Įkraunama...
Įkraunama...

vaikiški rubeliai, 21 tema

QUOTE(lafan @ 2011 02 04, 09:47)
Kaip tik antrokui berniukui dairausi liemenės, šitas variantas idealus.  wub.gif  thumbup.gif Gal raštelį galėtumėt įmesti?  blush2.gif Būčiau dėkinga.
Kiti darbeliai irgi labai kruopštūs ir gražūs.  bigsmile.gif

as dariausi is sitos schemos, susiskaiciavau kiek akiu man reiks siai liemenei ir tada ant lapo piesiausi, kiek man tu rombu iseis. liemene mezgiau trimeciui priekiu dejau 82 akis, nugarai vienspalve,tai dejau kazkur 70 akiu. cia parodyta kaip issiuvineti, bet as sita rasta issimezgiau, su siuvinejimu nedraugauju blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rogue: 04 vasario 2011 - 14:28
QUOTE(rogue @ 2011 02 04, 13:27)
as dariausi is sitos schemos,

Oi, ačiū Jums. bigsmile.gif
Atsakyti
prie visu jusu graziu darbeliu atnesu ir as savo mezginuka mazajai
user posted image
Atsakyti
Zuikuli, labai gražu wub.gif
Atsakyti
Jetau, kokių grožybių čia pridėjusios bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2010 11 23, 23:43)
ka tik baigiau,bet dar butinai vaziuosiu kokiu ryskesniu bumbuliuku papirkt,nes namie tik pasteliniu spalvu siuliukai.
ideja
user posted image
maniske
user posted image


Aš ir noriu schemos šio modeliuko unsure.gif Gal pas rusaičių kur yra kažkas panašaus unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, reikia skubaus patarimo, pradėjau paltukui rankoves ir sudvejojau ar taip bus gerai... Ar galima rankoves megzti surenkant akis ir siaurinant ties pažasties linija? AR man taip gausis ar geriau nevargti ir megzti atkirai, po to prisiūnant? Tikiuosi suprasit ko noriu paklausti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Siguciuks @ 2011 02 05, 12:07)
Sveikos, reikia skubaus patarimo, pradėjau paltukui rankoves ir sudvejojau ar taip bus gerai... Ar galima rankoves megzti surenkant akis ir siaurinant ties pažasties linija? AR man taip gausis ar geriau nevargti ir megzti atkirai, po to prisiūnant? Tikiuosi suprasit ko noriu paklausti... blush2.gif

O kaip statytos rankovės bus? Manau,jei pažastim neišėminėjai-umezgei tiesiai,tai jokio skirtumo,bet jei pažastyje akių nuleidai-tai nė neįsivaizduoju,ar gali būt gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2011 02 05, 12:20)
O kaip statytos rankovės bus? Manau,jei pažastim neišėminėjai-umezgei tiesiai,tai jokio skirtumo,bet jei pažastyje akių nuleidai-tai nė neįsivaizduoju,ar gali būt gerai  g.gif

Turiu truputį išėmusi...
Atsakyti
Tai tada geriau megzti atskirai ir prisiūti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 02 05, 12:31)
Tai tada geriau megzti atskirai ir prisiūti  mirksiukas.gif

Tai dabar bus galvosūkis kaip atitaikyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Siguciuks @ 2011 02 05, 13:33)
Tai dabar bus galvosūkis kaip atitaikyti  doh.gif


Ką atitaikyti? Raštą ar rankovės plotį prie skylės? Pasiieškok kur modeliukų su iškarpom, bus lengviau orientuotis?
Atsakyti