Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

o pas mane visos jau savaite lauke sedi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2011 04 27, 12:06)
Purkeli, gražumų prisižiūrėjot smile.gif Smagu! Smagu ir kad žydi. Mano geltonosios irgi svaigina namus kvapais. Dėl sėkliukų - tai dar gi ne viskas prarasta biggrin.gif Neškit į saulę. Aš prieš keletą metų gerą mėnesį sėklų laukiau, po to išmečiau vazonėlį į šiltnamį. Paliedavau tik retkarčiais, o ėmė ir išdygo smile.gif Irgi dar nieko nesirodo mano vazonėliuose, bet laukiu su viltim smile.gif Purkeli, surinkau siuntinėlį. Neperdaug įsiaugę dar auginukai, bet su šaknim normaliom. Galėčiau išsiusti tokius ir paprastu paštu, kad neužtruktų kelionė, kokį pirmadienį. Kaip jums?

DĖL UŽSAKYMO - vis dar jokių atsakymų į e-mailus, statusas "Processing". Bet parduotuvės savininkas pakvietė į draugus Facebook'e ir nuskaičiuoti rezervuoti pinigai nuo kortelės - tai jau panašu, kad reikalai pajudės biggrin.gif

Kaškoniuk, pjauk bedžiūstančias šakas ir į saulę. Taip greičiau sustoja puvinys, nesuėda viso augalo. Saulės UV vistiek pjūvį kažkiek dezinfekuoja, o jei palikti, tai nenoriu liūdint, bet visos taip ir nusibaigė po truputį pūdydamos stiebą.
Dėl tos "Ledo princesės" ruduojančiu stiebeliu - irgi pjaučiau. Trumpinčiau stiebą iki 2-3 pumpurų virš žemės (Jei ta vieta sveika lieka, aišku) neščiau į saulę ir auginčiau naujus ūglius iš tų likusių pumpurų. Patirtis rodo, kad nieko gero iš tokio augalo nebus. O taip "atjaunintas" neretai ir atsigauna, atauga sveikas.

*finy*, deja kad ir Kaune, pasiūlyti nieko negaliu. Neįkimba mano auginukai nors tu ką... Nors viena didelė geltona yra, bet ją transportuoti jau problematiška lengvu automobiliu. Jei kokį "talpesnį" transportą turit, tai galiu perleisti.

IngridaB, ne tai kad perkaršta, nors panašu. Tiesiog išgarina augalas vandenį iš dar gležnų pavasarinų lapų greičiau, nei sugeba nutransportuoti vandenį į juos iš šaknų, net jei substratas ir drėgnas. Prisitaikys. Palaikykit pavėsiau dienelę kitą ir viskas bus gerai - ir šaknų sistema sutvirtės lauke būnant, ir lapai nebe tokie gležni, jautrūs pasidarys.

une, kaip tie taškeliai atrodo? Ar ant visų lapų, ar tik ant apatinių, senesnių? Ar atrodo, kad lapas pats pažeistas? Ta prasme, kaip grybelis, pelėsis (tada verta Previkura ar koki kita fungicida panaudot), ar apačioj blizgūs pailgoki balzgali baltasparniu kiausineliai? Jie tokie paploksti paploksti, prie lapo priglude. Bet ju paprastai nebuna ant jaunu lapu? Tada kartokit actara kas savaite kelis kartus. O apatinius lapus, ant kuriu daug kiausineliu, isskinkit kiek imanoma.
Siaip jei kyla itarimu - nufotografuokit, paziuresim kas ten nutiko smile.gif

O pas mane liudnas pavasaris. Didziosios viena po kitos vis del kazkokios priezasties nyksta... Mazosios tik reta kuri ikimba augti... (nenori daugintis nors tu ka...) Irgi nesioju i saule mazges dienai. O dickes, kurios dar priegyves, nesulaukus talkos, istisiau siandien pati is garazo i lauka. Prie garazo vartu tik tepajegiau sustatyt. Tai teks vyrijai toliau i siltnami juos nest, nes gi nores i garaza ieit biggrin.gif


Pas mane Sunny Smiles nusibaige verysad.gif Ir Iochromai mano kazkas daros ilapai nupeipe nos palaisciau saknys paziurejau lyg nesudziuve zodziu bijau kad jai irgi sakeliu nebutu blink.gif
Smagu kad siuntinukas pamazu juda. O kaip juos feisbooke rast?
Tinka man pirmadienis bigsmile.gif
Man cia sendien su siltnamiu toks klausimas iskilo: kada jas geriau isnest gal ant vakaro, kad nelabai karsta butu ar is ryto ? ar jas siltnami apdengt reikia pirmom dienom, kad lapai nenudegtu ar jie vistiek nudegs?
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2011 04 26, 21:46)
I Kedainius turiu kaip perduoti wink.gif



clap.gif brukstelkit man kai galesit 4u.gif


QUOTE(Kile @ 2011 04 27, 12:06)
....
*finy*, deja kad ir Kaune, pasiūlyti nieko negaliu. Neįkimba mano auginukai nors tu ką... Nors viena didelė geltona yra, bet ją transportuoti jau problematiška lengvu automobiliu. Jei kokį "talpesnį" transportą turit, tai galiu perleisti.
.....



