Įkraunama...
Įkraunama...

vaikiški rubeliai, 21 tema


buvo tokia temuke, kur vien tik modeliai vaikams, be jokiu pletku, nerandu dabar, gal kas numes linka bigsmile.gif
Papildyta:
gal šito kur schemuke yra?? bigsmile.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(bongiovi @ 2011 01 15, 12:29)
gal šito kur schemuke yra??  bigsmile.gif
user posted image

visa tema osinkoj čia

SM vaikiškų schemų tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 15 sausio 2011 - 13:14
eling-aciukas.. wub.gif pagrindinis ''perliukas"kas 2 eiles... smile.gif
Atsakyti
Merginos gal kas turite savo lobynuose šio sijonuko schemutę, ar kokį aprašymą ax.gif būčiau labai dėkinga 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2011 01 15, 22:49)
Merginos gal kas turite savo lobynuose šio sijonuko schemutę, ar kokį aprašymą ax.gif  būčiau labai dėkinga 4u.gif

Koks fainutis wub.gif Aš ir tokio norėčiau. Bet kaip supratau čia vąšeliu nertas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2011 01 16, 00:49)
Merginos gal kas turite savo lobynuose šio sijonuko schemutę, ar kokį aprašymą ax.gif  būčiau labai dėkinga 4u.gif
user posted image


šitą mano mažoji irgi užsiprašius laukia eilės. viršų kaip nunerti žinau, toks kreivas motyvas buvo prie sijonuko PP. o apačioj kaip tas bangeles padaryti dar nesugalvojau.
jei reikia patį nėrimo principą tos viršui skersos dalies prikabinu. tik stulpelių skaičių pati pasiskaičiuok kiek reiks ilgiui.
user posted image
arba gal šita aiškesnė g.gif
user posted image
Atsakyti

kaip suprantu darytos tokios kaip burės - kiekvienoj eilėj platinama didinant stulpelių skaičių, kaip mezgant reglaną. .. hhhrr. nemoku paaišškinti ... arba pončą - kai kampukas susidaro tokis, o čia tų kampukų va kiek daug ... smile.gif


o la kuri turit po ranka kaip viakiškas kelnes megzti - žiemai vilnones dukrytei noriu - 104 ūgio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasakyte: 16 sausio 2011 - 11:53
QUOTE(Pasakyte @ 2011 01 16, 11:52)
kaip suprantu darytos tokios kaip burės - kiekvienoj eilėj platinama  didinant stulpelių skaičių, kaip mezgant reglaną. .. hhhrr. nemoku paaišškinti ... arba pončą - kai  kampukas susidaro tokis, o čia tų kampukų va kiek daug ... smile.gif


mastau.gif O aš galvojau, kad pradžioj padaryta didelis išplatėjimas, kaip servetėlių, o po to tiesiog ratuku nerta ir gaunas tos didelės bangelės... Na gal eigoj, dar kažkiek paplatinama mastau.gif Dar įdomu kaip tos kvarbatkos viena prie kitos prijungtos mastau.gif
Labai jau sudomina tas sijonukas rolleyes.gif

Nors, atidžiau įsižiūrėjus tikrai panašu, kad ten trikampuko formos bangelės bigsmile.gif

Kelnytės, tai gi paprastai, ratuku po to tik klyną paformuoji ir viskas. Keli psl atgal buvo nuoroda į tas bobaužiuko kelnytes. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasakyte @ 2011 01 16, 12:52)
kaip suprantu darytos tokios kaip burės - kiekvienoj eilėj platinama  didinant stulpelių skaičių, kaip mezgant reglaną. .. hhhrr. nemoku paaišškinti ... arba pončą - kai  kampukas susidaro tokis, o čia tų kampukų va kiek daug ... smile.gif
o la kuri turit po ranka kaip viakiškas kelnes megzti - žiemai vilnones dukrytei noriu - 104 ūgio.


čia įkėliau video 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2011 01 16, 09:48)
Koks fainutis  wub.gif Aš ir tokio norėčiau. Bet kaip supratau čia vąšeliu nertas  g.gif

Taip taip vašeliu, todėl ir knieti jį man nunert pupom, nes su vašeliu man geriau sekas draugaut nei su virbalais biggrin.gif

QUOTE(vogels @ 2011 01 16, 10:25)
šitą mano mažoji irgi užsiprašius laukia eilės. viršų kaip nunerti žinau, toks kreivas motyvas buvo prie sijonuko PP. o apačioj kaip tas bangeles padaryti dar nesugalvojau.
jei reikia patį nėrimo principą tos viršui skersos dalies prikabinu. tik stulpelių skaičių pati pasiskaičiuok kiek reiks ilgiui.

Ačiū labai, jei nesugalvosiu kaip apačioj tas bangeles sudėliot tai kąnors kito sumeistrausiu, svarbu viršų žinosiu kaip padaryt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2011 01 15, 23:49)
Merginos gal kas turite savo lobynuose šio sijonuko schemutę, ar kokį aprašymą ax.gif  būčiau labai dėkinga 4u.gif
user posted image



prasom sijonelis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurg@ @ 2011 01 16, 16:16)

Labai ačiūūūūūūūūū 4u.gif
dabar tik siūlus liko nusipirkt ir pavasariui mergytes turės po sujonuką clap.gif
Atsakyti