Įkraunama...
Įkraunama...

vaikiški rubeliai, 21 tema

QUOTE(Jollyk @ 2010 11 22, 11:03)


labai mielas
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2010 11 22, 12:03)
kelnytes ir sarafaniukas... wub.gif

O kelnytes mezgei atskiromis dalimis ir siuvai, ar kartu? Labai gražiai atrodo 4u.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2010 11 23, 12:24)

Labai dailus megztinukas, labai labai wub.gif 4u.gif 4u.gif ( tačiau vietoj raudono kvietko pasibandykit pridėt švelniai pilkos spalvos ar balintos kavos gėlytę - bus kataloginis vaizdas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 23 lapkričio 2010 - 11:29
Luana-kokios nuostabiso emrgytes su suknytem... wub.gif thumbup.gif labai fainai sugalvojai siuliukus sunaudoti... smile.gif
Alacka-puiki mergyte su ruzavu megztuku.. thumbup.gif wub.gif

murce-aciu smile.gif as mezgiau virsu is 1 dalies,po to padalinau i 2 klesnes ir mezgiau atskirai,prie klyno uzdejau is abieju pusiu po 3 akis,tada klyno neraukia ir susiuvus graziau atrodo.
Atsakyti
QUOTE(jurgiux333 @ 2010 11 23, 11:43)
Sveikos mezgejeles  smile.gif reikia Jusu pagalbos, gal gali kuri pasakyti, kiek mazdaug cm turetu butu liemenes vienos dalies plotis 3 metuku mergaitei? pas mane dabar nugaros plotis gaunasi apie 28 cm, ir galvoju ar nebus per siaura?  doh.gif


mano panelei beveik 3m. ji is tokiu didesniu mergyciu smile.gif pamatavau liemene - plotis vienos dalies 26cm. tai manau 28cm bus pats tas! aisku dar priklauso nuo rasto, mano liemene megzta lygiu rastu su viena pyne per viduri, tai nelabai yra kur temptis ir to pakanka.
Atsakyti
Sveikos gal turite koki grazu kurinos sukneles modeliuka labai noreciau MB dukrai kaledoms numegzti(jai 7metai ) buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Alacka33 labai gražus megztukas thumbup.gif wub.gif

mano darbelis iš siūlų likučių

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kairekoja @ 2010 11 23, 13:27)
mano panelei beveik 3m. ji is tokiu didesniu mergyciu smile.gif pamatavau liemene - plotis vienos dalies 26cm. tai manau 28cm bus pats tas! aisku dar priklauso nuo rasto, mano liemene megzta lygiu rastu su viena pyne per viduri, tai nelabai yra kur temptis ir to pakanka.


Labai aciu kairekoja 4u.gif mane nuraminot, mergaite, kuriai mezgu irgi prie padidintu paneliu biggrin.gif tai manau, kad tiks, galesiu toliau ramiai megzti smile.gif o rastelis paprastutis eilutemis skylutes ir vadinamasis ripsas.
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2010 11 23, 13:24)


super thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(mazge1979 @ 2010 11 18, 15:33)
tunikutė  blush2.gif

user posted image

simpatukas
Atsakyti
ka tik baigiau,bet dar butinai vaziuosiu kokiu ryskesniu bumbuliuku papirkt,nes namie tik pasteliniu spalvu siuliukai.
ideja
user posted image
maniske
user posted image
Atsakyti
dvynuke85-kokia faina mergyte,kaip sauniai pozuoja ir liemene zinoma super.. smile.gif
Atsakyti