Įkraunama...
Įkraunama...

vaikiški rubeliai, 21 tema

Pasirodau drabelikuris jau iskeliavo pas mazaja seiminike ax.gif
user posted image
Atsakyti
sveikos,gal turit ir galit imest schemute kaip megzti kelnes?noriu numegzti savo metinukui,bet nesuprantu,nezinau kaip megzti...
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2011 01 18, 11:42)
sveikos,gal turit ir galit imest schemute kaip megzti kelnes?noriu numegzti savo metinukui,bet nesuprantu,nezinau kaip megzti...


Kai ieškai, tai randi. Va čia
Atsakyti
*****,kaip as nepagalvojau cia ziureti doh.gif doh.gif doh.gif biggrin.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina1985 @ 2011 01 17, 20:45)
As noreciau irgi sunui numegst per galva uzmaunama kepuryte bet net neisivaizduoju nuo kurios puses pradet megst ja. Gal schemute kokia ar ka turit kas.


1.Pradėti megzti nuo "rezynkos" (dvi geros, dvi blogos akys).
2.Paskui kokiu norima raštu megzti apei 15 cm (nuo galvytės dydžio priklauso). 3.Mezginį perlenkti pusiau ir susiūti mezginio pabaigą.
4.Surinkti akis kakliukui ir megzti ratu norimo ilgio "šalikiuką".

Pagrindas toks. O raštai,uodegos, bumbulai jau pagal fantaziją. Pabandyk,tikrai nesudėtinga,
Atsakyti
Aciu. Pameginsiu tikrai. smile.gif
Atsakyti
Suknytė metukų mergytei. Dar bus pasuknelė ir diržiukas,bet aš greičiausiai galutinio varianto nepamatysiu,tai giriuosi tokiu blush2.gif
user posted image
Spalva graži rūūūūūūūūūžava,bet matyt mano fotikas su elektrine šviesa ne labai draugauja...
Atsakyti
Pirmasis mano blynas is vaikisku drabuzeliu blush2.gif
Suneliui
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2011 01 18, 20:35)
Suknytė metukų mergytei. Dar bus pasuknelė ir diržiukas,bet aš greičiausiai galutinio varianto nepamatysiu,tai giriuosi tokiu  blush2.gif

Spalva graži rūūūūūūūūūžava,bet matyt mano fotikas su elektrine šviesa ne labai draugauja...

Mezgiau tokią pat savo panai, tik iš vilnonių siūliukų biggrin.gif mano atveju, naiste777 šios suknutės įkvėpėja ir patarėja 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siguciuks: 18 sausio 2011 - 23:59
QUOTE(Luana @ 2011 01 16, 00:49)
Merginos gal kas turite savo lobynuose šio sijonuko schemutę, ar kokį aprašymą ax.gif  būčiau labai dėkinga 4u.gif
user posted image

Va kokią gėle radau, manau, kad jos žiedlapiai nerti kaip sijonuko apacia mirksiukas.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Sveikos auksarankės 4u.gif
Seniai vis pas jus užsuku pasidairyti jūsų kuriamų grožių, šį kartą ir aš pasirodysiu su savo mažąja smile.gif
Mano pirmasis bandymas megzti reglanu nuo viršaus-šventei nepasipuoši, bet kasdienai galima manau smile.gif su tokiais siūlais nelabai ką ir sugalvojau tik paprastu rašteliu, nelabai kuo ir papuoši, nes ir taip marga labai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2011 01 18, 21:35)
Suknytė metukų mergytei. Dar bus pasuknelė ir diržiukas,bet aš greičiausiai galutinio varianto nepamatysiu,tai giriuosi tokiu  blush2.gif
Spalva graži rūūūūūūūūūžava,bet matyt mano fotikas su elektrine šviesa ne labai draugauja...


kokia miela wub.gif
Atsakyti