Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

QUOTE(kaškoniukas @ 2011 06 07, 19:12)
Dekui reikes pasidairyt ir man kada ten smile.gif
oi Purkelis turi viena kurios sakeles puikiai issisaknija  4u.gif Jei ji ta sakele sius smile.gif  Tik nezinia kaip jos ziemoja vesioj patalpoj.

Purkeli kaip ta kremine ziemoja pas tave ir kur?
Imesk jei turi kur nors jos zieda wink.gif

Mano baltute vel ruosiasi zydet
user posted image
Visos nuotraukos pas mane sudetos cia ax.gif
http://public.fotki....7/imag0093.html

Kastoniuk , o gal atsimeni kokias tu man augaliukus davei?
Va kaip jie atrodo
user posted image
Cia kartais ne maja?
user posted image
user posted image

O cia ta mazyte su zieduku , tik rankos biski drebejo tongue.gif
user posted image

Kaip tavo naujakures laikosi ?
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2011 06 07, 22:04)


O cia ta mazyte su zieduku , tik rankos biski drebejo  tongue.gif
user posted image

Kaip tavo naujakures laikosi ?


As ka tik is lauko ax.gif Mano didzioji geltona prazydo siandien wub.gif buvau pasiilgusi to kvapo vakarais kieme... dar tik vienas ziedas, bet tuoj bus ir daugiau, nes pumpuru yra.

Purkeli, kad as prisiminciau kokias tada daviau, kaip tik is Kiles sakeliu buvau parsivezus... ta varieguota tai Maya tikrai. o kitos... viena turetu buti Dalen's Pink Amour (kiek pamenu lapai labiau i ilgi, jei neklystu) ir kita arba Herzenbrucker arba Pink Pearl (sitos berods lapai tokie daugiau ovaliskesni)- nes tuo metu situ visu sakeles buvau gavus is Kiles, kai truputeli paaugs ir matysis aiskiau lapu forma tai Kile tikrai jas atpazins manau biggrin.gif , o kai prazys visai bus viskas aisku lotuliukas.gif

p maniskes naujakures is Vokietijos rodos neblogai, tokios sodriai zalios, Phanomenal turi pumpureli - reikes trasu duot jai butinai rytoj.

Aha ranka gerai sudrebejo, bet tokio pumpuro neine nematyt! sita turi zydeti labai dideliais ziedais jei neklystu? Cia Mountain Magic?

Kur Kile dingus unsure.gif
Atsakyti
Oho kiek čia įvykių kol "atostogavau" 4u.gif Taip išvarža stuburo įsisiautėjo, kad gulinėdama jau planavau brugmansijų dovanojimo botanikos sodui už nemokamą lankytojo abonementą klausimą lotuliukas.gif Na, bet po truputi atsilanksčiau, perkėlėm vazonus taip, kad visus galėčiau su laistymo žarna pasiekti ir toliau džiaugiuosi jomis smile.gif

Smagu, kad pumpurų ir žiedų sulaukusios! Pas mane šįryt irgi pumpurus jau Mountain magic skleidžia, ir dar kelios ruošiasi ryt poryt pasipuošti.
Gražiai pas Purkelį ūgtelėjo augaliukai wink.gif Pagal lapus, ta marga tikrai Maya, nes pernai tik tą vieną margalapę turėjau. Po ja tikriausiai Pink Pearl, nors lapai ir į Mountain magic panašoki. Čia jau tik pagal žiedus atskirti. Trečioji, ta dvišaka panašiausia į Herzenbrucke.

Vokietaitės tai mano buvo labai per kelionę pavargusios. Viena gražiaiai atsigauna, o kita, taip kaip Knightii kartais daro, raito dėmėtus lapus. Ir popinu, ir lepinu, bet kolkas nepagerėja situacija. Ilgai stresą prisimena biggrin.gif

Eglėja, kodėl manot, kad su šakele nieko gero nebus? Juk visos jos iš šakelių gi padaugintos smile.gif Šiaip dabar pašaknio ūgliai gražiai stiebias, tai iš jų galima gražiai padauginti. Geltonos tokį ūglį turiu nemažą išpjovus - galiu atiduoti, jei kam reikia Kaune.
Del kalcio salietros - tręšiu pagal rekomendacijas ant pakuotės, kokius du kartus per sezoną. Jei raito lapus, tai tarkim du kartus kas mėnesį, o paskui nebetręšiu ja.

