Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

Sveikutes smile.gif Gal turite kuri pardavimui nors viena? ax.gif Labai noriu pasipuosti savo kiema tokiu groziu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2011 04 26, 07:55)
O brugmansijoms gali būti per karšta?Gal ir kvailas klausimas? blush2.gif Išnešiau į balkoną įstiklintą,langai pietų-rytų pusė,tai žiūriu po dienos stiebas visas palinko.Žemė drėgna.Ne gi nuo karščio?Dabar laikau vėsiau. g.gif


Gali buti karsta ir net per daug sviesos, pernai is kambario isnesiau i lauka ir rodos tik gerokai po pietu saule ta vieta pasiekia - tai nukepe visi lapeliai. Na ir siaip didelis temperaturos skirtumas gavosi ne i nauda matyt. Mano viena laiba irgi i lauka isnesta palinko.

QUOTE(*finy* @ 2011 04 26, 12:42)
Sveikutes  smile.gif  Gal turite kuri pardavimui nors viena?  ax.gif  Labai noriu pasipuosti savo kiema tokiu groziu  wub.gif


o is kur tu? Siaip as turciau baltos vaikuti. Kile Kaune gal gales pasiulyti ka.

O ruzavos auginukus persodinau jau i didesnius vaznelius, puikiai prigijo, tai kai sieksiu Kauna Kile atvesiu tau ir kazkam kam zadejau... ot galva, reikes tema skaityt atgal lotuliukas.gif O geltonoji uzsikaprizijo, is keturiu vienas stiebukas tokia polaibe atzalele vargsiska isleido... o ir jos zadejau kaimynei ir draugei... sakys kad gaila tai nepadauginau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As kedainiete ax.gif Turiu du didesnius vazonus,pernai specialiai pirktus sioms gelytems.Tai noretusi dvieju,bet skirtingu spalvu rolleyes.gif
Atsakyti
KASKONIUK man bus viena ruzava rolleyes.gif primenu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2011 04 26, 15:51)
As kedainiete  ax.gif  Turiu du didesnius vazonus,pernai specialiai pirktus sioms gelytems.Tai noretusi dvieju,bet skirtingu spalvu  rolleyes.gif


I Kedainius turiu kaip perduoti wink.gif

QUOTE(zylute81 @ 2011 04 26, 19:01)
KASKONIUK man bus viena ruzava  rolleyes.gif primenu 4u.gif


Ok iskart uzrasau prie augaliuko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2011 04 26, 22:46)
I Kedainius turiu kaip perduoti wink.gif
Ok iskart uzrasau prie augaliuko wink.gif

o kiek as pinigeliu busius skolinga ax.gif
Atsakyti
SOS! verysad.gif
pries pora dienu nupurskiau profilaktiskai AKTARA, siryt paziuriu-apatineje lapo puseje milimetrinio dydzio balti taskeliai sad.gif turiu nusipirkus PREVIKURO galvojau profilaktiskai po poros dienu nupurksti... kas gali buti tie balti taskiukai? gyviu uzuomazgos ar ligos ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2011 04 27, 10:23)
SOS! verysad.gif
pries pora dienu nupurskiau profilaktiskai AKTARA, siryt paziuriu-apatineje lapo puseje milimetrinio dydzio balti taskeliai sad.gif  turiu nusipirkus PREVIKURO galvojau profilaktiskai po poros dienu nupurksti... kas gali buti tie balti taskiukai? gyviu uzuomazgos ar ligos ?  4u.gif


O tie taskeliai neskraido ? mirksiukas.gif gal nudeginai ?
kaškoniuk neisdygo pas mane niekas sad.gif susinervijau
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2011 04 27, 10:17)
O tie taskeliai neskraido ? mirksiukas.gif gal nudeginai ?
kaškoniuk neisdygo pas mane niekas sad.gif susinervijau

