Įkraunama...
Įkraunama...

vaikiški rubeliai, 21 tema

Juoda uoga-labai grazus mezginiai-tokie briedziai liuks thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif noreciau numegzti duktytei tokia lengvute skraiste pavasariui 4u.gif tokia,uzmaunama per galvyte 4u.gif turejau daug pavyzdziuku sukaupus,bet vat virusiukas suvalge viska doh.gif doh.gif prasau,gal kuri turit kokiu ideju,gal turit kaa nors uzsisaugojus ax.gif ax.gif ax.gif didelis dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgel @ 2011 01 25, 00:26)



Labai dailu wub.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viva 31 @ 2011 01 26, 18:14)
Sveikos mamytes 4u.gif noreciau numegzti duktytei tokia lengvute skraiste pavasariui 4u.gif tokia,uzmaunama per galvyte 4u.gif turejau daug pavyzdziuku sukaupus,bet vat virusiukas suvalge viska doh.gif  doh.gif prasau,gal kuri turit kokiu ideju,gal turit kaa nors uzsisaugojus ax.gif  ax.gif  ax.gif didelis dekui 4u.gif

user posted image
Aprašymas
user posted image
Aprašymas: 1, 2
user posted image
Aprašymas: 1, 2
user posted image
Aprašymas
user posted image
Aprašymas: 1, 2
user posted image
Aprašymas
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 26 sausio 2011 - 23:10
blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 27 sausio 2011 - 08:48
QUOTE(juodauoga @ 2011 01 25, 14:15)
Nuostabūs Jūsų darbeliai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Mezginukai 6 mėn. vaikui:

Liemenė:
user posted image

Megztinis:
user posted image

user posted image

Labai grazu wub.gif

O cia mano vyrukas ax.gif :
user posted image

Atsakyti
Bateliukai dukrytei ax.gif Suknyte jau kažkada seniau gyriausi ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2011 01 27, 12:01)
Bateliukai dukrytei ax.gif Suknyte jau kažkada seniau gyriausi ax.gif

user posted image

oi Dievuleliau koks groziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisssssssssssssss dukrytes 4u.gif 4u.gif :4u:aisku ir suknyte su batukais ja labai graaaaaziai papuose 4u.gif bet vat manekene,tai wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2011 01 27, 13:01)
Bateliukai dukrytei ax.gif Suknyte jau kažkada seniau gyriausi ax.gif

Fantastika!!! Super!!! Bravo!!! bigsmile.gif clap.gif clap_1.gif O mergytė nereali 2.gif wub.gif
Gal išduosite batukų schemutę, mano draugė kaip tik laukiasi, jos mažučiui tokius numegsčiau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lafan @ 2011 01 27, 15:56)
Fantastika!!! Super!!! Bravo!!! bigsmile.gif  clap.gif  clap_1.gif O mergytė nereali 2.gif  wub.gif
Gal išduosite batukų schemutę, mano draugė kaip tik laukiasi, jos mažučiui tokius numegsčiau.  blush2.gif


Tai kad aš be schemos, iš galvos mezgu ax.gif
Atsakyti
Mamytės, gal kuri mezgėte tokį megztuką ir turite schemutę ax.gif būčiau labai dėkinga, jeigu atsiųstumėte į guodele@gmail.com
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2011 01 27, 15:01)



Jau kaip gražu! wub.gif O va tas pledukas apačioje irgi rankų darbo? blush2.gif smile.gif
Atsakyti