Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

dar nepasisejau seklu doh.gif na bet jau gal pavasaris nuo rytojaus tai ant palanges silumos paduos... uztat daturos sudygo kelios, is 20 vnt - 7 daigeliai kol kas, gal dar sulauksiu.

Panasu, kad ruzavos pavyks padauginti, lyg tai kuoleliai rodo gyvybe smile.gif Taip kad kazkam zadejau be Kiles, Zylutei berods, tai bus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2011 03 31, 02:23)
dar nepasisejau seklu  doh.gif  na bet jau gal pavasaris nuo rytojaus tai ant palanges silumos paduos... uztat daturos sudygo kelios, is 20 vnt - 7 daigeliai kol kas, gal dar sulauksiu.

Panasu, kad ruzavos pavyks padauginti, lyg tai kuoleliai rodo gyvybe smile.gif Taip kad kazkam zadejau be Kiles, Zylutei berods, tai bus wink.gif

aha man oi laukiu laukiu mirksiukas.gif uzburiu kad pavyktu ax.gif
Atsakyti
Labai atsiprašau,daug būtų skaitymo,kol raščiau atsakymą.Šiuo metu kuo geriau tręšti brugmansijas?Laiptinėje,peržiemojusi brugmansija taip gražiai leidžia atžalas,o namie dvi taip saugotos,buvo apipultos ir amarų(išgelbėjau) ir tokios nu nežinau atžalos negražios man.Šiandien važiuoju į miestą,ką geriau joms nupirkti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2011 04 01, 07:42)
Labai atsiprašau,daug būtų skaitymo,kol raščiau atsakymą.Šiuo metu kuo geriau tręšti brugmansijas?Laiptinėje,peržiemojusi brugmansija taip gražiai leidžia atžalas,o namie dvi taip saugotos,buvo apipultos ir amarų(išgelbėjau) ir tokios nu nežinau atžalos negražios man.Šiandien važiuoju į miestą,ką geriau joms nupirkti? g.gif


Pas mane panasiai kai tik pavasaris lapai lenda o visokie "gyvuneliai" puola.
Del trasu as dabar savo mazyles lasitau su sitom user posted image
nezinau ar gerai smile.gif didžiuju dar netresiu , ner ko namie augt paskui neistempsiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2011 04 01, 08:42)
Labai atsiprašau,daug būtų skaitymo,kol raščiau atsakymą.Šiuo metu kuo geriau tręšti brugmansijas?Laiptinėje,peržiemojusi brugmansija taip gražiai leidžia atžalas,o namie dvi taip saugotos,buvo apipultos ir amarų(išgelbėjau) ir tokios nu nežinau atžalos negražios man.Šiandien važiuoju į miestą,ką geriau joms nupirkti? g.gif

as tai tersiu kemira trasom tokie ruzavi miltukai rolleyes.gif kile man rekomendavo ir visom gelem jos labai patinka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zylute81 @ 2011 04 01, 12:54)
as tai tersiu kemira trasom tokie ruzavi miltukai  rolleyes.gif kile man rekomendavo ir visom gelem jos labai patinka rolleyes.gif



Priminkite man kas ten per trasos, bandysiu ieskot kur nors Vilniuje.
Atsakyti
del kenkeju visokiu. pernai mano grazuole buvo siaubingai uzpuole. net Kiles rekomenduoti "vaistukai" nepadejo...vargau nerealiai. kol viena gelininke nepasiule pabandyt ispurkst elementariu lapu bizgikliu(ne sluostem valyt) gausiai bigsmile.gif tiesiog stebukla padare. paskui dar pora kartu as jau taip "isbizginau" -atsigavo labai ji wub.gif tai rekomenduoju ir jums 4u.gif
siemet irgi profilaktiskai jau nupurskaliojau-kol kas graziai atsigavineja.
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2011 04 01, 22:19)
Priminkite man kas ten per trasos, bandysiu ieskot kur nors Vilniuje.

