Įkraunama...
Įkraunama...

vaikiški rubeliai, 21 tema

Pirmieji mano megzti batukai būsimai giminaitei. 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(irmusiux @ 2011 01 29, 11:20)
Na ten kiek eilių megzti priklauso nuo amžiaus, aš mezgiau 6-9mėn. bet į jas tilpo ir mano 1,5m dukrytė, o ji ne iš smulkiųjų. O klyniukui tiesiog paliekamos priekyje ir nugaroje viduryje po 6 akis, paskui jos susiuvamos.

aciu, tai kaip suprantu, kelnytes megztos nuo virsaus?
na tada kibsiu i darba jau siandien. ax.gif
Atsakyti
Laba diena mezgejeles,
As norejau paklausti labiau patyrusiu ar siaip mezgeju kaip Jus apskaucuojant kiek akiu reika pvz. megztukui. Turiu 1,5 metu dukrytes ir noreciau joms kazka tai padaryt, bet vis iskyla beda tu akiu skaiciavimais... Gaunasi tai per daug, tai per mazai.. O pamatuot mergytes nera lengva, nes jos nelabai duodasi matavimuisi...
Atsakyti
QUOTE(zhemaituke @ 2011 01 29, 17:02)
Laba diena mezgejeles,
As norejau paklausti labiau patyrusiu ar siaip mezgeju kaip Jus apskaucuojant kiek akiu reika pvz. megztukui. Turiu 1,5 metu dukrytes ir noreciau joms kazka tai padaryt, bet vis iskyla beda tu akiu skaiciavimais... Gaunasi tai per daug, tai per mazai.. O pamatuot mergytes nera lengva, nes jos nelabai duodasi matavimuisi...

Universalaus dyžio nėra, kiekvienas vaikiukas skirtingas. Nebūtina matuoti paties vaiko, pamatuokit tinkantį rūbelį. pasimezgus 10 akių pavyzdėlį plotį apskaičiuoti labai lengva.
Atsakyti
QUOTE(jurrrte @ 2011 01 29, 16:14)
aciu, tai kaip suprantu, kelnytes megztos nuo virsaus?
na tada kibsiu i darba jau siandien.  ax.gif


Taip, nuo viršaus.
QUOTE(zhemaituke @ 2011 01 29, 17:02)
Laba diena mezgejeles,
As norejau paklausti labiau patyrusiu ar siaip mezgeju kaip Jus apskaucuojant kiek akiu reika pvz. megztukui. Turiu 1,5 metu dukrytes ir noreciau joms kazka tai padaryt, bet vis iskyla beda tu akiu skaiciavimais... Gaunasi tai per daug, tai per mazai.. O pamatuot mergytes nera lengva, nes jos nelabai duodasi matavimuisi...


Be matavimo ir skaičiavimo nieko nebus schmoll.gif Reikia nusimegzti mažą pavyzdėlį pasirinkto rašto ir siūlų, tada matuoji kiek akių yra pvz 10cm- 15akių. o mergaitės megztukui reikia pvz 50cm tai bus 75 akys.
Atsakyti
QUOTE(Ievsius @ 2011 01 29, 12:09)
Pirmieji mano megzti batukai būsimai giminaitei.  4u.gif

user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif vaje kokis grozis 4u.gif
Atsakyti
Neseniai baigtas megztinis sūnui ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2011 01 27, 15:01)
Bateliukai dukrytei ax.gif Suknyte jau kažkada seniau gyriausi ax.gif

user posted image


thumbup.gif fantastiška
o manekenė tai wub.gif wub.gif wub.gif
QUOTE(eling @ 2011 01 27, 18:58)
Jau kaip gražu!  wub.gif  O va tas pledukas apačioje irgi rankų darbo? blush2.gif  smile.gif


va va, man irgi į akis šis grožis krito, Lace tikra auksarankė, labai kruopštūs darbeliai wub.gif

QUOTE(Ievsius @ 2011 01 29, 15:09)
Pirmieji mano megzti batukai būsimai giminaitei.  4u.gif

user posted image


man šis modeliukas irgi buvo taip kritęs į akį, kad ir aš neatsilaikiau ir numezgiau savo dukriukui, tik gaila nepanešiojom tik pasimatavom ir perleidom mažesnei princesei ax.gif
user posted image
user posted image
nežinau ar kad per maži jau mums buvo, ar modeliukas toks, mums krito nuo kojytės, viena mamytė atsimenu vietoj juostelės, raištelius pritaikė, bet vaizdas jau ne tas buvo, bent jau man ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eglekaz @ 2011 01 29, 22:26)
Neseniai baigtas megztinis sūnui  ax.gif


Labai dailutis megztinukas wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievsius @ 2011 01 29, 15:09)
Pirmieji mano megzti batukai būsimai giminaitei.  4u.gif

labai gražūs batukai, o schemutę galima būtų, atsiprašau, jei pražioplinau, ir vėl kartojuosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2011 01 29, 23:43)
nežinau ar kad per maži jau mums buvo, ar modeliukas toks, mums krito nuo kojytės, viena mamytė atsimenu vietoj juostelės, raištelius pritaikė, bet vaizdas jau ne tas buvo, bent jau man ax.gif

Dar ir nuo siūlų, mezgimo tankumo priklauso. Dukrytei buvau numezgusi dvi poras, tai iš tokių šiurkštokų vilnonių siūlų laikėsi geriau nei bet kokie kiti batukai, kojinytės thumbup.gif , o iš sintetinių, papurusių - ant kojyčių beveik ir nepabūdavo. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(carnitaster @ 2011 01 30, 09:31)
o schemutę galima būtų, atsiprašau, jei pražioplinau, ir vėl kartojuosi ax.gif

Prašom 4u.gif
Atsakyti
cia mano mezginukas ax.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuciukas5: 30 sausio 2011 - 15:43