Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

man taip smagu kai ateini ir randi cia ziedu foto thumbup.gif visos grazios man nes ju ir vienas ziedas atrodo ispudingai. Ir as ikeliu savo vyrausiaja - paprasta geltonaja - siemet ji kudesne nei pernai, sunkiai po ziemos atsigaudinejo ir lapu pamete ir pumpuru maziau sukrove, bet dziaugsmo daug!

user posted image


QUOTE(ritaava @ 2011 07 24, 08:14)
Merginos tai reikia aplauzyti sakeles, kad jos zydetu palikti viena pagrindini stieba? as leidziu joms sakotis tai pas mane jau toks kaip ir krumas o apie ziedus tai as net svajoju siemet pamatyti nes tik jas turiu pukelio deka:)  4u.gif  ax.gif
Siaubas kaip ten pas jus viskas isvartyta,o pas net audros nebuvo kaip reikiant ir nepalyjo  schmoll.gif


as tai megstu, kad ji kaip medis labiau augtu tai dabartines mazytes stengiuosi su vienu stiebu auginti, todel apskabau, nes man tokia isvaizda labiau patinka, didzioji - mano pirmoji gavosi su trimis. Del ziedu kaip matau tai ir su daug saku jos pumpuru prikrauna - taigi man sunku sprest, logikos yra kaip Purkelis sako, kad soninius apskabai tai energijos daugiau i pagrindinius eina.

QUOTE(jediara @ 2011 07 25, 23:14)
Ačiū 4u.gif , tik gaila, kad kitos net nesiruošia žydėti unsure.gif


man siemet daugelis numete pumpurus, ir dideliu ir visai mazycius, nes nemaciau, tiesiog sakojasi auga graziai o pumpureliai vos iziurimi sunyke. sad.gif

Atsakyti
Vakar idejau, o paskui pasirodo istryniau savo didziosios foto is albumo, tai keliu dar karta smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2011 07 28, 13:10)
Vakar idejau, o paskui pasirodo istryniau savo didziosios foto is albumo, tai keliu dar karta smile.gif



Koks grožis bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2011 07 28, 11:10)
Vakar idejau, o paskui pasirodo istryniau savo didziosios foto is albumo, tai keliu dar karta smile.gif

user posted image

Koks grozis tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pasirodau ir as antramete grazuole... Atlaike vakar dienos siaubinga audra ir zydi visu grazumu...

user posted image

user posted image

user posted image

bet jau kastoniuko geltonoji kokia grazuole... wub.gif Laukiu labai ir as, kada maniske geltona taip zydes... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Purkelis @ 2011 07 20, 13:21)
.
Salmon perfectionm nervija mane 2 metai. Pernai isvare metro stlpa ir nieko , siemet viena saka nukirpau .... kita virsune is apacios varo zodziu nezinau ka su ja daryt
.



Salmon perfection ir pas mane siais metais bludija - yra didele gana ir ugliai jau tikrai turetu sakotis, bet kol kas nieko - tik lapu gausa. O praeitais metais truputi jau zydejo. Nezinau, kas jai... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silke:): 28 liepos 2011 - 12:07
QUOTE(silke:) @ 2011 07 28, 14:11)
Pasirodau ir as antramete grazuole... Atlaike vakar dienos siaubinga audra ir zydi visu grazumu...



Kokie "sijonėliai" wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Oho tik pora dienu neuzejau o zieduku kiek bigsmile.gif .
O pas mane vel vejas pridirbo , ruzavutes viena sake su ziedais nulauze. Kazkaip nesiseka man siemet.

Silke o kas cia per grozis ?
Idomu kai Alvile laikos g.gif nesimato cia jos


Atsakyti
[quote=silke:),2011 07 28, 13:11]
Pasirodau ir as antramete grazuole... Atlaike vakar dienos siaubinga audra ir zydi visu grazumu...
user posted image


O jau grazuoles jusu gelytes, visu nuostabios o mano kazko nezydi, gal pilnavidures ar rozines galetumet kokia sakele atsiusti galeciau keisti i kokia kita gelyte? pas mane balta turetu but, turiu jau kelinti metai bet dar nezydejo

Merginos, pasakykit recepta kaip prazydint jas ir kai kurios tokias maziukes, kad atrodo ziedas vos ne didesnis uz gele, nes noriu pamatyt ziedelius bet nerodo, dabar sukrove mazuliukus kol prazydes tai ir ruduo ateis kazin ar spes prazydeti ir dar i kokio dydzio vazonus sodinat dideles brugmansijas mano vazonas apie 5 litru noretusi i didesni sodint?
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2011 07 28, 15:19)
Silke o kas cia per grozis ?



Cia "Angels flight". Man labai patinka sioji, jau vien del to, kad davesi pakankamai normaliai i medeli suformuojama ir tik saikingai pumpurus meto...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silke:): 28 liepos 2011 - 14:12
QUOTE(kaškoniukas @ 2011 07 28, 12:10)
Vakar idejau, o paskui pasirodo istryniau savo didziosios foto is albumo, tai keliu dar karta smile.gif

[img]http://i119.photobucket.com/albums/o132/kaskoniukas/Brugmansijos%

Net išsižiojau - koks grožis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Vaje kaip gražu. Kokie nuostabūs žiedai, o spalva tokia persikinė.
Vakar buvau Lenkijoje ir buvau užsukusi į medelyną, tai nusipirkau tokią nedidutę brugmansiją. Tokia anei ružava, anei morkvinė pilnavidurė. Pavadinimo neatsimenu, namuosę kortelę palikau, mokėjau 14 zl. Bet tame medelyne buvo brugmansijų pasirinkimas gal apie kokias 5 rūšis ir nuo mažyčių iki didelių. O kaina nuo 14 iki 60 zl.
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2011 07 29, 10:15)
Vaje kaip gražu. Kokie nuostabūs žiedai, o spalva tokia persikinė.
Vakar buvau Lenkijoje ir buvau užsukusi į medelyną, tai nusipirkau tokią nedidutę brugmansiją. Tokia anei ružava, anei morkvinė pilnavidurė. Pavadinimo neatsimenu, namuosę kortelę palikau, mokėjau 14 zl. Bet tame medelyne buvo brugmansijų pasirinkimas gal apie kokias 5 rūšis ir nuo mažyčių iki didelių. O kaina nuo 14 iki 60 zl.

Įdėk foto, parodyk savo naujokę 4u.gif
Atsakyti