Įkraunama...
Įkraunama...

vaikiški rubeliai, 21 tema

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 01 30, 13:27)
Dar ir nuo siūlų, mezgimo tankumo priklauso. Dukrytei buvau numezgusi dvi poras, tai iš tokių šiurkštokų vilnonių siūlų laikėsi geriau nei bet kokie kiti batukai, kojinytės thumbup.gif , o iš sintetinių, papurusių - ant kojyčių beveik ir nepabūdavo. doh.gif
Papildyta:

Prašom 4u.gif

labai labai ačiū smile.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyrimus. 4u.gif O jei krito nuo kojytės, tai galbūt dėl to, kad viršutinė dalis, kiek nuotraukoje matosi, gana trumpoka. Galbūt neapspausdavo kojytės, ir smukdavo jie. g.gif
Atsakyti
sveikos,
visu labai grazus darbeliai wub.gif

labai man patiko tos kelnytes su sypsena, bet rusiskai ir as nieko nesuprantu doh.gif gal kuri supermezgejele turi vertima pasidariusi tu kelnyciu ir galetu pasidalinti? ax.gif buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Gal bus aktualu - čia įdėjau aprašymą, kaip nusimegzti tokią kepurėlę mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
kiek visokiu groziu cia!!!! as irgi giriuosi. mano nauja suknele dukrytei smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kairekoja @ 2011 01 31, 12:36)
kiek visokiu groziu cia!!!! as irgi giriuosi. mano nauja suknele dukrytei smile.gif


Labai gražu! 4u.gif
Atsakyti
Kairekoja - suknutė labai graži wub.gif

O čia paprastas megztukas dukriukui blush2.gif

user posted image
Atsakyti
aciu uz gerus ivertinimus!!!
man tai maloniausia tai, kad kol kas dukryte mieliau renkasi mano megztas sukneles nei pirktines. Labai paglosto sirdi smile.gif nors jau kartais viena suknele su Hello Kitty slepiu, kad ji ka nors kita uzsidetu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kairekoja @ 2011 01 31, 12:36)
kiek visokiu groziu cia!!!! as irgi giriuosi. mano nauja suknele dukrytei smile.gif
user posted image


vaje, kaip grazu wub.gif
o as vis mezgu, mezgu, sustot negaliu.... biggrin.gif
nu bet pozuot maniske kategoriskai atsisako doh.gif
Atsakyti
kairekoja-labai grazu wub.gif thumbup.gif
cia mano blauzdines prie sio sarafaniuko... wub.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Rodausi dukrytės megztuką, derintą prie tėvelio, dar nesibaigiančiai žiemai:

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murce: 31 sausio 2011 - 14:35
Briedžiai fainuoliai wub.gif Sakykite, o gal galima būtų pamatyti išvirščiąją mezginio pusę - ar mezgate su daug daug siūlų kamuoliukų, ar tiesiog tą kitos splavos siūlą pertempiate? Na turbūt nelabai aiškiai aš čia paklausiau blush2.gif
Atsakyti