Įkraunama...
Įkraunama...

vaikiški rubeliai, 21 tema

Murce, kaip gražiai šeimyna suderinta wub.gif
O aš parodysiu paprastą megztuką dukrikei, tik dar truputį per didelis
user posted image
Atsakyti
Bijau ką nors patikusio nepaminėti. Visi raštuotukai labai gražūs, mergaitės manekeniškos gražuolės, šeimyna vieningai raštuota, Naistės panelė fainuolė, jai spalva megztuko labai tinka, o megztukui raštelis.
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2011 01 29, 22:43)
nežinau ar kad per maži jau mums buvo, ar modeliukas toks, mums krito nuo kojytės, viena mamytė atsimenu vietoj juostelės, raištelius pritaikė, bet vaizdas jau ne tas buvo, bent jau man ax.gif



Aš čia nelabai į temą gal... Bet su bačiukais panašiais pas gydytoją buvom, nuo kojyčių pasispardžius vis nulėkdavo. Tai ji sakė, kad matė jog mamos po užlenkimu užmauna gumytę plaukams. Nesimato jos ir laikosi batai ax.gif
Atsakyti
Terra-briedziai mezgami su 2 kamuoliais-tamsiu ir sviesiu siulu,ir tempiasi siulas,keliasi per akis... smile.gif
jei bus daug kamuoliuku,tai susipainiosi... lotuliukas.gif
dar galima juos siuvineti ant mezginio virsaus... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra's galerija @ 2011 01 31, 13:41)
O čia paprastas megztukas dukriukui blush2.gif

Labai gražus megztukas, jau nekalbant apie dukrytę, tikra gražuolė wub.gif ,
Atsakyti
Ačiū visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
QUOTE(Terra's galerija @ 2011 01 31, 18:48)
Briedžiai fainuoliai wub.gif Sakykite, o gal galima būtų pamatyti išvirščiąją mezginio pusę - ar mezgate su daug daug siūlų kamuoliukų, ar tiesiog tą kitos splavos siūlą pertempiate? Na turbūt nelabai aiškiai aš čia paklausiau blush2.gif

Ačiū, o kada prie progos pafotografuosiu, bet čia su 2 kamuoliukais megztas kiekvienas briedis + dar vienas kamuoliukas tamsiai pilkų siūlų, o siūlas vis pertempiamas, užkabinant kas kelias akis,kad nenutemptų labai rašto 4u.gif

QUOTE(Jollyk @ 2011 02 01, 10:58)
Terra-briedziai mezgami su 2 kamuoliais-tamsiu ir sviesiu siulu,ir tempiasi siulas,keliasi per akis... smile.gif
jei bus daug kamuoliuku,tai susipainiosi... lotuliukas.gif
dar galima juos siuvineti ant mezginio virsaus... smile.gif

drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murce: 01 vasario 2011 - 12:39
[quote=eglekaz,2011 01 29, 22:26]
Neseniai baigtas megztinis sūnui ax.gif



[quote=kairekoja,2011 01 31, 11:36]
kiek visokiu groziu cia!!!! as irgi giriuosi. mano nauja suknele dukrytei smile.gif


[quote=murce,2011 01 31, 14:33]
Rodausi dukrytės megztuką, derintą prie tėvelio, dar nesibaigiančiai žiemai:

Na tikrai labai gražūs darbeliai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Visu darbeliai labai labai wub.gif
Na ir as rodausi savo pirma rimta darbeli smile.gif Kaip pradedanciosios nepeikit liabai ax.gif

user posted image
Atsakyti
Labas,jusu darbeliai nuostabus wub.gif neseniai ir as savo mazajam numezgiau tokia golfyte smile.gif
user posted image
Atsakyti
mano naujas sedevras mazyliui biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(murce @ 2011 01 31, 15:33)

Seimyninis duetas tiesiog nuostabus wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rogue @ 2011 02 02, 17:37)
mano naujas sedevras mazyliui  biggrin.gif


thumbup.gif Čia jau reikėjo pasikrapštyt 4u.gif
Atsakyti