Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

Mano brugmansijų auginukų taip pat šaknys lenda pro vazono dugną, bet aš žiemą nepersodinsiu schmoll.gif
Atsakyti
Aš po tris į vazoną buvau susodinusi, todėl kad šaknys nesusipintų ir persodinau.
Atsakyti
Šiandien ryte nuėjusi į vaikų kambarį patikrinau savo brugmansijas ir margalapė viskas supuvo cry.gif, nu taip nusiminiau. Aš ją dar išroviau, buvo išleistos ir šaknelės ir dar mažas galiukas dar nesupuvęs, tai aš jį pavoliojau šaknų stimuliatoriuje ir įmerkaiu į stiklinę, bet jau vilties, kad atsigaus nėra. Aš kaip ir prieš tai buvau rašiusi, namuose labai karšta, kad neperdžiūtų aš jas gal per dažnai paliejau ir ji tokia kaip išvirusi, tokia košė iš mano brugmansijos beliko. Viena viltis yra, kad pas mamą tokia brugmansija išgyveno, šį savaitaglį važiuosiu pas tėvus, tai patikrinsiu jos gėles. Tai va susinervinau ryte ir vėl visus vazonus iš vaikų kambario susirinkau ir vėl atgal ant pietinės palangės perkėliau, ten nors ir karščiau, bet šviesiau ir sau pasižadėjau, kad daugiau kaip vieną kartą į savaitę neliesiu pioneer.gif. O kiek dažnai kitos liejate, kurios auginate brugmansijų auginukus?
Atsakyti
Aš lieju tik kartą per savaitę ax.gif
Atsakyti
Labai gaila Astaite1, jei numirs gėlytė, manau, kad jai tikrai per karšta, nes žiemą jas vėsiau reikėtų laikyt, o ir laistyt ne taip dažnai.Aš pvz. nuo tada kaip parsinešiau, tai tik 4 kartus laisčiau, tai gaunasi maždaug kas 3 sav. mirksiukas.gif
Atsakyti
Su Naujais!!!

Ant brugmansijos auginukų lapų pradėjo atsirasti rudų taškelių, vėliau lapelis gelsta ir nukrenta. Čia liga, ar tik todėl, kad žiema, gal trūksta trąšų g.gif
Atsakyti
Su Naujais, nors ir senstelėjusiais smile.gif
Retokai beprisitaikau užsukti, kaip ir savo rūsines brugmansijas palieti lotuliukas.gif Nulėkiau pagaliau su laistytuvu - ogi dar ir amarais visos aptekusios. Gėda gėda...

QUOTE(isabelaa @ 2010 11 28, 19:24)
sveikos,  nugenejau saviske liko tik stagarai ir ineisua i sklepa, ziuriu kad ji jau leidzia lapus  tokius vso zalsvus isstypusius  , ar cia gerai  g.gif  taip turi buti?


Nelabai gal gerai, bet taip jau būna, kai žiemoja kiek peršiltai arba kai šviesu. Ką padaryti - aš iš tiesų nežinau. Saviškes mažiau laistydavau, o pavasarį tuos ūglius nukirpdavau, kur perdaug ištįsę. O tie balzgani lapai ir šakos pačios dar ir saulėje labai nudegdavo pavasarį išneštos, bet paskui leisdavo naujus lapus ir augdavo. Šiemet tiek sausai gyvena, kad praktiškai nebeaauga ūgliai...

QUOTE(Astaite1 @ 2010 12 05, 12:49)
Rudenį iš Kiles mama parvežė brugmansijų šakų, aš jas supjausčiau mažesnėmis ir visai nemažai prisidauginau. Taip gražiai augo, o dabar viena po kitos pradėjo vysti. Pas mus namuose labai karšta ir kai aš brugmansijas persodinėjau, tai vazuonuose net žemė kaip reikiant šilta. Tai va dabar noriu patarimo ką man daryti, ar ir toliau jas palikti ant karštos palangės, ar galiu nunešti į vaikų kambarį ir sustatyti ant stalo, nes tai vienintelis kambarys, kuriame galima prisukti radiatorių, bet ant stalo yra prieblanda. Nenoriu prarasti gėlyčių, todėl labai laukiu patarimo.


Čia panašiausia į perlaistymą - laistau palangines savo jau kai visai perdžiūna žemė. Visai visai. Paleipę lapeliai, jeigu kas atsigauna. Bet jei perlieji, neleidi žemei išdžiūti - papūva šaknys. Tada nustoja augti ir pradeda pūti stiebas... Vaistas vienintelis - sausra ax.gif

QUOTE(jediara @ 2011 01 03, 10:56)
Su Naujais!!!

Ant brugmansijos auginukų lapų pradėjo atsirasti rudų taškelių, vėliau lapelis gelsta ir nukrenta. Čia liga, ar tik todėl, kad žiema, gal trūksta trąšų g.gif


Maži rudi taškeliai būna ir nuo voratinklinės erkės. Jei jos nėra - žiemos mikroklimatas netinka, dar mikroelementų kokių gali trūkti. Jei toks lapų kritimas nėra masiškas, tai tik patręščiau kompleksinėm, bet skystesnėm, nei rekomenduojama.
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2011 01 07, 13:18)

Maži rudi taškeliai būna ir nuo voratinklinės erkės. Jei jos nėra - žiemos mikroklimatas netinka, dar mikroelementų kokių gali trūkti. Jei toks lapų kritimas nėra masiškas, tai tik patręščiau kompleksinėm, bet skystesnėm, nei rekomenduojama.

Ačiū 4u.gif Taškelių ant lapų būna labai mažai - gal tikrai trūksta trąšų unsure.gif
Atsakyti
Maniskes irgi sunkiai ziemoja - laukiam pavasario nerealiai!!! smile.gif si Maja niekaip nesusitariau, viskas nunyko ir pasimire... reikes vasara pas Kile apsilankyti blush2.gif ir Dalens Pink amour irgi... gaila na bet ka darysi... o Red Angel vis amarais apsipila, plaunu fairio skiediniu, atsigauna, paskui vel neapziuriu... nenoriu jos prarast labai, tokia didele, reikejo man nest ja, kaip ir Angel's Summertime salta sviesia patalpa, ten praktiskai visos 100% gerai laikosi. net nesumedeje stiebai tokie gyvybingi. O kambaryje vargsta, va tau ir palepinimas...
Atsakyti
Aš saviškęs ir visas surinkau ir išnešiau į sklepą, nes jei dar būčiau palaikiusi kambaryje, tikrai būčiau visų netekusi, bet ir dabar iš visų gal tiktrečdalis paliko.
Atsakyti
O čia mano daigeliai ant palangės ax.gif

user posted image
Atsakyti
Gražios, man su savo net nėra ką lyginti.
Taip gražiai šviečia saulė, tai saviškes vėl iš sklepo parnešiau ant palangės, net pačiai iš savęs ima juokas. Greičiau tas pavasaris ateitų.
Atsakyti