Įkraunama...
Įkraunama...

vaikiški rubeliai, 21 tema

QUOTE(Linjus @ 2011 01 12, 07:32)
na epykit, aš nepiktybiškai 4u.gif
aš suprantu kad dedant čia į forumą norisi pagyrų išgirsti, tačiau juk visokių nuomonių/skonių gali būti ar ne ax.gif tiesiog manau kad ne visada darbeliai kurie čia keliami verti tiek pagyrų kiek rašoma  smile.gif
aš tai norėčiau kad apie mano darbus irgi parašytų kokį patarimą/komentarą mirksiukas.gif

Baikit, nesupykau nei kiek. mirksiukas.gif Dėl nuomonių skirtumo tikrai nėra ko pykti. 4u.gif Aš, tai dažnai būnų šitam skyrelį, tik esu pasyvi stebėtoja, kai kada įkeliu savo kokį darbelį, bet šiaip įdėjų randu čia daug gražių ir man viskas, kas daroma vaikams yra gražu. biggrin.gif
Atsakyti
lafan-Soni-fainos jusu margutes thumbup.gif
ypac gera,kai siulus gali ivairius sumegzti... ax.gif

mano megztukas su 2 pynem ir perliuko rastu mergaitei,tik spalvyte labiau apelsinine is tikro nei foto... ax.gif

user posted image
Atsakyti
thumbup.gif Vaikiukai puošiami thumbup.gif wub.gif

Šių metų vakarojimų rezultatas - avietinė suknelė sarafanas pupai 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Na jusu ir darbeliai. Grazus, fainuciai, mieluciai. As sunui numezgiau pirma savo megstuka tai gavosi toks psss... galetu but geresnis. Na gal kaip pirmas darbelis tai todel nekoks, reiks tobulintis tikriausiai. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina1985 @ 2011 01 12, 12:12)
Na jusu ir darbeliai. Grazus, fainuciai, mieluciai. As sunui numezgiau pirma savo megstuka tai gavosi toks psss... galetu but geresnis. Na gal kaip pirmas darbelis tai todel nekoks, reiks tobulintis tikriausiai. g.gif

drinks_cheers.gif tik praktika tobulumo motina biggrin.gif . Bet svarbiausia, kad tavo sūneliui patinka tavo darbelis ir mielai jį dėvi mirksiukas.gif . Ir nereikia niekad savęs nusivertinti bigsmile.gif . Tiesiog galvoti, kad kitas darbelis bus geresnis, dailesnis, o jau 10.......... thumbup.gif . Tobulumui nėr ribų bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=ASgelele,2011 01 04, 13:11]
O cia priekis kaip? kai siuvai karoliukus, taip suemei blogas akis ir gavosi? Nors itariu kad cia rastelis koks... blush2.gif as dar nesu patyrus mezgeja, tik kelius darbelius esu padarius, tai man is paveikslelio sunku susigaudyti 4u.gif

[quote=Karusia,2010 11 30, 23:48]
Kepeliušas
user posted image
[/quote]
taip, čia susiūta, susiuvimas paslėptas karoliukais. pradžia - perliukais (gera bloga, keičiant akis), toliau kelios eilės gerų, lygiais tarpais - blogų akiųeilės. paskui apie kaklą surinkau ir primezgiau kaklą iki pečių.
Atsakyti
suknios sesėms. tik sesės puozuoti nelabai norėjo smile.gif
user posted image
user posted image

user posted image
user posted image

megzta pagal
tamsiai zalia
sviesiai žalia
Atsakyti
Kokie gražūs ir šilti visų darbukai ! wub.gif

Aš su prašymu: patarkite prašau kokio pločio ir kokio ilgio reiktų megzti liemenę dvimetinukui? Berniukas ne storas, bet ir ne žemas. Ir kokio ilgio kojinytės pėdutę turėtų būti? (noriu padaryti dovanėlę, nėra kaip išsimatuoti pačiai ax.gif ) Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
gal pravers vaikiški dydžiai
http://club.osinka.r...65102?&start=60

tik tiek kad vaikai labai skirtingi... mano pvz šešiametė ir beveik keturmetė nešioja beveik tuos pačius drabužius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 13 sausio 2011 - 13:41
QUOTE(MAMICY @ 2011 01 13, 12:13)
suknios sesėms. tik sesės puozuoti nelabai norėjo smile.gif
user posted image
user posted image

user posted image
user posted image

megzta pagal
tamsiai zalia
sviesiai žalia

Dailus darbeliai thumbup.gif ,sakykit,o koki kieki mazdaug siulu sunaudojot sviesiai zaliam sarafanui? rolleyes.gif
Atsakyti
Mamicy, super suknytes thumbup.gif O as kaip tik rausiau interneta, kaip tas pynes taip sukryziuot, kaip tavo tamsiai zalioj, labai aciu uz nuoroda 4u.gif pagaliau dasuto biggrin.gif O po kiek akiu ten centre kryziuota? 3?
Atsakyti
Kepurytė dukrytei ax.gif

user posted image
Atsakyti