nu neskraido g.gif purskala ruosiau pagal instrukcija labai atidziai g.gif
Atsakyti
Purkeli, gražumų prisižiūrėjot smile.gif Smagu! Smagu ir kad žydi. Mano geltonosios irgi svaigina namus kvapais. Dėl sėkliukų - tai dar gi ne viskas prarasta biggrin.gif Neškit į saulę. Aš prieš keletą metų gerą mėnesį sėklų laukiau, po to išmečiau vazonėlį į šiltnamį. Paliedavau tik retkarčiais, o ėmė ir išdygo smile.gif Irgi dar nieko nesirodo mano vazonėliuose, bet laukiu su viltim smile.gif Purkeli, surinkau siuntinėlį. Neperdaug įsiaugę dar auginukai, bet su šaknim normaliom. Galėčiau išsiusti tokius ir paprastu paštu, kad neužtruktų kelionė, kokį pirmadienį. Kaip jums?

DĖL UŽSAKYMO - vis dar jokių atsakymų į e-mailus, statusas "Processing". Bet parduotuvės savininkas pakvietė į draugus Facebook'e ir nuskaičiuoti rezervuoti pinigai nuo kortelės - tai jau panašu, kad reikalai pajudės biggrin.gif

Kaškoniuk, pjauk bedžiūstančias šakas ir į saulę. Taip greičiau sustoja puvinys, nesuėda viso augalo. Saulės UV vistiek pjūvį kažkiek dezinfekuoja, o jei palikti, tai nenoriu liūdint, bet visos taip ir nusibaigė po truputį pūdydamos stiebą.
Dėl tos "Ledo princesės" ruduojančiu stiebeliu - irgi pjaučiau. Trumpinčiau stiebą iki 2-3 pumpurų virš žemės (Jei ta vieta sveika lieka, aišku) neščiau į saulę ir auginčiau naujus ūglius iš tų likusių pumpurų. Patirtis rodo, kad nieko gero iš tokio augalo nebus. O taip "atjaunintas" neretai ir atsigauna, atauga sveikas.

*finy*, deja kad ir Kaune, pasiūlyti nieko negaliu. Neįkimba mano auginukai nors tu ką... Nors viena didelė geltona yra, bet ją transportuoti jau problematiška lengvu automobiliu. Jei kokį "talpesnį" transportą turit, tai galiu perleisti.

IngridaB, ne tai kad perkaršta, nors panašu. Tiesiog išgarina augalas vandenį iš dar gležnų pavasarinų lapų greičiau, nei sugeba nutransportuoti vandenį į juos iš šaknų, net jei substratas ir drėgnas. Prisitaikys. Palaikykit pavėsiau dienelę kitą ir viskas bus gerai - ir šaknų sistema sutvirtės lauke būnant, ir lapai nebe tokie gležni, jautrūs pasidarys.

une, kaip tie taškeliai atrodo? Ar ant visų lapų, ar tik ant apatinių, senesnių? Ar atrodo, kad lapas pats pažeistas? Ta prasme, kaip grybelis, pelėsis (tada verta Previkura ar koki kita fungicida panaudot), ar apačioj blizgūs pailgoki balzgali baltasparniu kiausineliai? Jie tokie paploksti paploksti, prie lapo priglude. Bet ju paprastai nebuna ant jaunu lapu? Tada kartokit actara kas savaite kelis kartus. O apatinius lapus, ant kuriu daug kiausineliu, isskinkit kiek imanoma.
Siaip jei kyla itarimu - nufotografuokit, paziuresim kas ten nutiko smile.gif

O pas mane liudnas pavasaris. Didziosios viena po kitos vis del kazkokios priezasties nyksta... Mazosios tik reta kuri ikimba augti... (nenori daugintis nors tu ka...) Irgi nesioju i saule mazges dienai. O dickes, kurios dar priegyves, nesulaukus talkos, istisiau siandien pati is garazo i lauka. Prie garazo vartu tik tepajegiau sustatyt. Tai teks vyrijai toliau i siltnami juos nest, nes gi nores i garaza ieit biggrin.gif

Atsakyti
Reikės ir man jau iš rūsio nešti į lauką rolleyes.gif
Atsakyti
Mano jau gal antra savaite siltanamy, tik kad nediduke nezinau ar zydes, bet auga graziai reiks jau nuo stiebu tuos mazus ugliukus skabyt nes pilna jau ju
Atsakyti