Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

Kiek jau pas Jus žydinčių thumbup.gif
Kaštoniuko ūkis tai super swoon.gif
Atsakyti
Visų gražios gėlytės wub.gif
Ir po kiek daug jų turite - man tai tos vienos užtenka, žiemą neturiu kur laikyti, tenka gabenti pas mamą
Pernai pavasarį maniškę buvo užpuolę baltasparniai, tai gal tokie patys kaip nuotraukoję, tik nepamenu ar jie šokinėjo g.gif , kad skraidė, tai tikrai tongue.gif
Atsakyti
Kaštoniuknu dziungels pas tave bus kai visi suaugs. Gaila, kad ziedukai krenta. Tas vabaliukas kazkoks idomus tokio nemaciau pagal forma panasu i amara nu bet baltas, gal apsinuodijes ax.gif
Atsakyti
Kokie grazus jusu sodai bigsmile.gif wub.gif O as vakar vakare pribegau palaistyti savosios mazyles ir pastebejau skylutes ant lapu.Apziurejau ir ant vieno lapo pamaciau zalia kirmelyte ropojancia.Siandien grizusi po darbu,vel puoliau i apziura,dar viena radau unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes kaip jum vakarykste audra. Nuostpliu nepridare ?

Va kas pas mane dares
user posted image
Atsakyti
Purkeli, Kaskoniuk, kokios gražios jūsų gėlytės, o ta balta pilnavidurė išvis nuostabi thumbup.gif . Aš šiemet nuo pavasario kovoju su erkutėmis, užpuolė jos mano brugmansijas ir niekaip negaliu atsikratyti, į actarą joms nusispjaut, nupurškiu, pradeda jau gražūs lapai augti ir po kelių dienų vėl visi iščiulpti būna. Dabar nupurškiau Mavrik ir laukiu rezultatų. Nuo brugmansijų ir kitos gėlės buvo užsikrėtusios, bet jau senaisiai auga gražios, o brugmansijų niekaip nepalieka šios bjaurybės.
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2011 07 22, 09:53)
Sveikutes kaip jum vakarykste audra. Nuostpliu nepridare ?

Va kas pas mane dares
user posted image

Oho doh.gif verysad.gif
Pas mus tai nieko, surfinijas truputį nuskriaudė
Atsakyti
Sveiki, pirma vasra, kai augigmansija, ir kazkas pasake, kad jai reikia vis apskabyt lapus ir sakas, neleist labai plestis, kitaip nezydes, ar tiesa?
cia manoji
user posted image
user posted image
Atsakyti


Su baltasparniais jau susipazinus, tai mazos musytes skraidancios, o cia kaip Purkelis sake, panasu i amara, labai keistai ju spalva nuo beveiks baltos, paskui maciau kaip saloniu ir ryskiai geltonu. jie ropojantys, o diena kaip sakiau net ir sokciojo palietus, su Kile snekejau sako actara bandyt, bet as actara jau purskiau, o ja parasyta, kad tik viena karta sezone purksti galima, tai kol kas nuo erkutes praejau ir ka maciau uztraiskiau pirstais, nes cia ant jaunu augaliuku buvo viskas pasiekiama, o pires erkute purksdama dar lapu nuslyniau tai nedidelis darbas, reikes apziureti rytoj po sviesai ar nepasidaugino, kol prie juros kelias dienas ilsejomes.

