Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

Kile dar klausimukas, kike tu miltuku (trasu) i viena vazona dedi ?
Atsakyti
Mano gelytes vaizdelis siandien va toks,kazkas nepatinka jai matyt g.gif Perdziuvus nebuvo,trasu i savaite karta tikrai gauna.Gal per mazai...
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Na smagiai pasibuvau pas KIle, konsultaciju gavau, pasirodo mano didzioji dalis grazuoliu erkute uzpuolus verysad.gif reikes patrucyt jas...

Kilei kaip visada aciu uz dovanas 4u.gif tik primink ka gavau, visas skiriu tik pavadinimu nepamenu doh.gif Maya sakele pradejo put... nupjoviau svieziai ir is saknu auginimo hormona, bandysiu, kaip ir ta kur sakei tau nepavyksta dauginti ir vokietukes ta sakele taip paciai, nes ir ta put pradejo.

Pas mus taip lija reguliariai, kad as niekaip nerieinu prie tresimo... bijau puvini iveist... o is viso mano brugmansiju ukio tik kelios neparodo pumpuriuku dar, bet manau, kad sulauksiu ir is jus, svarbiausiai, kad nenumetytu.

Finy, cia sita ballta is manes? tai zinok, kad maniskes panasi situacija, turi pernai metu, ji didesne tai jegu daugiau turi todel atrodo graziau, o mazyte viena irgi pasilikau sau tai panasiai atrode pries pora savaiciu, tai as apskabiau apacioj visas atzalas ir lapus, kurie negrazus buvo, jau dabar virsune i dvi dalis issisakojo ir pumpuru matosi, lyg ir lapeliai grazesni. O kilei buvau nuvezus parodyti lapus tai sake kalcio truksta, tai sakyciau gerokai isskabyk, toliau tresk ir jei turi truputi duok to kalcio. Ji matyt tokia ir bus, kad is pavasario kaprizinsis kol atsistatys , nes maniske pernai ilgai oziavosi ir tik antroj vasaros puses pradejo normalius lapus rodyti. Beja jei viskas ok planuoju nuti Kedainiuose ledu sventej smile.gif gal pavyks ruzava jau priauginti, ar domintu?
Atsakyti
Aga,ta pati.O tuos pazastinukus butina skabyti ar ne?Klausiu ne savo atveju,bet aplamai.Nes as taip pat pagalvojau,kad galbut jie daug energijos pasiima augdami.O del ruzavos tai jei butu,visai noreciau ax.gif
Atsakyti
Paziurek kaip saviske as apskabiau, gal pris savaite ar daugiau, dar tuos du didelius sakiau nuresiu nes nelabai grazus irgi, bet dar leidziu paaugt iki tol kol purksiu nuo erkutes, gaus ir ji profilaktiskai.

user posted image

va taip tokia maza dar viena apskabiau, cia tikriausiai bus taip pat balta, lapai taip pat negrazus buvo

user posted image

o cia didzioji is kurios dauginau, reiketu nemazai dar jai lapu paskabyt, bet va kaip atrodo pas mane

user posted image

tai neissigask paskabyk lapus ir tresk. Gal dar kas nors ir pagrauze tuos lapukus, bet kai sutvirtes augalelis turi susitvarkyti lapai. Ruzava ne tokia kaprizna smile.gif
Atsakyti
Sveikutes
Ir as savo trigrasi ikisiu. As savom visom isskababau apatinius lapus ir atazalas nes kartais buna kad jos tik atazalas ir lapus augina. Kastoniuk labai graziai taviske atrodo biggrin.gif Pas mane visos senutes ziedus krauna , kremine jau apsipylus zydi bigsmile.gif. Tik tas lietus ziedus pudo schmoll.gif
Atsakyti
Oras toks ne kas, turi gal foto saviskes zydincios?

