Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

sveikos! labai ieskau brugmansiju,kal kas parduodat? ax.gif rasykite i az lauksiu!
Atsakyti
sveikos, ir vel cia as, jau susikonstravom siltnami galvoju gal galeciau brugmansija i siltnami isnesti? daugiau sviesos kol i zeme kisiu gal subujojus bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2011 04 18, 12:16)
sveikos, ir vel cia  as, jau susikonstravom siltnami  galvoju gal galeciau brugmansija i siltnami isnesti? daugiau sviesos kol i zeme kisiu gal subujojus bus  g.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2011 04 19, 18:54)

as zinok pati tokiose apmastymuose gal dar palauk visgi dar daznai salnos nakti o brugmansijos jautrios g.gif na nezinau g.gif o kur kitos dinge zinoves g.gif
Atsakyti
Na, į šiltnamį kraustytis pagal orų prognozes smile.gif Jei jau labai noras yra, o šalnų nenusimato - tai galima. Mano šiltnamis kiauras, tai mes dar Velykų rūsy su dičkėm lauksim.
Atsakyti
Mano praeita nakti nakvojo lauke, tai nugleibus ryte buvo isnesiau pries saulute tai atsigavo, sivakar inesiau i siltnami ir dar agroplevele uzdengiau ziuresiu kaip jai patiks
Atsakyti
na bandysiu sendien temti i siltnami saviske. ax.gif
Atsakyti
Sianakt net nenugleibo thumbup.gif vadinasi ir toliau nakti uzdenginesiu ir gyvens siltnami
Atsakyti
paziurejau internete prognoze, raso,kad nakti +8,galvoju palikti lauke,sendien visas istempiau laukan blink.gif
Atsakyti
Sveikutes
Na va prisiziurejau pavasario ir pagaliau gryzau.
user posted image
Vokietojo maciau jau Brugmansiojos lauke stovi auga smile.gif tik va pirkt ju neradau sad.gif

Kile grazu man kai namie jos zydi kai uz lango tik tulpes ziedelius krauna. Mano baltoji jau antra "partija" augina. O del uzsakymo tai as irgi labai laukiu.

As va irgi savo Iochroma i siltami isnesiau smile.gif ziuresiu kas bus.
Atsakyti
Purkeli, kokie vaizdai!

As tai dar bijau nakciai palikti. Pas mus rytais dar gana zema temperatura buna, bijau...I siltnami isnesus pora, kuriu turiu dar ir mazu padauginus siemet tai jei kas atsitiktu nedidelis nuostuolis butu, o kitas isnesu dienai i lauka is namu, nes ir taip gaivaliojasi, akyse nykti pradejo... tokios grazios is po ziemos buo like o paskui net sumedejes stiebas vienos sudziuvo, liko viena zalia atzala kuri dar matosi gyva. O Summertime pamazu dziusta nuo saku virsaus... taip liudna, kad tik issilaikytu... o pirmametes visos jau subujojo, Purkeli tavo kremine labai graziai atsigavus smile.gif lapeliai tokiu svelniu pukeliu, labai sveikai atrodo, link paasario jau buvau pagalvojus, kad neteksiu... dabar panasiai kaprizinasi Eisprinzessen is Kiles... tokias juodas demes ant sakeliu pastebejau, lapeliai pasiraite... taigi visos is namu keliauja i lauka iki vakaro, paskui sugrizta i koridoriu... - vadinasi zaidziu. O didzioji geltona lauke geguzes kad keliautu i lauka, nes i siltnami netilps su savo vainiku.

Purkeli ar isdygo tavo seklos?
Atsakyti
O brugmansijoms gali būti per karšta?Gal ir kvailas klausimas? blush2.gif Išnešiau į balkoną įstiklintą,langai pietų-rytų pusė,tai žiūriu po dienos stiebas visas palinko.Žemė drėgna.Ne gi nuo karščio?Dabar laikau vėsiau. g.gif
Atsakyti