Tai uztai,kad as nelabai vaziuoju i Kauna,o ir vazinetoja is manes tokia verysad.gif Savam mieste tai dar,o didesniam bijau truputuka blush2.gif Man nera butina butent dabar,gal kiek veliau prigis jusu auginukai mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu tokią
My Webpage pirma nuotrauka
Pavasarį nugenėjau, mama priaugino, jei kam reikia, tik atvažiuokit pasiimti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2011 04 27, 17:33)
Turiu tokią
My Webpage  pirma nuotrauka
Pavasarį nugenėjau, mama priaugino, jei kam reikia, tik atvažiuokit pasiimti  biggrin.gif

O kokiame mieste? g.gif
Atsakyti
Jetau, jau kazkieno lauke jos. O kaip zadamos salnos? Nepakenks?
As gal palauksiu kol salnos praeis g.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulka @ 2011 04 29, 12:47)
Jetau, jau kazkieno lauke jos. O kaip zadamos salnos? Nepakenks?
As gal palauksiu kol salnos praeis  g.gif

Dar nešiosiu vakarais į rūsį rolleyes.gif
Atsakyti

Kile, na su Summertime liudna padetis... ar nebus is tos dideles meiles verysad.gif gal paskubejau i didesni vazona perkelt. pagrindinis stiebas, nezinau kaip pavadinti, tas kur prie saknu apimtas puvinio, dauguma saknu irgi, nors yra ir graziai sveiku, manau, kad jau viskas jai, pripjausciau stiebo daliu kur dar buvo sveikos, o pagrindini isvaliau, kalio permaganato tirpale su saknimis pamerkus palaikiau, dar pelenais ant virsaus... nelabai tikiu kad kas gausis, bet labai gaila augalo netekt... verysad.gif na ka bus pamoka gera.

Beja, planuoju ketvirtadieni buti Kaune, galeciau privezti augaliukus tau ir Zylutei.

Ir labai laukiu uzsakymo, gal gi pasiseks gauti augaliukus, koks skirtumas kada.

QUOTE(Purkelis @ 2011 04 27, 14:23)
Pas mane Sunny Smiles nusibaige  verysad.gif Ir Iochromai mano kazkas daros ilapai nupeipe nos palaisciau saknys paziurejau lyg nesudziuve zodziu bijau kad jai irgi sakeliu nebutu  blink.gif
Smagu kad siuntinukas pamazu juda. O kaip juos feisbooke rast?
Tinka man pirmadienis  bigsmile.gif
Man cia sendien su siltnamiu toks klausimas iskilo: kada jas geriau isnest gal ant vakaro, kad nelabai karsta butu ar is ryto ? ar jas siltnami apdengt reikia pirmom dienom, kad lapai nenudegtu ar jie vistiek nudegs?


kazkaip kaip maniske geltona kelis metus ziemojo be rupesciu tai as buvau issitikinus, kad ir su kitomis viskas ok bus, plius tikrai graziai atrode po ziemos, o paskui akyse sunyko, gal temperaturu kaita inesus i namus buvo joms smugis... skauda sirdi nerealiai netekt...

As tai kai mano augaliukai nedideli tai kelias dienas nesiojau is namu i lauka, o ten tokia siaures rytu puse mazdaug nuo 11 h jau saulyte neuzsviecia bet buna sviesu tai pamazu pratinau ten, o paskui isnesiau po kokios savaites i siltnami, tai liaunesnes dar pridengiau agro plevele, siandien taviske irgi jau nakvoja siltnamyje smile.gif
Taip, kad siulyciau pridengt agro plevele, as kaip pernai pasimokiau, kai nukepinau pusantro menesio namie laikyta ir jau su pumpuriukais savo didziaja tai dabar cackinuosi.
Atsakyti
Labai gaila kai ant pavasario pamirsta verysad.gif
Kadangi diena dirbu man neiseina vazoniku tampyt pirmyn atgal kai ko ir neistempciau viena. Paziurejau Siauliuose sninga, baisu kazkaip man dar i siltnaim nest gal dar palaukt kol salnos praeis g.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri nors turite parduoti šitos dražuolės gelytės daigelį ar gelytę, labai susižavėjau pamačiusi ją smile.gif esu iš Jonavos , labai lauksiu pasiūlymų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zylute81 @ 2011 04 26, 19:01)
KASKONIUK man bus viena ruzava  rolleyes.gif primenu 4u.gif


Tavo augaliukas Kaune pas Kile, susitark kada ir kaip atsiimsi wink.gif
Atsakyti
Vakar kokia salna buvo bet nenusalo siltnami po aggro plevele, siandien begsiu uzdengt nes anksciau uzmirsau
Atsakyti