Įkraunama...
Įkraunama...

vaikiški rubeliai, 21 tema

QUOTE(Karusia @ 2011 01 12, 14:52)
taip, čia susiūta, susiuvimas paslėptas karoliukais. pradžia - perliukais (gera bloga, keičiant akis), toliau kelios eilės gerų, lygiais tarpais - blogų akiųeilės. paskui apie kaklą surinkau ir primezgiau kaklą iki pečių.



Labai grazu
Atsakyti
user posted imagesveikos gal kuri zinote sios suknutes schema? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2011 01 15, 22:49)
Merginos gal kas turite savo lobynuose šio sijonuko schemutę, ar kokį aprašymą ax.gif  būčiau labai dėkinga 4u.gif
user posted image

As kadangi su vaseliu nedraugauju, tai supaprastinau si "kvarbatku" varianta ir mezgiau ir virbalais blush2.gif (Tiesa, jau karta buvau ikelusi anksteneje temoje)
user posted image
Zinoma gavosi ne toks grazus kaip to sijonelio, bet ir cia galima labiau garbanoti ar maziau, galima daryti didesnius bei mazesnius tarpus bei reguliuoti ilgi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makra: 17 sausio 2011 - 13:17
QUOTE(moniuxx @ 2011 01 17, 15:25)
sveikutes mezgejeles ,gal kuri galite padeti issifruoti schemute ,rusiskai nesuprantu ,o su zenkliukais bijau suklysti ,tad gal kuri mezgete sia suknele ir galite padeti ?
user posted image

user posted image

user posted image


Atsakyti

stai mano meskiuku kepuryte mergytei... wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2011 01 17, 15:11)
sveikutes mezgejeles ,gal kuri galite padeti issifruoti schemute ,rusiskai nesuprantu ,o su zenkliukais bijau suklysti ,tad gal kuri mezgete sia suknele ir galite padeti ?


Sveika, jei neklystu tai pati pati apacia tavo nuotraukoje tokia:
user posted image
Tik tavo nuorodoje auksciau eina sirdeles ismegztos lygiame raste, pas mane kitas rastas... Jei ir tau taip atrodo, tai parasyk - idesiu aprasyma 4u.gif O to auksciausio rasto nebezinau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makra: 17 sausio 2011 - 16:03
QUOTE(Jollyk @ 2011 01 17, 15:30)
stai mano meskiuku kepuryte mergytei... wub.gif
user posted image


Nu kokie grožiai čia pas jus.

Aš rodau kepurytę - krokodilą. Mezgiau kaip šalmą, bet . . . Mažius kategoriškai atsisaskė kepurę mautis per galvą. Tai padariau sagutes. Svarbiausia, kad kakliukui šilta biggrin.gif user posted image
Papildyta:
Dar pirštinytes su traktoriukais parodysiu
user posted image
Atsakyti
As noreciau irgi sunui numegst per galva uzmaunama kepuryte bet net neisivaizduoju nuo kurios puses pradet megst ja. Gal schemute kokia ar ka turit kas.
Atsakyti
Aš rodau kepurytę - krokodilą. Mezgiau kaip šalmą, bet . . . Mažius kategoriškai atsisaskė kepurę mautis per galvą. Tai padariau sagutes. Svarbiausia, kad kakliukui šilta

Norvide Labai grazu !!!!!!!!!!
isivaizduoju kaip jam malonu ta kepure ir pirstines nesiot.

Zinoma gavosi ne toks grazus kaip to sijonelio, bet ir cia galima labiau garbanoti ar maziau, galima daryti didesnius bei mazesnius tarpus bei reguliuoti ilgi ax.gif


Makra Grazus darbelis.Man labai fainulka jusu dukryte-modelyte.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magira: 17 sausio 2011 - 22:24
QUOTE(Norvide @ 2011 01 17, 22:44)
Nu kokie grožiai čia pas jus.

Aš rodau kepurytę - krokodilą. Mezgiau kaip šalmą, bet . . . Mažius kategoriškai atsisaskė kepurę mautis per galvą. Tai padariau sagutes. Svarbiausia, kad kakliukui šilta  biggrin.gif user posted image
Papildyta:
Dar pirštinytes su traktoriukais parodysiu
user posted image


labai grazus ir kruopstus darbeliai - saunuole ,taip ir toliau wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2011 01 13, 15:34)
Kepurytė dukrytei  ax.gif 

Kaip gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2011 01 15, 23:49)
Merginos gal kas turite savo lobynuose šio sijonuko schemutę, ar kokį aprašymą ax.gif  būčiau labai dėkinga 4u.gif
user posted image



as turiu tik toki aprasyma
user posted image
Atsakyti