Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

QUOTE(jediara @ 2011 07 25, 14:37)
Pradėjo žydėti rudenį gauta šakelė iš Kilės. Pats augalas labai mažas, bet žiedų nepagailėjo smile.gif

user posted image


Koks grozis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 07 25, 14:37)
Pradėjo žydėti rudenį gauta šakelė iš Kilės. Pats augalas labai mažas, bet žiedų nepagailėjo smile.gif

user posted image


Kaip gražu. Mano iš Kiles gauta irgi ant dienų turi skleistis, tai laikiu nusilaukiu, per dieną kelis kartus lekiu pažiūrėti ax.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif , tik gaila, kad kitos net nesiruošia žydėti unsure.gif
Atsakyti
Sveiki,aš irgi pirmi metai auginu brugmansijas. Pačiame augalo viršuje,kur lapeliai skleidžiasi būna prilindę uslindų( vabalai su žnypliukėm gale),rytą išrenku, bet po poros dienų vėl jų randu. O lapai vienos brugmansijos tai skylėm išėsti, bet nežinau ar čia jų darbas? Gal kažkuo nupurkšt galima? Taip pat išmanančių norėjau paklaust ar skatinat žydėjimą? Mano krūmai dideli,žiedų dar nesimato. O jei mono kalio fosfatu paskatinčiau?Ačiū už atsakymus naujokui brugmansijų auginime smile.gif
Atsakyti
sveikos,pasirodau ir as su savo ziedeliais ax.gif
user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

geltonos ziedas turi prazysti ryt poryt,o pilnavidure meto kazko ziedus g.gif
Atsakyti
[quote=egleja,2011 07 26, 14:21]
sveikos,pasirodau ir as su savo ziedeliais ax.gif
Kaip grazu thumbup.gif
Atsakyti
O mano gelytes tai jau sukrove mazuliukus ziedukus tai nezinau ar spes prazydeti
Atsakyti
Gražu Eglėja.
Vakar pas mane pražydo iš Kiles gauta ružava brugmansija, tai visą vakarą aš aplink ją vaikščiojau, jau tokia ji man graži. Pražydo tik vienas žiedelis, kai pražys daugiau įkelsiu pasirodyti.
Atsakyti
Neiškenčiau ir nufotagrafavau savo gražuolę
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2011 07 27, 21:46)
Neiškenčiau ir nufotagrafavau savo gražuolę


Koks žiedas thumbup.gif
Atsakyti
Parodysiu ir aš savo "durneles"...paprastutės...bet jau tiek prisiveisė, kad visus kampus apsodinom... ir didelio rūsio nepakaks žiemos laikymui... blush2.gif
Atsakyti
Grazuoles, pas jus merginos sios gelytes wub.gif wub.gif
Atsakyti