na geriausiai apsimoka pirkt kibireli tai buna tokiam kibireli baltam howgrow jai taip parasiu firma o taip ir vadinasi KEMIRA rolleyes.gif
Atsakyti
panos gelbekit rolleyes.gif

gal kas mate kur nebrangu vazona pirkt tiki tikrai dideli nes mano didzioji jau dvi vasaras tam paciam pragyveno ir jauciu reik kraustyt i didesni doh.gif buvau senukuose tai nieko didesnio uz mano turima nera nebent sunkus molinis ir belekiek kainuoja doh.gif

o gal kas turi isaugta bet toki tikrai rimta gal net ne vazona o kokia talpa tiesiog nereikalinga jau g.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2011 04 02, 11:42)
del kenkeju visokiu. pernai mano grazuole buvo siaubingai uzpuole. net Kiles rekomenduoti "vaistukai" nepadejo...vargau nerealiai. kol viena gelininke nepasiule pabandyt ispurkst elementariu lapu bizgikliu(ne sluostem valyt)  gausiai  bigsmile.gif  tiesiog stebukla padare. paskui dar pora kartu as jau taip "isbizginau" -atsigavo labai ji  wub.gif  tai rekomenduoju ir jums  4u.gif 
siemet irgi profilaktiskai jau nupurskaliojau-kol kas graziai atsigavineja.


Idomu reikes pabandyt, dabar rodos viskuo nusikraciau, kai kurips gana neblogai netgi isrodo pirmametes. O antrametes kazkaip nedrasiai viena kita lapeli leisti bandys...

QUOTE(zylute81 @ 2011 04 02, 18:45)
na geriausiai apsimoka pirkt kibireli tai buna tokiam kibireli baltam howgrow jai taip parasiu firma o taip ir vadinasi KEMIRA rolleyes.gif


Taip zinau , kad Kemira (Grow How atrodo dabar) bet vat idomu kaip tiksliau, kam tos trasos, nes tikrai nebus uzrasyta, kad tinka ir Brugmansijoms smile.gif

QUOTE(zylute81 @ 2011 04 02, 20:59)
panos gelbekit  rolleyes.gif

gal kas mate kur nebrangu vazona pirkt tiki tikrai dideli nes mano didzioji jau dvi vasaras tam paciam pragyveno ir jauciu reik kraustyt i didesni  doh.gif buvau senukuose tai nieko didesnio uz mano turima nera nebent sunkus molinis ir belekiek kainuoja doh.gif

o gal kas turi isaugta bet toki tikrai rimta gal net ne vazona o kokia talpa tiesiog nereikalinga jau g.gif


labai sunku sprest kokio vazono reikia tau g.gif zinai mes kiekviena turim didziuju, bet manau pas mus jos tikrai skirtingos 4u.gif Maniske didzioji nuo pernai ziemojo 30 litru vazone, siemet kelsiu i didesni.
Vat Vilniuje 30litru vazonai, juodi plastikiniai su 2 rankenom Shetelige apie 12 LTL kainavo kai as pirkau. Bet nezinau ar tau toks dar nepermazas? Didesnes talpos, tokio tipo plastikiniai jau zenkliai brangesni, apie 40 LTL ir daugiau.
Atsakyti
Merginos, ir as auginu tokia gelyte tik mano dar nedidele, noriu paklausti kada pradedat savo grazuoles tresti?
Atsakyti
KASKONIUK tis trasos universalios mirksiukas.gif

radau zinokit toki metalini kaip net nezinau pavadint tarkimdidelis kibiras su rankenom kaip ant puodo lotuliukas.gif mes ten visad rauga zoliu darem o paziurejau kad jis kazkiek didesnis uz esama vazona o ir dugmas parkiures tai kaip raugui nebetiks tai ir isodinau bus geras vaizdas tok senieni stilius lotuliukas.gif bet kadangi ten kur ji stoves labai i akis nekris tas ale vazonas tai tiks mirksiukas.gif vyras grys nugrius vietoj pamates i ka isodinau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(kristinkag @ 2011 04 03, 17:28)
Merginos, ir as auginu tokia gelyte tik mano dar nedidele, noriu paklausti kada pradedat savo grazuoles tresti?

as siandien jau truputuka patresiau rolleyes.gif
Atsakyti