeses ziedas, dar yra keletas pumpuru kurie turetu suspet prazydet

user posted image


Pradeda zydeti Katrin Bonte, ziedai dar neigave svelniai ruzavos spalvos.

user posted image


Mountain Magic

user posted image


Herzenbrucker antrasis zymiai gausesnis zydejimas

user posted image

Del sakeliu issaknydinimo - aisku pavasari visiems augalams lengviau isisaknydinti, bet nemazai savo turimu brugmansiju esu uzsiauginus is sakeliu nupjautu rudeni i Kiles, tiesiog jie nelabai dekoratyviai atrodo ziemos metu namuose. Pavydziui as dabar kurias neseniai dauginausi tai iskart jau namie laikau, tada jos labiau adaptuojasi prie naminio klimato ir tikiuosi ziema atrodys geriau, nei kad pries inesant i rusi nugeneta sakele. As taip tikiuosi, nes rekomenduoja visas geles kurias parsinesame is lauko ziemoti i namus labai netempti i rudeni, kad gelems nebutu didelio temperaturu skirtumo, nes adaptacija paskui tikrai neduoda estetinio vaizdo namuose.

Siaip jei ka domintu turiu paprasta ruzava jau isaknydinta ir augancia siumete saka pardavimui, galiu atvezt i Vilniu.
Atsakyti
Sveikos ar ne laikas jau jas iškasti, nes mano ne vazonuose, o žemėje.
Atsakyti
Sveikutes, dabar klausimai pasipyle,o kaip ziema pastacius i rusi jas laistyti reika g.gif
Atsakyti
QUOTE(ritaava @ 2011 09 11, 11:15)
Sveikutes, dabar klausimai pasipyle,o kaip ziema pastacius i rusi jas laistyti reika g.gif

Reikia bet tik tiek kad neisdziutu saknys, dar laukiam daugiau patarimu
Papildyta:
QUOTE(kaškoniukas @ 2011 09 10, 23:27)
ruduo, o tiek pumpuru kurie tikriausiai nespes suzydeti...
Purkeli, Vokietukes trecia karta meto pumpurus... patys augalai atrodo labai graziai - tvarkingos lajos gavosi daug neformuojant, pumpuru daug, bet vel krenta, ai ka darysi kitais metais as is ju tikesiuosi daugiau, dabar tegul kaprizjasi smile.gif Na ir rudeniui praskaidrinti mano ziedai smile.gif

Jusu pakankamai dideles, o kiek litru jusu vazonai? turbut reguliariai treset, kad taip zydi? mano dar tik auginasi ziedukus ir pernai taip buvo nespes suzydeti
Atsakyti
Kaštoniukas, nuostabūs augalai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Kastoniuk pas mane vokiete irgi tik su vienu ziedu teliko ir jis kazkaip keistai man atrodo

user posted image
o apricotqeen dar niekaip jo neuzaugina nors jau ir Y isisisakojimas yra. Nu bet apie viska is pradziu gryzau po 2 savaiciu atostogu ir rodau ka radau
Pirmas Herzenbrucker ziedukas bet bus daugiau smile.gif

user posted image

O cia nezinau kas. kastoniuk sita gavau is taves pernai rudeni gal tu prisimeni kas cia ?

user posted image
user posted image
Labai idomus ziedai kazkokie uzsiraite i virsu
user posted image
Mano senute geltona
user posted image
O cia mano kremine nebesuskaiciuoju kelintas zydejimas
user posted image
Tiesa dar pafotkinau pumpuru formas, priklausomai nuo rusies, kaip ir lapai ju isaizda skiriasi kam idomu cia daugiau albumas
O cia nufotkinau parodyt aukscio skirtuma
user posted image
geltona karpau su kopeciom , nes jinai tikrai didesne nei 2 m.
Siam kartui tiek smile.gif) Tiesa del dauginimo tai man kazkodel geriau saknijasi rudeni. O seip gaila man sakas ismest tai as sukisu i darza ... tik va kur as jas desiu ziema ah blush2.gif
Dabar jau tikrai viskas biggrin.gif
Atsakyti