Įkraunama...
Įkraunama...

vaikiški rubeliai, 21 tema

QUOTE(ReNcYtEa @ 2011 01 18, 20:35)
Suknytė metukų mergytei. Dar bus pasuknelė ir diržiukas,bet aš greičiausiai galutinio varianto nepamatysiu,tai giriuosi tokiu  blush2.gif
user posted image
Spalva graži rūūūūūūūūūžava,bet matyt mano fotikas su elektrine šviesa ne labai draugauja...



labai prasau rasto ir matmenu, nes reikia irgi metuku mergytei wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Madame_butterfly @ 2011 01 19, 18:21)
labai prasau rasto ir matmenu, nes reikia irgi metuku mergytei  wub.gif

user posted image
Pabandžiau nuskenuot,nes mezgiau iš knygutės.Mezgiau nuo 13 eilės. Uždėjau 98akis. Kai susimezgė visas raštas,paskutines 6 eiles kartojau tol,kol buvo norimo ilgio. Kai mezgiau viršutinę dalį,susiaurinau iki 88 akių.
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2011 01 19, 17:51)
Mezgu ir as kostiumeli vaikuciui. Pradejau nuo kelniu ir iskilo klausimas. Nepamenu kaip megzti, kad gautusi toks kaip tusciaviduris (dvigubas) mezginys. Man cia reikia kad galeciau gumyte kelnem ivert ir man rodos dar mokykloj mokinomes, bet nepamenu  unsure.gif  Ne nezinau kaip pavadint, nes paieskoj su dvigubu mezgimu tai ne toki aprasyma gaunu  g.gif

Is anksto dekoju uz atsakymus  4u.gif

Nesu tikra ar čia būtent tai mastau.gif , bet:
user posted image
P.S. Kokybė deja tokia, kokia jau yra verysad.gif , bet labai norint įskaityti įmanoma.
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2011 01 18, 21:35)
Suknytė metukų mergytei.

Labai grazi suknyte.. nors ir fotoaparato sumeluota, bet man ir si spalvyte grazi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2011 01 19, 19:03)
Pabandžiau nuskenuot,nes mezgiau iš knygutės.Mezgiau nuo 13 eilės. Uždėjau 98akis. Kai susimezgė visas raštas,paskutines 6 eiles kartojau tol,kol buvo norimo ilgio. Kai mezgiau viršutinę dalį,susiaurinau iki 88 akių.



labai aciu, asitarnaus ir man 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo conve®se: 20 sausio 2011 - 08:53
Paprastučiai megztukai mano pupom:
user posted imageuser posted image
Atsakyti
paprasta tunikutė kasdienai ax.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos,

gal turit pavyzduku megztu ar nertu vaikisku kuprinyciu?
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2011 01 20, 21:33)
Sveikos,

gal turit pavyzduku megztu ar nertu vaikisku kuprinyciu?


Va čia pasidairyk.
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 01 20, 19:40)
Va čia pasidairyk.

dekui 4u.gif
Atsakyti
user posted image

atnesu parodyt mazikes nauja liemene, bandziau su vaseliu draugauti.tik mano manekene buvo labiau puodais uzsiemusi negu madu demonstravimu ax.gif
sunaudojau visus siulu likucius
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2011 01 19, 15:51)
Mezgu ir as kostiumeli vaikuciui. Pradejau nuo kelniu ir iskilo klausimas. Nepamenu kaip megzti, kad gautusi toks kaip tusciaviduris (dvigubas) mezginys. Man cia reikia kad galeciau gumyte kelnem ivert ir man rodos dar mokykloj mokinomes, bet nepamenu  unsure.gif  Ne nezinau kaip pavadint, nes paieskoj su dvigubu mezgimu tai ne toki aprasyma gaunu  g.gif

Is anksto dekoju uz atsakymus  4u.gif

toks rastas mezgamas-1 gera,1uzm.ir bloga aki nukeliam,irt.t.
2 eile-tas pats,3-tas pats,tokiu budu ir gaunasi dvigubas 4u.gif
Atsakyti