Įkraunama...
Įkraunama...

vaikiški rubeliai, 21 tema

Labai grazus batukai, gal galima butu schemute?
Atsakyti
QUOTE(nojema @ 2011 02 10, 23:56)
LABAI GRAZUS BATUKAI thumbup.gif  GAL SCHEMUTE KAS TURIT SITU BATUKU,KAIP MEGZT? ax.gif

Pažiūrėk keliomis žinutėmis žemiau.
Atsakyti
QUOTE(nojema @ 2011 02 10, 23:56)
LABAI GRAZUS BATUKAI thumbup.gif  GAL SCHEMUTE KAS TURIT SITU BATUKU,KAIP MEGZT? ax.gif


Prašom mirksiukas.gif
http://www.tindirind...aikiski-batukai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viola78: 12 vasario 2011 - 01:20
QUOTE(dodone @ 2011 02 10, 13:45)
Niu žinokit negaliu nepasidalinti grožiais mergytėms, kuriuos radau interneto platybėse. Žydrojo grožio schemutes sudėjau į vaikisku rubeliu schemu tema, o kitu groziu schemuciu neradau, bet bent jau idejoms idedu...
user posted image

Cia tai pasakiski grociai wub.gif taip spalvinga, mergaitiska smile.gif jei turesiu megyte, pagaminsiu kazka panasaus wub.gif o jei berniuka - tada teks masinytem siuvinet smile.gif
Atsakyti
Numezgiau vyresnėlei ir tokią pačią ar bent panašią megsiu mažylei smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šaunu, Greta77, labai gražiai spalvytes parinkai.
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2011 02 12, 22:13)
Numezgiau vyresnėlei ir tokią pačią ar bent panašią megsiu mažylei smile.gif

Labai labai faina suknytė wub.gif O mezgei tiesiai, nei kiek neplatindama?
Atsakyti
o stai mano suknyte pirmas reglanas ir stai kas ja nesios smile.gif tik man kazko vis dar truksa, galvoju apie dirzeli bet is tu paciu siulu kazin ar iseis, mazai beliko rolleyes.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2011 02 13, 12:35)
Labai labai faina suknytė  wub.gif  O mezgei tiesiai, nei kiek neplatindama?


Dėkui mirksiukas.gif Nugarą mezgiau tiesiai, o priekį pasiaurinau ties krūtine. Reikėjo taip ir nugarą megzt, bet taip jau gavosi blush2.gif Dar tik bandymus mezgime darau lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(viosim @ 2011 02 13, 11:43)
Šaunu, Greta77, labai gražiai spalvytes parinkai.


Specialiai spalvyčių nerinkau, tiesiog gavau iš anytos maišą siūlų thumbup.gif Teko megzt margai, kad siūlų užtektų ir mažylės sarafaniukui smile.gif
Papildyta:
[quote=ingauk,2011 02 13, 13:49]
o stai mano suknyte pirmas reglanas ir stai kas ja nesios smile.gif tik man kazko vis dar truksa, galvoju apie dirzeli bet is tu paciu siulu kazin ar iseis, mazai beliko rolleyes.gif

Super suknelytė ir modeliukas thumbup.gif Aš ir planuoju kažką panašaus narpliot, tik dar reglano nesu mezgus g.gif Dirželis tikrai nekenktų, aš nerčiau iš spalvotų ratukų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2011 02 13, 13:06)


Super suknelytė ir modeliukas  thumbup.gif  Aš ir planuoju kažką panašaus narpliot, tik dar reglano nesu mezgus  g.gif  Dirželis tikrai nekenktų, aš nerčiau iš spalvotų ratukų  bigsmile.gif

zinok cia mano irgi pirmas regalnas taip kad imk virbalus ir pirmyn jeigu kas padesiu ka zinau jau smile.gif
Atsakyti
labai gražios suknytės-tunikos
Atsakyti
greta77,labai grazi suknyte wub.gif wub.gif spalvos suderintos puikiai thumbup.gif
Atsakyti