As ka tik vel eilini karta savo senajai lapus isskyniau be gailescio, tokie visi nesveiki, jau pries ziema jai vargsei kazko truko bet nieko nedariau, sakiau is pavasario persodinsiu tada ir palepinsiu, bet matyt nelabai gerai nusistekenusia ziemot nest, nes dabar daugiau laiko atsigaut jai tikriausiai reikia ir atsistatyt ta sutrikusia medziagu gamyba, o gal ir anot Kiles naujos saknys sunkiai prasiskverbia per senu gniuzula todel ir negauna medziagu visu, jau jei oras butu geresnis kelciau is vazono ziuret, dabar vos ne stagarai su pumpureliais stovi garbingoj kiemo vietoj...
Atsakyti
na ir lietus... rodos dangus prakiuro, o mano vokietaites meto pumpurus verysad.gif Phanomenal tik du numete, nors jau tokius kaip mazas rankos pirstelis, o Honeymoon, tai gal visus... jie dar tokie mazuciukai buvo, dabar jau beveik nematau.
Atsakyti
Kažkaip kai vien nykios brugmansijų naujienos pas mane, tai net netraukia į forumą rašyt blush2.gif Purkeli, buvau išsigandus, kad berdama trąšas tiesiai į vazoną apdeginau augalą... Tiksliau sureagavo ta, kuri jau du metai nepersodinta. Kaip visada sakau, saknys - ju stiprybe. Lapu krastai parudavo, lapai lyg pasitrauke. Uzsuko kaskoniukas i svecius biggrin.gif tai dar jai pasiskundziau savo ligonem ir dar sakeliu lauktuviu idejau doh.gif Ogi po dienos kitos eme ta brugmansija ir nupliko staiga visai. Po to dar viena kita lapus panašiai mėtyti ėmė. Ir tik gerai palijus paaiškėjo tikroji liga biggrin.gif Bulvių/pomidorų maras... Nes kai sausa buvo, tai nebuvo jokių tokių požymių. O kai drėgmės gavo, pasimatė grybukas lapo apačioje, specifinis kvapas nuo lapų sklido ir kt. Per tuos lietus padoriai tinkamu laiku nepavyko nupurkst, tuoj po purskimo nulijo... Bet lyg nesidaugina liga toliau. Tikiuosi, kaskoniukui neperdaviau jos...

Purkeli, dėl tręšimo. Aš paskaičiuoju kiek berti trąšų į vazoną taip: jei tręšdama tirpintom trąšom dedu į 10 L du šaukštus kemiros, o tarkim į tokio dydžio vazoną paprastai supilu apie 5 L, tai ir įberiu šaukšta sausų trąšų į tą vazoną. Visai mažoms šito nepraktikuoju...

*finy*, tręšimas smile.gif ir dar drėgmės rėžimas... Viskas labai susiję, va ima ir kažkurios medžiagos nepakankamai įsisavina. Nes tai, kaip įsisavins joms duotas trąšas nuo daug ko priklauso: nuo dirvos, nuo drėgmės, nuo vandens kietumo ir pn. Taip dažnai nutinka, kai perdaug drėgmės. Ar moliniame vazone duodate pradžiūti dirvai? Dėl skabymo, tai turint laiko lotuliukas.gif skabau - išpjaunu atžalas paauginus iki tinkamo dauginti dydžio, o tas lapų puokšteles ant stiebo tai kūrybiškai- kas kelintą palieku, negražu man tuščias stiebas ax.gif

Kaškoniuk, gaila pumpurėlių... Vat ir suprask, kas galų gale kaltas... Atrodo drėgmę mėgsta, o va drėgmės daugoka, ir jau kaprizinasi...
Atsakyti

Sveikutes,

as irgi gavau kazkuria tai dovanu is mamos, bet esu visai zalia tame auginime, dziaugiausi kaip is pavasario ji man augo gana neblogai, bet dabar ko tai pradejo lapai gelst ir krist zemen, o dar uzmaciau kad ziedukai lyg ir kabo tokie maziukai,
pagelbekit ar man ja trest jei taip tai kuo, vandens lyg ir gauna normaliai
Atsakyti
QUOTE(trouble @ 2011 07 12, 15:17)
Sveikutes,

as irgi gavau kazkuria tai dovanu is mamos, bet esu visai zalia tame auginime, dziaugiausi kaip is pavasario ji man augo gana neblogai, bet dabar ko tai pradejo lapai gelst ir krist zemen, o dar uzmaciau kad ziedukai lyg ir kabo tokie maziukai,
pagelbekit ar man ja trest jei taip tai kuo, vandens lyg ir gauna normaliai

kaip Kyle sako ji ziauriai megsta trasas ,as savasias lieju su kemyra,stengiuosiu su kiekvienu laistymu ax.gif
Atsakyti
Sveikutes
trouble sveika prisijungus 4u.gif Kalbant trumpai tai jos laaabai megsta trasas ir vandeni (reikia ziuret kad nesidziutu). O daugaiu pirmam puslapiuke Kiles prirasyta biggrin.gif

Dabar as su savo klausiumu-beda pas bendardarbe ant Brugmansiuju lapu uzsidejo toks kaip smeliukas ir lapai nekaip atrodo. Kas cia do daiktas, itariu kad nieko gero ? Kuo ji gydit ?
Atsakyti