Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

QUOTE(Alenzi @ 2011 08 15, 16:48)

Dabar vis užsuku pasigėrėti Jūsų grožiais ir paaugus mažajam, mąstau vėl pradėti auginti. Pradžiai bent vieną .. Išduokite pleeas paslaptį, kur perkate/pirkote savo gražuoles blush2.gif Visos įmanomos Klaipėdos parduotuvės lyg ir tikrintos/perpatikrintos-neradau schmoll.gif  verysad.gif

Merginos čia augina ne vieną veislę, ypač Kilė ir parašius laišką gal gautum mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 08 15, 16:00)
Merginos čia augina ne vieną veislę, ypač Kilė ir parašius laišką gal gautum mirksiukas.gif


Ačiukas 4u.gif Reikės pabandyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
kastoniuk , grazu pas teve. Pas mane tai tik ruzava su ziedais, o mazosios beveik visos su mazyciais ziedukais , jau baisu kad iki rudens neprazys... nu bet tikiuosi sulaukt biggrin.gif
Kaip tavo vokietukes, bijau prisineket bet man atrodo new wave mazucius ziedukus sukrove.

Del tu veju tai nesijuokit bet saviske geltona , jinai pas mane geri 2 metrai gal daugiau, tai prie tvoros virve pririsau nes negaliu ziuret kiekviena karta po stipresniu veju gulicia ja rast.
Atsakyti
gal kas parduoda durnarope ar jos seklu?
Atsakyti
Pražydo dar viena, iš Kilės gauta brugmansija ax.gif

user posted image
Atsakyti
Labai grazios visu geles thumbup.gif . Zydi jau pagaliau stipriau ir pas mane, tik jomis ramiai nepasidziaugsi... doh.gif Tenka tampyti vis uzuovejos ieskant - varto vejas vazonus ir kas bjauriausia -ima, ir nulauzia koki besiskleidzianti veisliniu zieda... Taip gaila buna. verysad.gif

Purkeli, turiu rebusa su Jusu duota baltosios sakele. Puiki ,grazi, bet prazydo taip, kaip is Kiles gauta balta "Knightii". Lapai ir augimo principas toks pats, ziedai tokie pat. Tai dabar ir mastau, kas cia bus sumaisyta. Butu liuks nustatyti tapatybe lotuliukas.gif
Atsakyti
o as neiskenciau ir ismeciau savo durnarope. Pavasari taip dziaugiausi, tokia grazi buvo, o kai pas kaimynus nuejo bulvemis maras, pas mane pomidorai nujuodavo, tai ziuriu ir sita visa nugeltonavo, liko tik is lapu pazastu zali lapeliokai mazulyciai, o daugiau tai kokiu 70 cm stiebas, tai kai fasadineje puseje stovejo, tai neapsikeiciau ir ismeciau.
O vilties tureti kazkaip dar nepameciau, gal kitais metais bandysiu kokia brugmansija isigyti.
Atsakyti
Sveikos. Gavau dovanų dvi durnaropes, per rugpjūtį prabuvo dirvoje, aišku nežidėjo . Patarkit kaip jas išlaikyti iki kito pavasario, nes literatūroje rašo kad reikia laikyti 8-12 laipsnių temperatūroje, bet mūsų daugiabučio rūsį žymiai šilčiau. O ar reikia jas nupjauti? Kiek suprantu per žiemą laistyti nereikia.
Atsakyti

Murziuke, o gal laiptineje butu vesiau? Arba vezti kur i kaima pas pazystamu... Nupjauti nereikia. Nors dabar susimasciau - ka Jus ten gavote neaisku - ar brugmansijas, ar durnaropes ( skirtingi augalai).?

O cia maniskiu nuotraukele baltuju, tikrai grazios - be perstojo krauna ziedus ir zydi thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Murziuke30 @ 2011 08 31, 09:16)
Sveikos. Gavau dovanų dvi durnaropes, per rugpjūtį prabuvo dirvoje, aišku nežidėjo . Patarkit kaip jas išlaikyti iki kito pavasario, nes literatūroje rašo kad reikia laikyti 8-12 laipsnių temperatūroje, bet mūsų daugiabučio rūsį žymiai šilčiau. O ar reikia jas nupjauti? Kiek suprantu per žiemą  laistyti nereikia.

Esu laikus brugmansijas daugiabučio namo laiptinėj. Puikiai peržiemojo, lapų nenumėtė, net žydėt buvo pradėjusi viena.
Atsakyti
QUOTE(silke:) @ 2011 09 03, 10:49)


O cia maniskiu nuotraukele baltuju, tikrai grazios - be perstojo krauna ziedus ir zydi thumbup.gif



Labai graži wub.gif
Papildyta:
Mano mažoji vėl žydi rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Na va ką gavau dovanų, ant stiebelio jau pradėjo leisti papildomas šakutes. Kada man jas iškasti?
user posted image
Atsakyti