Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

Ji dar nežydi tik kortelė su nuotrauka ir pavadinimu, vakare kai grįšiu per googlą reikės patikrinti ar atitinka pavadinimas su nuotrauka.
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2011 07 28, 16:04)
Merginos, pasakykit recepta kaip prazydint jas ir kai kurios tokias maziukes, kad atrodo ziedas vos ne didesnis uz gele, nes noriu pamatyt ziedelius bet nerodo, dabar sukrove mazuliukus kol prazydes tai ir ruduo ateis kazin ar spes prazydeti ir dar i kokio dydzio vazonus sodinat dideles brugmansijas mano  vazonas apie 5 litru noretusi i didesni sodint?



norint, kad zydetu reikia daug tresti ir rupintis, kad nieko joms netruktu, kad kenkejai nepultu...

Del dideliu neaisku, apie kokio dydzio augala klausi... Dideles suaugusios brugmansijos tiesiog kubiluose jau auga, o ne 5l vazone. smile.gif
Atsakyti
Išsiverčiau per vertėją savo gėlės aprašymą ir nei pavadinimo nieko nėra, tik parašyta, kad pilnavidurė ir rožinė. dabar reikia laukti, kokia pražys, o šią vasarą gal jau ir nesulauksiu.
Atsakyti
QUOTE(silke:) @ 2011 07 29, 13:46)
norint, kad zydetu reikia daug tresti ir rupintis, kad nieko joms netruktu, kad kenkejai nepultu...

Del dideliu neaisku, apie kokio dydzio augala klausi... Dideles suaugusios brugmansijos tiesiog kubiluose jau auga, o ne 5l vazone.  smile.gif

Mano nera labai didele 2 kotus dar issiaugino reiks nusipirkti didesni vazona
Atsakyti
Pasirodau ir as savo ruzavute
user posted image

Astaite1 nepergyvenk, kad inai neveisline mano pilnavidure irgi neveisline bet ziedai visteik gazus smile.gif)

kristinkag nepersisteng su vazonais . Buvau nusipikus didziuli, bet rudeni su inesimu buvo problemu. Pas mane didziosios auga 35 lt. auga.
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2011 07 30, 19:58)
Pasirodau ir as savo ruzavute


Gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2011 07 30, 18:58)
Pasirodau ir as savo ruzavute
user posted image

Astaite1 nepergyvenk, kad inai neveisline mano pilnavidure irgi  neveisline bet ziedai visteik gazus smile.gif)

kristinkag nepersisteng su vazonais . Buvau nusipikus didziuli, bet rudeni su inesimu buvo problemu. Pas mane didziosios auga 35  lt. auga.

Kokia grazuole, skaiciau kad jai uztenka 20 litru vazono na tai gal kokiu 25 nusipirksiu
Atsakyti
tylu ramu cia, ikelsiu kele ziedu, vat senoji po trumpos pauzes vel suzydejo, maziau ziedu, bet labai dziugina.

user posted image

pernai is Kiles gauta sakele Herzenbrucker

user posted image

Ir dar viena su vienu pilnaviduriu ziedu, prazydo baltai o dabar bando tapti oranzine lotuliukas.gif Herrenhouser Garden's, Kile, ant foto buvo toks ryskiai oranzinis ziedas ir pernai zydejo vienas pas mane, bet siemet tiesiog matau bando isplesti tas oranzine, tai toiais kaip plemais ismetytas biggrin.gif gal jai kazkokiu ypatingu salygu reiketu kad ta spalva gautusi...

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2011 08 11, 00:58)




Labai gražu wub.gif Kas ši pilnavidurė? ax.gif

O mano vieną augaliuką nulaužė vėjas , net su pumpurais verysad.gif
Atsakyti
Šiemet labai vėjuota, aš gėles sustatau, atrodo ir akmenimis apramstau, o grįžusi po darbo vėl randu išvartytas. O brugmansijos dažniausiai nukenčia, nes jos aukštos ir vėjas ištisai jas skriaudžia.
Atsakyti
Kaip cia tylu unsure.gif
Mano tinginiuke tik dabar pastebimai pradejo augti.Virsunele jau issisakojusi,ir matau pumpureliai kraunasi.Labai noreciau speti pamatyti ziedelius ax.gif Ir dar,galvoju ar verta rudeniop persodineti.Gal geriau pavasari? g.gif
Papildyta:
kaskoniuk,ta sijonuotoji kokia grazuole bigsmile.gif
Atsakyti
Nereaaaliai gražios visų brugsmansijos wub.gif wub.gif

Ir aš prieš keletą metų kol nebuvo mažojo auginau vieną geltoną, tačiau paskum visų prigąsdinta jog durnaropės yra nuodingos, pabijojau auginti, kad koki lapą mažius nesuvalgytų ir atidaviau verysad.gif Beje, naujoji šeimininkė mano gražuolę kažkaip sugebėjo numarinti per pirmąją žiemą verysad.gif verysad.gif
Dabar vis užsuku pasigėrėti Jūsų grožiais ir paaugus mažajam, mąstau vėl pradėti auginti. Pradžiai bent vieną .. Išduokite pleeas paslaptį, kur perkate/pirkote savo gražuoles blush2.gif Visos įmanomos Klaipėdos parduotuvės lyg ir tikrintos/perpatikrintos-neradau schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti