Įkraunama...
Įkraunama...

vaikiški rubeliai, 21 tema

atbegam ir mes pasigirti ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2011 01 27, 23:35)
atbegam ir mes pasigirti ax.gif

user posted image

labai labai grazus megztukas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2011 01 27, 18:58)
Jau kaip gražu!  wub.gif  O va tas pledukas apačioje irgi rankų darbo? blush2.gif  smile.gif


Irgi mano megztas ax.gif
Atsakyti
O mes labai vasaros laukiam ax.gif
user posted image
Atsakyti
Matytas ir žinomas modeliukas, bet labai norėjau jį pamatyti gyvai, tai numezgiau draugės ropojančiam berniukui, ant dupsės žiūrisi labai linksmai biggrin.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
kaip grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuciukas5: 28 sausio 2011 - 17:59
QUOTE(Lace @ 2011 01 27, 16:00)
Tai kad aš be schemos, iš galvos mezgu ax.gif

Labai labai gražu wub.gif

QUOTE(*Radvileee @ 2011 01 27, 17:05)
Mamytės, gal kuri mezgėte tokį megztuką ir turite schemutę ax.gif būčiau labai dėkinga, jeigu atsiųstumėte į guodele@gmail.com

Turėtų būti schemose vaikiškų rūbelių 4u.gif

QUOTE(irmusiux @ 2011 01 28, 16:17)
Matytas ir žinomas modeliukas, bet labai norėjau jį pamatyti gyvai, tai numezgiau draugės ropojančiam berniukui, ant dupsės žiūrisi labai linksmai  biggrin.gif

Dailios kelnytės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusiux @ 2011 01 28, 16:17)
Matytas ir žinomas modeliukas, bet labai norėjau jį pamatyti gyvai, tai numezgiau draugės ropojančiam berniukui, ant dupsės žiūrisi labai linksmai  biggrin.gif
user posted imageuser posted image


labai grazios kelnytes wub.gif wub.gif wub.gif as irgi savo zvirbliui planuoju tokias megzt thumbup.gif
Atsakyti
Pabandėm ir mes suknytę nusimegzt smile.gif
user posted image

nu nemoku didelės įdėt tongue.gif
Suknyte
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingushko: 28 sausio 2011 - 22:27
QUOTE(irmusiux @ 2011 01 28, 15:17)
Matytas ir žinomas modeliukas, bet labai norėjau jį pamatyti gyvai, tai numezgiau draugės ropojančiam berniukui, ant dupsės žiūrisi labai linksmai  biggrin.gif

labai grazios kelnytes wub.gif as irgi planuoju savo mazei tokias numegzti, bet rusiskai nesuprantu, gal galit trumpai parasyti kaip mezget? kaip klynuka daret?buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingushko @ 2011 01 28, 22:23)
Pabandėm ir mes suknytę nusimegzt smile.gif

nu nemoku didelės įdėt tongue.gif


Dar didoka mano manymu? Ir man tos rankovytės nelabai, bet jei jum patinka tai puiku, manau dar gražiau atrodys kai paaugs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurrrte @ 2011 01 29, 00:08)
labai grazios kelnytes  wub.gif  as irgi planuoju savo mazei tokias numegzti, bet rusiskai nesuprantu, gal galit trumpai parasyti kaip mezget? kaip klynuka daret?buciau labai dekinga  4u.gif



Na ten kiek eilių megzti priklauso nuo amžiaus, aš mezgiau 6-9mėn. bet į jas tilpo ir mano 1,5m dukrytė, o ji ne iš smulkiųjų. O klyniukui tiesiog paliekamos priekyje ir nugaroje viduryje po 6 akis, paskui jos susiuvamos.
Atsakyti