Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

QUOTE(Purkelis @ 2011 07 18, 08:12)
Dabar as su savo klausiumu-beda pas bendardarbe ant Brugmansiuju lapu uzsidejo toks kaip smeliukas ir lapai nekaip atrodo. Kas cia do daiktas, itariu kad nieko gero ? Kuo ji gydit ?



Virsutinej lapo pusej, ar apatinej?

As maro niekuo galu gale negydziau biggrin.gif ir isgijo sikart. O labai panasu i "smeliuka" reikala aptinej lapo pusej erkute palieka.
Atsakyti
nugis pamaciau durnaropiu seklu parduotuveje pavasari, susigundziau, nusipirkau. Is 5 sudygo 2 ir taip graziai auga ne tas zodis, bet neformuoja ziedu, tik lapai........nieko nesuprantu, ka blogai darau. Gal reikia virsune nugnybti, nes aukstis jau koki 80 cm, daug soniniu atzaleliu is pazastu, bet nei vieno ziedo. Pamedituoju kiekviena vakara as prie jos ir nueinu nezinodama ka daryti. Gal ka patarti galite?
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2011 07 18, 10:17)
Virsutinej lapo pusej, ar apatinej?

As maro niekuo galu gale negydziau biggrin.gif ir isgijo sikart. O labai panasu i "smeliuka" reikala aptinej lapo pusej erkute palieka.


Aga apacioj. As irgi kazkaip galvoju kad cia erkute.

As nevilti atradau nauju seklyciu partija doh.gif
http://shop.ebay.com...p;_trksid=p3686
sedziu varvinu seile ir gavoju pirkt ar nepirkt. Ar isvis man ju reikia g.gif , bet itariu kad blogai man baigsis ir galiausiai nusipirksiu, tik kaip atspet kuri graziausia bus bigsmile.gif gal Jus patarsit blush2.gif

apzeldintoja diplomante- as pora metu turejau, bet as jas labaiu naikinau nei auginau nes uzsisejo pacios. Gal vieta jom bloga ? Kokio dydzio pats augalas ? Ar tresi ?
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2011 07 18, 13:32)


As nevilti atradau nauju seklyciu partija doh.gif
http://shop.ebay.com...p;_trksid=p3686
sedziu varvinu seile ir gavoju pirkt ar nepirkt. Ar isvis man ju reikia  g.gif , bet itariu kad blogai man baigsis ir galiausiai nusipirksiu, tik kaip atspet kuri graziausia bus  bigsmile.gif gal Jus patarsit  blush2.gif



Reikia,Purkeli,reikia,o kaip gi kitaip biggrin.gif Man labiausiai patinka tokios uodeguotosios ir dvigubos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2011 07 18, 14:17)
Reikia,Purkeli,reikia,o kaip gi kitaip  biggrin.gif  Man labiausiai patinka tokios uodeguotosios ir dvigubos  wub.gif


Kadangi cia kryzmintos tai neaisku koks galutinis variantas bus. Tevai gali grazus but o uzaugs paskui koks baisukas blink.gif aisku jei kas is ju isvis isdygs g.gif
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2011 07 18, 14:44)
Kadangi cia kryzmintos tai neaisku koks galutinis variantas bus. Tevai gali grazus but o uzaugs paskui koks baisukas  blink.gif aisku jei  kas is ju isvis isdygs  g.gif

As pernai pirkausi is ebayaus,isdygo.Iki rudens uzaugo,viskas tvarkingai,bet po vieno lietaus nulijimo demem,o paskui skylem lapai isejo,paskui ir visai nunyko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2011 07 18, 12:32)
apzeldintoja diplomante- as pora metu turejau, bet as jas labaiu naikinau nei auginau nes uzsisejo pacios. Gal vieta jom bloga ? Kokio dydzio pats augalas ? Ar tresi ?


