Įkraunama...
Įkraunama...

vaikiški rubeliai, 21 tema

QUOTE(kristinalm @ 2011 01 08, 17:03)
Pasirodau ką numezgiau iš siūlų likučių ax.gif , bet dar galvoju kad kažko trūksta g.gif

labai gražu wub.gif Manau čia tiktų kišenė per vidurį arba koks kuklus drugelis, gėlytė g.gif Na, bet labiausiai tai kišenė biggrin.gif O gal koks siuvinėtas piešinukas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 08 sausio 2011 - 18:59
Gal kas patartų, nusižiūrėjau Nako Bambu 50g,100m,65%kašmyras,35%bambukas,
Ar tiktų šie siūlai paltukui ir ar užtektų 1,5 m mergytei paltukui su pynėmis 5 kamuoliukų?
Ar geriau megzti dvigubu Lanoso Kašmyras Vilna-100% 100g / 300m ?
Spalvos labiau lanoso patinka, bet pagal metražą turėtų būti plonas siūlas?
Atsakyti
QUOTE(Siguciuks @ 2011 01 09, 01:15)
Gal kas patartų, nusižiūrėjau Nako Bambu 50g,100m,65%kašmyras,35%bambukas,
Ar tiktų šie siūlai paltukui ir ar užtektų 1,5 m mergytei paltukui su pynėmis 5 kamuoliukų?
Ar geriau megzti dvigubu Lanoso Kašmyras Vilna-100% 100g / 300m ?
Spalvos labiau lanoso patinka, bet pagal metražą turėtų būti plonas siūlas?

Del Lanoso,tai is 1siulo bus per plona,o is dvigubo-gaunasi grubokai.Geriau imkit Nako bambu,bet megzkit tankiau,nes isskalbus siulas pasidarys gleznesnis,glebesnis.(nezinau koki zodi cia reiktu parinkti biggrin.gif )O kiek siulu reikes,priklauso nuo to,koks modelis,kaip Jus tankiai mezgat ir pan.
Atsakyti
Kažkada šioje temoje radau vėžliuko schemą. Tai ateinu parodyti, kokį megztuką dabar nešioja vėžliukų mylėtojas ax.gif

user posted image
Atsakyti
Soni, Ruti - dailus jusu darbeliai mirksiukas.gif
Kristinalm - as priekyje dvi tamsias kisenytes prisiuciau mirksiukas.gif nors ir dabartinis variantas man grazus
Atsakyti
user posted image

dukriukui is siulu likuciu suknele tunika ax.gif

ir suneliui is merino vilnos siltas sliauztinukas megztas,kazkada vasara be modelio keliau,o dabar rodau kaip ant maziuko atrodo.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristina A-A: 09 sausio 2011 - 20:20
sherry thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 01 09, 13:41)
Del Lanoso,tai is 1siulo bus per plona,o is dvigubo-gaunasi grubokai.Geriau imkit Nako bambu,bet megzkit tankiau,nes isskalbus siulas pasidarys gleznesnis,glebesnis.(nezinau koki zodi cia reiktu parinkti biggrin.gif )O kiek siulu reikes,priklauso nuo to,koks modelis,kaip Jus tankiai mezgat ir pan.

Ačiū už patarimus rolleyes.gif
Atsakyti
Noreciau numegzti virbalais bolero 6metu mergaitei. Gal kas turite shemu, parasymu, kaip megzti? ieskau nesudetingo rasto, nes tik pradedu kurti savo rankdarbius. Aciu, jei kas atsilieps.
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2011 01 08, 14:01)
drinks_cheers.gif man norėtųs viršaus kuklesnio ir gal vienspalvio  4u.gif prie to pačio noriu parodyti ir savo margutę, tik čia ne vąšeliu, o virbalais  4u.gif

user posted image


Labai gražu thumbup.gif Norėčiau ir aš kažką panašaus numegzti, tik niekaip nesupranu kaip tokiu raštu megzti. Gal galėtumet rašto aprašymą įdėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2011 01 08, 13:51)
prašau  4u.gif zigzagų raštas  4u.gif

1 geroji, 1 uždėta, 5 gerosios, 3 sumegztos, 5 gerosios, 1 uždėta ir t.t



QUOTE(Basha @ 2011 01 11, 17:26)
Labai gražu  thumbup.gif  Norėčiau ir aš kažką panašaus numegzti, tik niekaip nesupranu kaip tokiu raštu megzti. Gal galėtumet rašto aprašymą įdėti  4u.gif

ačiū 4u.gif pacitavau, jau buvau įdėjus rašto schemą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lafan @ 2011 01 08, 14:25)
Del skonio nesiginciusiu.  mirksiukas.gif Bet mano tikslas ir buvo padaryti ryskia ir "rekiancia" suknele, taip ir siulu likuciai susinaudojo, o ir spes prisinesioti pilku rubu.  irnesakyk.gif Gales per uzgavenes buti cigoniuke.  biggrin.gif

na epykit, aš nepiktybiškai 4u.gif
aš suprantu kad dedant čia į forumą norisi pagyrų išgirsti, tačiau juk visokių nuomonių/skonių gali būti ar ne ax.gif tiesiog manau kad ne visada darbeliai kurie čia keliami verti tiek pagyrų kiek rašoma smile.gif
aš tai norėčiau kad apie mano darbus irgi parašytų kokį patarimą/komentarą mirksiukas.gif
Atsakyti