O Magnio sulfatas tikrai efektą duoda dėmėtiem lapam thumbup.gif Labai atsigauna, net gražiau, nei su arkliškom salietros dozėm biggrin.gif

O šiaip tai brugmansijų tręšimas niekuo nesiskiria nuo pomidorų, net trąšas tas pačias rekomenduoja, o ir tręšti siūlo pomidorus kas 7-14 dienų biggrin.gif O dar sakom, kad brugmansijos godžios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2011 06 08, 08:37)
Oho kiek čia įvykių kol "atostogavau"  4u.gif  Taip išvarža stuburo įsisiautėjo, kad gulinėdama jau planavau brugmansijų dovanojimo botanikos sodui už nemokamą lankytojo abonementą klausimą  lotuliukas.gif Na, bet po truputi atsilanksčiau, perkėlėm vazonus taip, kad visus galėčiau su laistymo žarna pasiekti ir toliau džiaugiuosi jomis smile.gif

Smagu, kad pumpurų ir žiedų sulaukusios! Pas mane šįryt irgi pumpurus jau Mountain magic skleidžia, ir dar kelios ruošiasi ryt poryt pasipuošti.
Gražiai pas Purkelį ūgtelėjo augaliukai wink.gif Pagal lapus, ta marga tikrai Maya, nes pernai tik tą vieną margalapę turėjau. Po ja tikriausiai  Pink Pearl, nors lapai ir į Mountain magic panašoki. Čia jau tik pagal žiedus atskirti. Trečioji, ta dvišaka panašiausia į Herzenbrucke.

Vokietaitės tai mano buvo labai per kelionę pavargusios. Viena gražiaiai atsigauna, o kita, taip kaip Knightii kartais daro, raito dėmėtus lapus. Ir popinu, ir lepinu, bet kolkas nepagerėja situacija. Ilgai stresą prisimena biggrin.gif

Eglėja, kodėl manot, kad su šakele nieko gero nebus? Juk visos jos iš šakelių gi padaugintos smile.gif Šiaip dabar pašaknio ūgliai gražiai stiebias, tai iš jų galima gražiai padauginti. Geltonos tokį ūglį turiu nemažą išpjovus - galiu atiduoti, jei kam reikia Kaune.
Del kalcio salietros - tręšiu pagal rekomendacijas ant pakuotės, kokius du kartus per sezoną. Jei raito lapus, tai tarkim du kartus kas mėnesį, o paskui nebetręšiu ja.

O Magnio sulfatas tikrai efektą duoda dėmėtiem lapam  thumbup.gif  Labai atsigauna, net gražiau, nei su arkliškom salietros dozėm biggrin.gif

O šiaip tai brugmansijų tręšimas niekuo nesiskiria nuo pomidorų, net trąšas tas pačias rekomenduoja, o ir tręšti siūlo pomidorus kas 7-14 dienų biggrin.gif O dar sakom, kad brugmansijos godžios smile.gif


Siaubas, tikiuosi atsigausi verysad.gif
Tikiuos mazyles siemet prazys ir pasimatys ka as ten is Kastoniuk parsiveziau. Pas mane vienos lapai gelsvi gal tas magnio sulfatas padetu?
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2011 06 08, 08:37)

Eglėja, kodėl manot, kad su šakele nieko gero nebus? Juk visos jos iš šakelių gi padaugintos smile.gif Šiaip dabar pašaknio ūgliai gražiai stiebias, tai iš jų galima gražiai padauginti. Geltonos tokį ūglį turiu nemažą išpjovus - galiu atiduoti, jei kam reikia Kaune.
Del kalcio salietros - tręšiu pagal rekomendacijas ant pakuotės, kokius du kartus per sezoną. Jei raito lapus, tai tarkim du kartus kas mėnesį, o paskui nebetręšiu ja.



blink.gif vaje o as i savaite po 2 kartus,o del kiekio nelabai jau suprantu ten kvadratiniais metrais parasyta,tai as is lempos valgoma sauksta i laistytuva unsure.gif
Atsakyti
Neduok Dieve tokiu atostogu Kile, laikykis ir taisykis greiciau unsure.gif
Reikes man ir to magnio sulfato pabandyt. Kazko Summertime lapeliai tokie mazuciai ir geltonom demelem, reikia jai reabilitacija padaryti smile.gif o pasirodo abi vokietaites po pumpureli krauna, kad tik nenumestu, taip idomu.
Atsakyti
Kile kaip tu dozuoji magnio sulfata?
Atsakyti
Sveikutes. Kazkaip tylu cia pas mus.
Akvile kaip tu laikaisi?

