Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

QUOTE(kaškoniukas @ 2011 05 06, 00:24)
Tavo augaliukas Kaune pas Kile, susitark kada ir kaip atsiimsi wink.gif

oi kap smagu aciu labai labai rolleyes.gif

o mano dicke kad uzdenkt siltnami tai reiktu desimt mertu agro ir mumifikuot doh.gif o tiek nebeliko ,tai as uzdengiau apatine daly nes ten isleidus antra stieba ir tas puikiai auga tai skau jai virsus nusaltu liktu apacia rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zylute81: 06 gegužės 2011 - 10:40
QUOTE(kristinkag @ 2011 05 05, 23:28)
Vakar kokia salna buvo bet nenusalo siltnami po aggro plevele, siandien begsiu uzdengt nes anksciau uzmirsau

as tai i garaza sutempus,sia nakti siltnami ir po agroplevele ir su deganciom zvakem 2 agukai nusalo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2011 05 06, 12:23)
as tai i  garaza sutempus,sia nakti siltnami ir po agroplevele ir su deganciom zvakem 2 agukai nusalo  verysad.gif

Pas mus lygtai sianakt salnos nebuvo, siltnamis musu stiklinis tai gal daugiau salti sulaiko
Atsakyti
Sveikutes
Nu ir as jau savo mazytes vakar isnesiau i siltnami , tikiuosi salnu daugiau nebus.
Atsakyti
as saviske ryte i terasa isveziau , grizau pietu-ziuriu tokia kaip dulkem nusesta visa, lapukai tokie apgleibe... doh.gif
jergau, kaip as myliu, bet kiek cackinimosi su ja doh.gif
Atsakyti
Mazos mano salnas pragyveno siltnamy be pasekmiu. Dvi dickes lauke prakente be zymesnio nukentejimo... Dziaugiuos nors tuo, nes daugumos mazuliu auginuku, kaip ir dalies pomidoru daigu netekau. Sikart kaltinu substrata... Senukuose Durpetos universalus akcijinis... puviniai visus isgulde. Arba nezinia ko neauga sutraukos...

Une, nuleipo - nes siluma augalui netiketa. Paliekit, papurkskit (kai jau saule tiesiogiai nekaitins) - atsigaus, prisitaikys ir bus grazi. Apdulko tikriausiai nuo dulkiu blush2.gif

Purkeli, Kaskoniuk - Siuntinys iskeliavo jau smile.gif Laukiam - per mazdaug 5-6 dienas pas mane turetu jau buti, tada planuosim kaip toliau.
Atsakyti
aciu, Kile wink.gif gal ir tiesa g.gif nors jos jau lauko buvo mate...net ir nakvoja... bet siandien tikrai labai karsta, tai visko gali but...
as tai stebiuosi, kaip kaimyne augina savo brugmansija. tai yra-pasodino ir auga. patresia, jei as primenu, i lauka kai isnese po ziemos, nuo tada ten ir gyvena (net per situs salcius!) , jokio zaidimo su ja. ir ka? visada pas ja zydi daug anksciau, nei pas mane, ir daaaaaug daugiau ziedu . tik siek tiek silpniau auga, labai gal ne tokie grazus... ir zinok, zmogus, kaip sakoma... smile.gif
Atsakyti
skaitau kad daugmaz visos dar tik i siltnamius nesat ar nakciai i siltnamius o as jau norejau i zeme sodinti g.gif kaip manot dar ankstoka ?
Atsakyti
na mano tao seniai siltnami tupi o nuo sekmadieno jau i lauka isikrauste g.gif

tik pas mane vazone bet abejojiu ar nesiu i siltnami jai salnas pranes turbut apsuksiu gerai agro nes labai sunkus vazonas jau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zylute81: 10 gegužės 2011 - 09:11
QUOTE(Kile @ 2011 05 09, 17:29)
Mazos mano salnas pragyveno siltnamy be pasekmiu. Dvi dickes lauke prakente be zymesnio nukentejimo... Dziaugiuos nors tuo, nes daugumos mazuliu auginuku, kaip ir dalies pomidoru daigu netekau. Sikart kaltinu substrata... Senukuose Durpetos universalus akcijinis... puviniai visus isgulde. Arba nezinia ko neauga sutraukos...

Une, nuleipo - nes siluma augalui netiketa. Paliekit, papurkskit (kai jau saule tiesiogiai nekaitins) - atsigaus, prisitaikys ir bus grazi. Apdulko tikriausiai nuo dulkiu  blush2.gif

Purkeli, Kaskoniuk - Siuntinys iskeliavo jau smile.gif Laukiam - per mazdaug 5-6 dienas pas mane turetu jau buti, tada planuosim kaip toliau.



Valioooo clap.gif
Oi kaip as ju laukiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2011 05 09, 17:29)

Purkeli, Kaskoniuk - Siuntinys iskeliavo jau smile.gif Laukiam - per mazdaug 5-6 dienas pas mane turetu jau buti, tada planuosim kaip toliau.


thumbup.gif Laukiam nerealiai!

Atsakyti
Brugmasijos siryt jau Varsuvoj prisiregistravo smile.gif Tuoj bus biggrin.gif Tik idomu, kiek ju bus is visu zadetu siuntiny, o kiek vokelyje pinigeliais...
Atsakyti