QUOTE(Purkelis @ 2011 07 21, 13:52)
Kaštoniuknu dziungels pas tave bus kai visi suaugs. Gaila, kad ziedukai krenta. Tas vabaliukas kazkoks idomus tokio nemaciau pagal forma panasu i amara nu bet baltas, gal apsinuodijes  ax.gif


Purkeli, smagu butu dziungles tokios, bet kartais pagalvoju, kad mieliau atsirinkciau keleta nelepesniu ir auginciau, baisiai skaudu, kai pumpurus meto...
o audros pas mus tikriausiai nebuvo, grizom viskas vietoj. Girdejau, kad Vilniaus rajonas kentejo, o brugmansiju neapgadino? Grizusius is pajusio mus pasitiko geltona brugmansija savo ziedais ir nuostabiu kvapu wub.gif ikelsiu kuria diena foto, reikia dabar dar daiktus issipakuoti, ale vistiek aplekiau savo uki pirmiau ax.gif



QUOTE(Astaite1 @ 2011 07 22, 12:52)
Purkeli, Kaskoniuk, kokios gražios jūsų gėlytės, o ta balta pilnavidurė išvis nuostabi thumbup.gif . Aš šiemet nuo pavasario kovoju su erkutėmis, užpuolė jos mano brugmansijas ir niekaip negaliu atsikratyti, į actarą joms nusispjaut, nupurškiu, pradeda jau gražūs lapai augti ir po kelių dienų vėl visi iščiulpti būna. Dabar nupurškiau Mavrik  ir laukiu rezultatų. Nuo brugmansijų ir kitos gėlės buvo užsikrėtusios, bet jau senaisiai auga gražios, o brugmansijų niekaip nepalieka šios bjaurybės.


Nezinau ar actara tinka nuo erkutes, siaip as purskiu Nemezal, nes Vertimec siemet niekur negaunu. as kaip suprantu, kad sitos bjaurybes labai megsta brugmansijas...

Saulute, nezinau del sasajos tarp apaskabymo ir zydejimo, man siaip savaime gaunasi vis apskabyt, tai apgrauztus lapus isskinu tai del to kad formuoju ugliukus apskabau, tai kokius siaip negrazius pageltusius.
Atsakyti
Merginos tai reikia aplauzyti sakeles, kad jos zydetu palikti viena pagrindini stieba? as leidziu joms sakotis tai pas mane jau toks kaip ir krumas o apie ziedus tai as net svajoju siemet pamatyti nes tik jas turiu pukelio deka:) 4u.gif ax.gif
Siaubas kaip ten pas jus viskas isvartyta,o pas net audros nebuvo kaip reikiant ir nepalyjo schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritaava: 24 liepos 2011 - 07:15
QUOTE(ritaava @ 2011 07 24, 08:14)
Merginos tai reikia aplauzyti sakeles, kad jos zydetu palikti viena pagrindini stieba? as leidziu joms sakotis tai pas mane jau toks kaip ir krumas o apie ziedus tai as net svajoju siemet pamatyti nes tik jas turiu pukelio deka:)  4u.gif  ax.gif
Siaubas kaip ten pas jus viskas isvartyta,o pas net audros nebuvo kaip reikiant ir nepalyjo  schmoll.gif


Sveikutes

ritaava nezinua kaip reikia , bet as stengiuosi palikti 1-2 stiebus kad augaliukas visa energija koncentruotu i juos, juk tom sakelem auginti daug energijos iseikvoja. Tiesa dar stengiuosi ir didesnius lapus apsakbyt...taip kaip anksciau kastoniukas rode. Gaunasi steibas ir tik virsunes keli lapukai.

Kastoniuk informuok kaip sekas su tais baltais kariauti kad ir mes zinotumem mirksiukas.gif

Audros nuostoliai mano augaliukam netokie jau dideli doh.gif geltonoji atsidure prodeli tai poros saku su ziedais neliko , kadangi jinai pas mane ju tik 4 turejo tai liko 1 schmoll.gif . Mazyte , man atrodo "Maja" pasimaise po medziu , bet kadangi pas ja buvo 2 sakos tai liko 1... aisku gailanes ir ant kitos ziedukai jau mates... nu bent veina turiu biggrin.gif O daugiau tai kaip ir visi sveiki isskyrus rozes, nu bet ir tos ataugs

Atsakyti
Pradėjo žydėti rudenį gauta šakelė iš Kilės. Pats augalas labai mažas, bet žiedų nepagailėjo smile.gif

user posted image
Atsakyti