Demonstuoju savo geri, tokia mazyte ugis su burokeliais. o ziedas ...
user posted image

O cia mano brugmansia
user posted image

Kaštoniuk kaip tavo vokietukes?

Atsakyti
Sveikutes, pas mane jau gerai prigyjo vienas daigelis lapukus leidzia, o kiti dar vietoje,deka purkelio ir as galiu dziaugtis kad turiu sias grazuoles ax.gif 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Purkeli, grazuoles taviskes!

Mano vokietukes atrodo neblogai, kazkaip nesuprantu ar issinaikino ta erkute ar ne, nes lyg ir atrodo puikiai, apart to kad tie vabalai su dvisake uodega apgrauze, kazkaip ypatingai jas megsta, gal kad jaunutes, bet kitu taip nevalgo... plius abi jau pumpurus augina wub.gif Honey Moon jau ir sakele viena nureziau
Tik vat didzioji, kazkas negerai, lapai tokie nelygios spalvo, zaliai geltoni ir krenta, koteliai lapu ruduoja, nezinau, palaisciau su magnio sulfatu dabar, gal kazkiek pageres.

Kile planuoju vaziuot i Kauna kita savaite, gal galima butu uzsukt blush2.gif reikia ir konsultaciju ir gal akis paganyciau ax.gif
Atsakyti
Purkeli, puikiai gėliukai atrodo smile.gif Laikausi vis geriau, be to išrandu brugmansijų priežiūros "patobulinimų" biggrin.gif Trąšas beriu tiesiai į vazoną ir palaistau iš žarnos ax.gif Čia kad nereiktų visai su laistytuvu bėgioti. Ir nieko, visos mes patenkintos blush2.gif

Kaškoniuk, sulfatą dozuoju "iš akies". Apie valgomą šaukštą laistytuvui. Pasiskaičiau čia kad apie 0,5 proc tirpalas dirvos lietinimui. Kadangi 40 L vazonui vienu kartu apie 5 L vandens išlieju, tai į tokį vazoną šaukštą be kaupo magnio sulfato pabarstau ir palieju.
Jei pro Kauną, tai prašom užsukt biggrin.gif Ligoninę savo parodysiu doh.gif palyginsim, ar panašiai negražūs geltonai žali lapai... O vokietaitės tai mano neitin kokios, ypač viena... Bet kapstosi. Žiedų jau šiemet nebesitikiu, kad tik įsikabintų augti.

Viena kita nerodyta dar pirmus žiedus skleidžia. Pasistengsiu neapsileisti ir čia pasirodyti...
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2011 06 28, 00:26)
Purkeli, puikiai gėliukai atrodo smile.gif Laikausi vis geriau, be to išrandu brugmansijų priežiūros "patobulinimų"  biggrin.gif Trąšas beriu tiesiai į vazoną ir palaistau iš žarnos  ax.gif  Čia kad nereiktų visai su laistytuvu bėgioti. Ir nieko, visos mes patenkintos  blush2.gif

Kaškoniuk, sulfatą dozuoju "iš akies". Apie valgomą šaukštą laistytuvui. Pasiskaičiau čia kad apie 0,5 proc tirpalas dirvos lietinimui. Kadangi 40 L vazonui vienu kartu apie 5 L vandens išlieju, tai į tokį vazoną šaukštą be kaupo magnio sulfato pabarstau ir palieju.
Jei pro Kauną, tai prašom užsukt biggrin.gif Ligoninę savo parodysiu  doh.gif palyginsim, ar panašiai negražūs geltonai žali lapai... O vokietaitės tai mano neitin kokios, ypač viena... Bet kapstosi. Žiedų jau šiemet nebesitikiu, kad tik įsikabintų augti.

Viena kita nerodyta dar pirmus žiedus skleidžia. Pasistengsiu neapsileisti ir čia pasirodyti...


Labai smagu kad tau geriau bigsmile.gif .
Ta varianta su pabarstymu as irgi ant vienos bandau, nes kai tirpdau kibire lieka tokios baltos daleles ant dugno tai pagalvojau kad kazko nedaduodu.
Mano new wave labai gerai pradejo augt ir i virsu ir i sonus dabar mastau ar man ja tik i virsu leist ar leist augt kaip nori ? Kiap Jus manot?

Atsakyti