as is pavasario i vazona ilgalaikiu trasu buvau pridejusi, dabar jau pagal lapus matau, kad i pabaiga trasos, reikia pradeti tresti kuom nors.
Stovi terasoje nuo ryto iki vakaro sauluteje maudosi. Vakar vel apziurejau, nei vieno ziedelio. Praskleidziau lapus, tai apacioje kotas jau kokiu 3 cm skersmens ir sumedėjęs, o pats augalas apie 80 cm aukščio. Vazonas kokiu 35 cm skersmens. Dar lakisiu kartu pasodinusi esu, tai lakisius zydi, o vat durnarope ne cray.gif
Atsakyti
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2011 07 18, 11:33)
nugis pamaciau durnaropiu seklu parduotuveje pavasari, susigundziau, nusipirkau. Is 5 sudygo 2 ir taip graziai auga ne tas zodis, bet neformuoja ziedu, tik lapai........nieko nesuprantu, ka blogai darau. Gal reikia virsune nugnybti, nes aukstis jau koki 80 cm, daug soniniu atzaleliu is pazastu, bet nei vieno ziedo. Pamedituoju kiekviena vakara as prie jos ir nueinu nezinodama ka daryti. Gal ka patarti galite?


as pries kelis metus sejau durnaropes. tai man jos prazydo rugpjucio viduryje, dabar is foto primetu, kad buvo tikrai apie metra aukscio. Nemanau, kad virsune gnybt reikia, nes ju ziedai virsuje ir prasidejo pas mane. Tiesiog islaukt reikia wink.gif. Maniskes buvo violetines pilnavidures. Siemet irgi sejau, sudygo beveik visos, apie 14 vnt, bet paskui del nelabai aiskiu priezasciu daigeliai nusibaige. Kazkaip galvoju, kad prastas substratas pasitaike...
QUOTE(Purkelis @ 2011 07 18, 13:32)
Aga apacioj. As irgi kazkaip galvoju kad cia erkute.

As nevilti atradau nauju seklyciu partija doh.gif
http://shop.ebay.com...p;_trksid=p3686
sedziu varvinu seile ir gavoju pirkt ar nepirkt. Ar isvis man ju reikia  g.gif , bet itariu kad blogai man baigsis ir galiausiai nusipirksiu, tik kaip atspet kuri graziausia bus  bigsmile.gif gal Jus patarsit  blush2.gif

apzeldintoja diplomante- as pora metu turejau, bet as jas labaiu naikinau nei auginau nes uzsisejo pacios. Gal vieta jom bloga ? Kokio dydzio pats augalas ? Ar tresi ?


liga lotuliukas.gif as tai geriau pataupyciau kitam pavasariui augaliukui ax.gif na bet groziai tai tikrai smile.gif

QUOTE(Purkelis @ 2011 07 18, 14:44)
Kadangi cia kryzmintos tai neaisku koks galutinis variantas bus. Tevai gali grazus but o uzaugs paskui koks baisukas  blink.gif aisku jei  kas is ju isvis isdygs  g.gif




vat tame ir reikalas, kad su tom seklom, nezinai ka gausi... gal visai paprasta augala smile.gif kaip loterija...
Atsakyti
Reportaszas is mano sodelio
Vyriausias sodininkas biggrin.gif
user posted image
Mano baltoji zydi jau 3 karta
user posted image user posted image
Ruzava dar vis krauna ziedus , bet kaip as ju laukiu
user posted image
bet va lapai su kazkokias baltais taskiukais g.gif
user posted image
Salmon perfectionm nervija mane 2 metai. Pernai isvare metro stlpa ir nieko , siemet viena saka nukirpau .... kita virsune is apacios varo zodziu nezinau ka su ja daryt
user posted image
Dar viena nervus gadinanti, medis apie 2 m. ir tik 3 ziedai
http://images12.fotk...SAM_0662-vi.jpg
Mano burokynas- cia sukaisiotos visos mazules
New wave
user posted image
Atsakyti
Pirmasis žydėjimas
user posted image
Dabar vėl pilna žiedų, laukiu kol išsiskleis
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2011 07 20, 17:19)
Pirmasis žydėjimas
Dabar vėl pilna žiedų, laukiu kol išsiskleis


ah grazu kai jos zydi biggrin.gif
Atsakyti
Purkeli grazu thumbup.gif o sodininkas koks fainas!

Tagre as irgi laukiu ruzavos ziedu jau, maniske tik pirma karta siemet zydes.

Na ka ir as pasirodau savo uki

user posted image

Vokietaites abi sekmingai numeciusios pumpurus...

user posted image

Na ir mano vyriausioji, siemet silpniau zydes nei pernai...

user posted image

o cia tai nezinau ka radau, ant lapo buvo po 1 po dvi ant keleto augalu. Sunkiai isena nufotografuoti. Pasirodo jie ir sokcioja. Gal kas turi minciu kas cia gali buti?

user posted image
Atsakyti