Įkraunama...
Įkraunama...

vaikiški rubeliai, 21 tema

QUOTE(Siguciuks @ 2011 01 18, 23:58)
Mezgiau tokią pat savo panai, tik iš vilnonių siūliukų  biggrin.gif mano atveju, naiste777 šios suknutės įkvėpėja ir patarėja  4u.gif

Ačiū mirksiukas.gif Aš varčiau Pelakauskienės megztų servetėlių knygutę ir rinkausi iš kurios servetėlės bandyt regzt. Pagal servetėlės raštą gavosi per trumpa,tai toliau teko "chimičint" paskutines 3 eiles kartojau dar ne viną kartą. Bet nieko-dabar neišsiskleidžia,kaip saulės kliošas,bes gavosi,kaip gavosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Siguciuks @ 2011 01 19, 00:58)
Mezgiau tokią pat savo panai, tik iš vilnonių siūliukų  biggrin.gif mano atveju, naiste777 šios suknutės įkvėpėja ir patarėja  4u.gif


Nugi smagu tokius žodžius girdėti blush2.gif Bet savo suknutės taip ir neparodei. Ar aš pražiopsojau g.gif
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2011 01 19, 05:39)
Sveikos auksarankės 4u.gif
Seniai vis pas jus užsuku pasidairyti jūsų kuriamų grožių, šį kartą ir aš pasirodysiu su savo mažąja smile.gif
Mano pirmasis bandymas megzti reglanu nuo viršaus-šventei nepasipuoši, bet kasdienai galima manau smile.gif su tokiais siūlais nelabai ką ir sugalvojau tik paprastu rašteliu, nelabai kuo ir papuoši, nes ir taip marga labai
user posted image

labai daili ,grazi suknele ir dristu papriestarauti, kad sventei nepasipuosi ,nes modeliukas tiesiog svyti su ja wub.gif o tokiu siulu suknyte manau galima dar papuosti ryskiom vienspalvem gelytem mirksiukas.gif
Atsakyti
rencytea-sauni suknyte gavosi 4u.gif thumbup.gif
viola78-linksmute tavo mergyte su suknyte... smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 01 19, 09:52)
Nugi smagu tokius žodžius girdėti  blush2.gif Bet savo suknutės taip ir neparodei. Ar aš pražiopsojau  g.gif

QUOTE
Rodžiausi pagyrų temutėje, nežinau ar pavyks pacituoti doh.gif Dabar jau yra ir boleriukas su kojinėmis prie jos.
Nepavyko, tai dedu nuorodą... Čia
Papildyta:
QUOTE(ReNcYtEa @ 2011 01 19, 07:34)
Ačiū  mirksiukas.gif  Aš varčiau Pelakauskienės megztų servetėlių knygutę ir rinkausi iš kurios servetėlės bandyt regzt. Pagal servetėlės raštą gavosi per trumpa,tai toliau teko "chimičint" paskutines 3 eiles kartojau dar ne viną kartą.  Bet nieko-dabar neišsiskleidžia,kaip saulės kliošas,bes gavosi,kaip gavosi  smile.gif

Man taip pat teko kartoti paskutines eiles smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siguciuks: 19 sausio 2011 - 10:35
QUOTE(Luana @ 2011 01 15, 23:49)
Merginos gal kas turite savo lobynuose šio sijonuko schemutę, ar kokį aprašymą ax.gif  būčiau labai dėkinga 4u.gif
user posted image



Prasom, visa tema siam sijonukui 4u.gif http://club.osinka.ru/topic-92188
Atsakyti
QUOTE(Siguciuks @ 2011 01 19, 10:37)


labai grazi suknele, o Jus ja mezget nyo apacios ar pirma numezget virsutine dali, o tada zemyn sijonuka? ir dar gal galima rasta sijonuko gauti?buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2011 01 19, 11:23)
labai daili ,grazi suknele ir dristu papriestarauti, kad sventei nepasipuosi ,nes modeliukas tiesiog svyti su ja  wub.gif  o tokiu siulu suknyte manau galima dar papuosti ryskiom vienspalvem gelytem  mirksiukas.gif



QUOTE(Jollyk @ 2011 01 19, 11:30)
rencytea-sauni suknyte gavosi 4u.gif  thumbup.gif
viola78-linksmute tavo mergyte su suknyte... smile.gif  thumbup.gif

Ačiū merginos ir už pagyras mano pupai ir už patarimus dėl gėlyčių, bet gal kitais metais kabinsim gėlytes, nes šiais metais bus nutampytos lotuliukas.gif aš iš pradžių galvojau apie ale dirželius susegimui prie kakliuko, bet atsisakiau, nes ir dabar dar labai tampo be visokių papuošimų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurrrte @ 2011 01 19, 14:14)
labai grazi suknele, o Jus ja mezget nyo apacios ar pirma numezget virsutine dali, o tada zemyn sijonuka? ir dar gal galima rasta sijonuko gauti?buciau dekinga  4u.gif

Pirma numezgiau sijoninę dalį, o po to surinkau akis ir tada mezgiau į viršų, parašykit el. paštą, atsiųsiu
Atsakyti
Mezgu ir as kostiumeli vaikuciui. Pradejau nuo kelniu ir iskilo klausimas. Nepamenu kaip megzti, kad gautusi toks kaip tusciaviduris (dvigubas) mezginys. Man cia reikia kad galeciau gumyte kelnem ivert ir man rodos dar mokykloj mokinomes, bet nepamenu unsure.gif Ne nezinau kaip pavadint, nes paieskoj su dvigubu mezgimu tai ne toki aprasyma gaunu g.gif

Is anksto dekoju uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2011 01 19, 16:51)
Mezgu ir as kostiumeli vaikuciui. Pradejau nuo kelniu ir iskilo klausimas. Nepamenu kaip megzti, kad gautusi toks kaip tusciaviduris (dvigubas) mezginys. Man cia reikia kad galeciau gumyte kelnem ivert ir man rodos dar mokykloj mokinomes, bet nepamenu  unsure.gif  Ne nezinau kaip pavadint, nes paieskoj su dvigubu mezgimu tai ne toki aprasyma gaunu  g.gif

Is anksto dekoju uz atsakymus  4u.gif

as tai paprastai dariau, nusimezgiau truputeli ilgesni is atlenkusi susisiuvau ir iveriau guma ir nieko daugiau negalvojau ir labai patogiai nesioja manasis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rogue @ 2011 01 19, 16:59)
as tai paprastai dariau, nusimezgiau truputeli ilgesni is atlenkusi susisiuvau ir iveriau guma ir nieko daugiau negalvojau ir labai patogiai nesioja manasis  biggrin.gif


Taip ir teks turbut daryt, jei nesugalvosiu kitaip....

ten kazkaip lyg i viena puse vienas akis ismezgi, i kita puse - kitas. Bet ar vienu siulu, ar dviem g.gif
Atsakyti